Ar granatai kaput?(nauji pastebejimai)

Ar granatai kaput?(nauji pastebejimai)

Net nezinau kas darosi mano mazdai(323f, 1991m)zodziu traska jos granata, bet tik staigiau pasukus, o dabar toks pat traskejimas vaziuojant tiesiai, gal zinot kas tai, nes kiek man zinoma jai granatai butuBaisu tai as is viso nevaziuociau.
Tai ka itariat?
NAUJI PASTEBEJIMAI:
Tai pasireiskia tik pravaziavus kokiu 15-20 km, is ryto kai tik pradedu vaziuoti, nieko.Ir tas vyksta labiau riedant laisvu.Stabdant ir vaziuojant greiciau nieko.

kada jinai traska kaip vaziuji is leto ar kai rauni is vietos?

As su savo Japonu kai turejau, tai su bloga granata pravazinejau dar puse metu, ir jiokio vargo nemaciau, tik reikejo saugotis staigiu posukiu su greitu akseleratoriaus paspaudimu Kietas

laukti liko labai neilgai kokius 50km ogal ir maziau ir suzinosiCha cha

draugui panashiai buvo tarshkejo posukiuose, visi vienbalsiai sake granata, jis nuvare keistis su ta mintim kad granata, nuima rata o ten suporto laikiklis ishlindes ir kalenima duoda
beje mashina mazda 323f Labas

pas mane BX’ui traskejo traskejo tik susukus vaira ir akseleratoriu spaudziant su tokia gal 0.5metu pravaziavau o kai pradedant tiesiai vaziuot sutraskejo tai tas ziedas kur vidui sratus laiko subyrejo ir namo teko prie virves prikabintam gristŠypsena Tad ziurek kad toks likimas neistiktuTaip

Dabar traska ramiai vaziuojant.Ant greicio nezinau ar nesigirdi ar netraska.

O tu apie ka?

As su savo Japonu kai turejau, tai su bloga granata pravazinejau dar puse metu, ir jiokio vargo nemaciau, tik reikejo saugotis staigiu posukiu su greitu akseleratoriaus paspaudimu Kietas

[/quote]

Man Servise kazkada ziurejo, sake, dar kokius 2 metus galiu varyt
Taip