Ar galetumet zaisti ta pati zaidima tris metus beveik kasdien?

Ar galetumet zaisti ta pati zaidima tris metus beveik kasdien?

Mano tevas jau tris metus zaidzia Kazokus ir jam vis neatsibosta.As jam vis bandau pasiulyt naujesniu ir geresniu bet pabandes ir vel gryzta prie kazoku.Idomu ar yra daugiau tokiu manjaku ar tik mano tevas toks?

Na manau kad tavo tevas tikras manijaskas! Juokiasi Juokauju juokauju! =D Na kiekvienam pagal poreikius ir pomegius, jei jam patinka kazokai tegul zaidzia! Laimingas Pvz man Mafia pats kruciausiais geimas iki dabar, DOOM’ams ir Far Cry’jams dar toli iki jo (aisq ne grafia, bet siuzeto linija), nu bet as tai ne kasdien zaidziu Mafia, na kartas per menesiuka pereinu is naujo ir vsio! =D

Na is mano kompo jau kokie 3 metai Diablo II neissikrapsto Šypsenabet tai palosiu labai retai,kai nera ko kito lost

halo ant xboxo nenusibostantis geimas

hmz, as diablo 2 losiu nuo pat jo aciradimo, tai jau ce kiek laiko bus? :wink: 5+ metu O_O

Vienas zaidimas kuri kartais isjungiu noredamas atsipalaiduot yra GTA vice city.Atsimenu kazkada seniau Driver2 kasdien losdavau bet cia labai senai buvo dabar tiek laiko nebera Šypsena

As tai jau su draugu 2 metus varom rise of nations per tinkla tai kol kas dar neatsibodo,aisku nekasdien zaidziam

O gal galetumet pasiulyt mano tevui ka nors labai panasaus i kazokus? Ir gal zinot kada pasirodis kazokai2 ?

oi prisimenu mano tevas ir buvo ant kazoku pasinese Cha cha ziade ir zaide … kol visus papildymus perejo , daba kokie 3 orginalus cd guli ir dar keli perrasyti Cha cha

na strategija tai toks zanras kur galima tobulet, o tarkim 3d saudykle kad ir half-life tai nezinau ar skillu galima igaut n tokio. o vat tarkim kad ir starkrafta tai draugelis puse desimtmecio zaidzia ir dar jam idomu, tiesiog tokiuose zaidimuose galima vis didinti ir didinti savo igudzius Šypsena

Tiesa…Minesweeperis toks yra…jau septinti metai kaip kalu diena is dienos,retai kada buna tokia diena, kad nelosciau Šypsena

Jeigu kalbant apie strategija tai dar senais 1998 ar 1999 metais kazkur, kazdien losdavau kompikinese Red Alert ir jo papildyma lygtais Retaliation. Niekada jis man nepabodo ir nepabos Mirkt O jeigu is saudykliu tai pavyzdziui CS. Jau losiu beveik 3 metai ir nepabosta. Tiesa menesi buvau apleides Cha cha [dF]

jei skaitosi, tai Cs losiu 4metus Cha cha, o siaip is paprastesniu, tai ne puse metu nepratempiu ne suvienu Cha cha

jei skaitosi tai atsimenu buvo toks zaidimukas ant segos (long long time ago), atrodo vadinosi DUNE, buvo strategija pirmoji kuria zaidziau, tai pora metu kapojau su pertraukom…

as jau treti metai kalu call of duty per neta…visiskai neatsibosta…tiesiog atsipalaiduoju saudydamas Kietas Cha cha Juokiasi

Jus visai painiojat kas yra zaidimas prie kompa, ir kas per interneta su tikrais zmonemis, Tai yra visai ne tas pats, pvz cs pamegink diena is dienos lost su botais tuos pacius mepus, o per interneta visai kitaip ir daug idomiau. Beje maciau toki dedule kuris beveik kiekviena nakti kompeskiai kazokus losdavo.

na kai turejau pc tai beveik kasdien kaldavau Americas Army, tai teses metus losciau ir toliau bet ner galimybiu. Siaip is single player geimu nepabostantys yra TES3: Morrowind ir X2-The Threat.

vivishkai imanoma, kad zhaidimas zhaidhiamas tris metus , bet tikriausiai ne kiekviena diena, bet geriau reiktu sakyt pastoviai, nes jeigu kiekviena diena loshtume , tai reiktu uzsidet akinius kuriu stiklai is kefyro buteliu dugnu, nu siaip tai pvz as OFP losiu nuo jo isleidimo ir man neatsibosta, jeigu nebutu multiplayer tai tikriausiai greit butu atsibodes, nes pastoviai idiegiama kokiu tai naujoviu,nereik kaip per CS kad losia tuos pachius mapus ar kaip ten

Cs ~5metai, Diablo kokie 3 bus. Aisku ne kekviena diena. Pazaidi biski nusibosta koki thps2 pereini(cia jau l senai), vel grizti, po to dar koki pazaidi, vel grizti. Cs’as su d2 lieka pastovus Šypsena