ar gerai

???ar gerai???

Jauciuos wienisha ir apgailetina,nes mano mylimasis manes nenori.O taip norisi prie ko nors prisiglaust…Patinku sawo draugui,bet jam dideliu jausmu neturiu.O ka jei dabar pradeciau su juo draugaut?Jis butu laimingas o ir man butu lengwiau pamirst…Gal ir isimyleciau ji kada nors…Nekaltas

abejojuNekaltas
Argi tau patiktu tave lieciancios nemylimo rankos?Ar nepradesi jo paskui nekesti?

na nzn… is pradziu neprisileisciau jo labai… su laiku Cha cha manau priprasciau, vis tik draugas, o ne kazkas ish gatves… gal po to tos rankos virs mylimomis? o jei nevirs, tai nors pades uzsimirsht… Nekaltas

As laisvas esu Labas

daryk taip kaip liepia sirdis o ne kaip kiti pataria sirdis geriausiai juk zino ko jai reikia Šypsena

Va tame ir esme,kad draugo nesinori skaudinti.Jei ir laikui begant Širdis neateina, pavargsti nuo issisukinejimu ir draugas nesijaucia laimingasNekaltas

geriau nepradek… nebuk naivi kad isimylesiNekaltas

mano sirdis geriausiai zino ko nori… bet protas sako, kad sirdis naivi ir jo negaus… Nekaltas

hehe Mirkt gal gerew nereik NekaltasMirkt

****as isheina ania? Nekaltas

manai? o taip liksiu senmerge… man jau taip sake… kad labai ishranki jau… Liūdnas

o siais laikais nebe tiek svarbu isteketMirkt

bET ASH NENORIU BUT VIENA!!! mane tai zlugdo… Liūdnas
visi turi antrasias puses o ash ne! nes man kiekvinas kazkuo nepatinka… Nekaltas

Žliumbia

Buk laisva!!! Cha cha

Nemanau, kad kas nors iseitu, jei nesi jo isimylejusi Nekaltas Tiesiog prasitampytum, iskaudintum zmogu Mirkt

nea… noriu kazko…