,ar esate susimususios su kita

Moteris,ar esate susimususios su kita Moteris

tajp zemaj dar nepuoliau Cha cha

Jo

Jei kabinasi visokios fyfos - kodėl gi neužvožus ? Gal tada žinotų savo vietą (po pernykščiais lapais). Fyfas beje labai patogu spardyti ir daužyti, nes kulniukai neleidžia pabėgti, o ružavi sijonėliai - aukštai iškelti kojyčių. Ir ilgus nagučius galima mušantis nusilaužti. Kartą prie mano laiptinės stovėjo dvi šlykščios fyfos. Jos bandė man neleisti įeiti namo, atseit aš “pankė”, o tokioms draudžiama vaikščioti čia. Blęt, kaip susinervinau. Pastūmiau vieną, tai užsipuolė mane kam aš stumdausi ir pačios pradėjo daužytis. Aš apspardžiau jas su kerzais, bet jos dviese man irgi trupučiuką blogo padarė - išrovė kuokštą plaukų (beje, jie dar buvo gražūs tuo metu). Išvis kaip tos mergos mušasi - už plaukų ir už plaukų. Reikia kojomis darbuotis, kvailiukės. Juokiasi.

never in my life… Blogai Veee

bet linxma uzh tai Cha cha

Buwaw gan stipriai trenkus i galwa…<jei manot,kad tai mustynes> o sejp tikrai newerta mustis…<as taip bent manau> Kam to reikia? kad parodytum jog esi kietas? tai galiu pasakyt,kad kejksmai ir mustynes tikrai kietesniu nepadarys… Šypsena

nu seip praktiskai su visom padartinem savo draugem as edziausi ir musiausi.bet isaugom ir to amzeus Juokiasipaskutini kart uz kudlu pasitasem pries metus su kazkoke trenkta pana kuri pati prisikniso.bet poto pati ir atsiprase Cha cha Juokiasi