Ar esi spyręs sviedinį?


Ar esi spyręs sviedinį?

Seibučiui į kompaniją Kietas

a tai dar kažką pasakė jis?

o ką siaubutis buvo nukliedėjęs? Paplepėkim

bus juoko kai nuleistas ant zemes bus issisokes zurnaliuga Gerai ValioAisku uz ta 1000 euru pasipiarintu neblogai Cha chaNors protingiausia ir realiausia nepasiduoti provokacijoms.

uz cirko darymuis su tokiais pasiulymais, suprantama jei tai butu tas zurnaliuga, i kuri arlauskis kreipesi, o cia islindo kazkoks pasiparint sumanes ir rudzio tasku pasirinkt (nes madinga stumt ant fules).

Seibutis: nepameluosiu sakydamas, kad pikta, kai tie, kurie nėra krepšinio normaliai žaidę ar net trečios lygos komandoje nebuvę gali komentuoti Skaitykite daugiau: delfi.lt/sportas/eurobasket/r-seibucio-atkirtis-kritikams-m us-peikia-tie-kurie-net-nera-krepsinio-zaide.d?id=68574436

galetu baigtis tas futbolas isvis

youtube.com/watch?v=BqeHsKuD5awP.S. šitą video Popovičius ant Kalniečio sienos uždėjo fb besijuokdamas iš mūsų futbolo Nekaltas

kazkoks? Cha chatu gal pasidomek kas jis toks

Bachurui Lialkai giliai px, jį stoguoja pati FIFA, kurios prezervatyvas nušalintas iš pareigų už korupciją Cha cha

zurnalisto darbas yra kurti cirkus, uzsiimti provokacijomis, ir gauti ispudinga antraste. bet koks profesionalus sportininkas turi zinoti, kaip nepasiduoti toms provokacijomis. jei musu futbolistai to nesugeba, tai ir turi toki rezultata, kad juos tarkuoja kaip tik gali. jei nori, kad girtu, tegu rodo rezultatus. ne jie pirmi, ne jie paskutiniai. nereikia priimti asmeniskai tos kritikos. skaitau jei apsisikai, eik tyliai i kamputi ir dirbk bei irodyk kritikams, kad jie neteisus. jei lietuvos slidinkai aplenkia tik afrikos valstybiu slidininkus tai is ju irgi visi dergiasi kaip gali.

o cia tam kvedarui ir co. tai sitie cirkai kaip vanduo nuo zasies. cia tik patys futbolistai pazorinasi ir parodo traktoristo lygi. kol nebus valstybes isikisimo, tol garantuoju sedes kvedaras arba jo marionetes. fifa pabarsto pinigeliu kvedarui ir co, lietuva balsuoja kaip reikia, kai valstybe pasako, kad itartini dalykai vyksta, fifa muru stoja uz federacija ir grasina diskvalifikacija visam lietuvos futbolui, nors tai yra nelogiska. vadinasi simbioziniai rysiai grybu pasaulyje.

Gera futbolo piramidė Gerai Tik gaila, kad korupcijos, o ne žaidėjų ugdymo Cha cha