Ar grazu su treningais eiti i laisves aleja?

Ar grazu su treningais eiti i laisves aleja?

taigi padiskutuokim!!!Gerai

gal ir negrazu butu - bet ziauriai populiaruMirkt

Labai grazuTaip taip pat ,kaip ir su tapkem ir nudoztu xalatu marsiruot po Gediminke Vilniuj su dantu sepetuku rankojCha cha

Ne nepopuliaru. Dabar populiaru isijungti į džinsuotų bandą. Nu bet kaip sakė Petrosianas kažkada, “džinsai toks dalykas: su jais gali miegoti, į teatrą eiti, anglis krauti”. Na o banglus dubasinti Kaune visada buvo populiaru, tik dabar tai reikia atlikti stilingai Cha cha

chebra, laisvės alėja ir treningas - neatskiriami dalykai.

o šejp viena mokytoja pasakojo, kad berniukam/vaikinam negerai nešioti treningus dėl sveikatos (patys pamastykit Mirkt).

Nereplikuosiu daugiau, nes nenoriu kurstyti aistrų Liežuvis

grazhu, negrazhu … svarbu ! … stilinga Kietas

Na, apie Laisvės alėją nežinau, bet girdėjau, kad vienas lietuvis nuvažiavęs į Prancūziją į ekskursiją po Eliziejaus Laukus išsiruošė su treningais ir guminiais bataisŠypsena Nesusiprato žmogelis, kad ten - ne pievos, o miesto gatvėCha chaCha chaCha cha

Labai grazu Cha cha Ir zinai, kodel? Nes grozi kiek1 supranta savaip ir grozis reikalauja auku Cha cha

neitiketinai grazhu! tik svarbu tinkamus treningus pasirinkti, kad deretu prie iki blizgesio nuskustos shukuosenos.

Kode?juk taip patogu

nu jei tau px, kad kiaušidės neišsivystys (or smth), tai tavo reikalas Aš nekaltas

Star, jeigu kiaušidės gali neišsivystyti nuo treningų, tai lygiai taip pat jos gali neišsivystyti nuo pižamos Cha cha
Džinsai yra potencialus pavojus, atrodo taip paprasta ir logiška kodėl, ane? Aš nekaltas

Dar didesnis pavojus kiausidems tyko odiniu kelniu megejams Aš nekaltas
O treningai- laisva, patogu, kaip namie, ir grazu Cha cha

na man tei negrazu tie treningai…
cia tik mano nuomone kad treningai skirti zygiams kokiems turistiniams kelioneje autobuse deveti kad butu patogiau ir sporto saleje bet ne miesteNeNe

treningai , kaip treningai, bile ne gariuniski, o kokie adidas ar nike butu. Cha cha

bet dar ir aksesuarais vertetu pasirupinti- kokiais trim auxiniais cepais ant kaklo Taip ir penkiais irgi auxiniais ziedais su ‘rubinais’ ant pirstu Taip .
jei manot, kad cia ne stilius, aplankykit England ir suprasit, kad ten irgi egzistuoja tam tikro socialinio sluoxnio mados Cha cha .
tai turbut yra gerai Gerai , kai reikia atsirinkti, su kuo bendrauti (pavyzdziui, kai nori paklausti kelio , etc).

Liežuvis

Treningai, kaip ir kostiumai ar dzinsai - tai tam tikro visuomenes sluoksnio uniforma. Pagal tokias uniformas gali atpazinti, kokiam butent sluoksniui zmogus priklauso. Nieko nuostabaus…

negrazu…bet ka daryt tiems vargseliams, kurie tesugeba is turgaus “papigei” nusipirkti kedasus ir “nuliovus” treningus Cha chaDD

ne nu jus ir nesusiprateliai. gi trenigai- lietuviu tautinis drabuzis. senovej nesiojo klumpes, dabar kedus, nesiojo lininius drabuzius, o dabar TRENIGUS su trimis druzelemis. tikras lietuvis visur ir visada nesios tautini atributa. vat taip. Cha cha