Ar galioja telefono garantija siuo atveju?

Ar galioja telefono garantija siuo atveju?

Mano telefonas buvo padetas ant stalo krasto, kai staiga jis pradejo vibruoti ir nukrito nuo stalo, ir neberodo jokio vaizdo. Žliumbia Telefonas - siemens m50, pirkau ji is Tele2. Garantija suteikta 1 metams, bet man idomu ar tokiu atveju kaip sis ji galioja, gal kam taip buvo atsitike? Beto kas jam cia yra, ar pataisoma? Ir kiek toks patisymas galetu kainuoti?

Siaip galit ir jus pasapkoti istorija savo kaip sugadinote savo mobiluji Žliumbia Žliumbia Žliumbia

Na jei i garantini nunesusi pasakysi kad ekranas tau po nukritimo uzgeso tai tikrai garantinio jau nebus, na o jei pasakysi veike ir dingo gal dar ka ir pesi gero… Jei neras ant telefo kokiu nukritimo zymiu gal ir bus dar ta garantija

Na, kad pataisoma tai tikrai, bet ar taikoma garantija, tai ir as nezinau, nesusiduriau

Na jeigu jie irodys kad jis sugedo del tavo kaltes,tada garantija nebus taikoma! Aisku,gali pabandyt jiems sumeluot kad jis pats sugedo,juk nieko daugiau nelieka Mirkt

Mielok! Ir kuo daugiau rekauk tenai! Viskas priklauso nuo tavo atkaklumo! Turejau n3510, po meniasio nusitrine migtukai, nunesiau i servisa ir pareikalavau garantiskai pakeisti! Is karto sake, kad tai yra mechaninis pazeidimas! As pareikalavau, kad priimtu taisimui ir irasytu kvite, mano reikalavima pakeisti mygtukus (be to reikejo perinstalioti softa! Tai va, atejus po keletos dienu atidave man fonika ir pazadejo po 3 savaiciu nauja klava, nes uzsakyt reikejo! Po 3 savaiciu atejau vel ir pakeite man migtukus!Šypsena))

Siemens telefonu ekranai uzgesta labai daznai. Jie siek tiek opus yra… Jei nunesi i garantija ir pasakysi, kad tau nerodo vaizdo (kaip sakoma atsikeliu ryte, ziuriu i savo telepona, o jis nieko man nerodo Mirkt ) ir daugiau nieko, tikrai turetu tau pataisyti. Nepasakok nieko kas tau nutiko ir viskas bus OK. Tokie jau tie siemens (45,50) ekraneliai… Šypsena O remontas: ekrano keitimu ~40lt. Jei ta pati atgaivinti ~15lt. Sekmes!

sumeluok jiems.turetu padaryti…tik turbut uztruks kaip visa laika…

teisybes nesakyk zinoma, pameluok ka nors, sakyk jok dingo ekrane vaizdas ir viskas, cia jau bus ju reikalas, nes tu turi garantini

Nieko tu jiem nemeluok, nunesk sakyk neveikia mano mob! Jie iskart o kas buwo o kodel neveiki. A tu sakyk ka as mestre kad zinociau tu mestras tai ir ziurek kas jam nutiko! ir nieko jiem daugiau nesakyk!

meluot negrazu Angelas

o tu pirma jam (telefonui) gerai vozk Cha cha mano klasiokas su m50 taro taip: su delnu trenkia i Telefonas sona,ekranas neberodo…uozia dar karta - vaizdas atsiranda Taip bet su maniskiu taip neina padaryt…taip kad ugni naikink ugnim Cha cha beje,pagal elementaria logika, Telefonas turi buti apsaugotas nuo tokiu silpnu smugiu Taip tad ir garantija,be melo,turi buti taikoma Labas

Tik kaip tokiu atveju irodyt,kad mob skrido nuo stalo,o ne pvz is 3auksto? Tad meluoti tex.Ir geriau po ranka tureti zmogu,susidurusi su garantiniu aptarnavimu.

nesk ir ciesink kad sutaisytu kitaip nieko nebus…