Ar gali?

Malonumu saltiniai skirtingi.
Kai kam sadizmas ir zudymas - malonumas.
Prostitucija - vienas is variantu.
Tik abejoju, kad ja siekiama patirti seksualini malonuma. Nežinau
Ir kad varomoji jega yra malonumo ieskojimas. laiminga ta prostitute, kuri dar ir malonuma patiria…

Taip, galiu pasakyti. Kai kurių gyventojų iš ten varu neišvarysi. O pabandyk juos nuprausti – tai bus didžiausias įžeidimas.

Kai kuriu? Gal… As niekad tokio nemaciau. Dauguma noretu guyventi zmoniskai, bet jiems, deja, gyvenime nepavyko.Nustebęs

Na is tiesu teko girdet, kad savartynuose uzdirbama pakankamai daug, taip pat ir gatvese vaikigaliai daugiau prisirankioja nei atzalos iprastose seimose arbatpinigiu gauna Nekaltas

Neprisimenu per kiek dienu Dievas sukure pasauli,bet prostitucija atsirado sekančią dieną-taip,kad,

stiprusnoras, galima pagalvot, kad tu astunta pasaulio sukurimo diena, jau prostitutes lankei. Girtas Senas jb…ri.

Aš tai

Nekaltasgal prosenelių genai…,o kąąąąąą?Mirkt

A… genai. Nea, tai netinka, per smulkus sutverimai. As galvojau tu pats…Tūsas

Neee as tai

NekaltasNekaltasAngelas

taip ir galvojau Angelas

Tai va, chebrytė, iki ženatvės du kartus samdžaiusi prostitutę. Žinot, nepatiko. Ne dėl jos kaltės, tiesiog aš negalėjau suvokti kaip ji atsiduoda ir man… Tai vat, pinigai veltui buvo išleisti, nors ji labai stengėsi, kad neveltui. Bet man jos baisiulingai pagailo…
Na o jeigu yra paklausa, bus ir pasiūla.

Na ir kodėl Tau jos pagailo?