Ar esate gave Meiles laishka?

Ar esate gave Meiles laishka?

Ar esi gavusi meiles laishka???BučkisŠirdisŠirdisSudužusi širdis

Siaip viena karta esu gavesŠypsenaTaciau ten klasiokes pakiso,buvau dar tik 2 klaseje ir supykes suplesiau.Vat.Daugiau ne karto negavau Liūdna Šypsena

ash manau neturi mergos siuntineti meiles laishkus tuo turi pasirupinti bernai!GėlėsGėlės

Mano nuomone, meiles laiskus raso kas tikrai myli, ir jokio skirtumo ar tu mergigcka, ar vaikinukas Mirkt

niu zinoma kad gavusi Mirkt o beje Sudužusi širdis zenkliuko nereikejo Mirkt labai jau nesmagiai atrodo… Nustebęs

Turiu 3 pilnas dezutes meiles laisku Šypsena Širdis

LABAI MALONU GAUTI MEILES LAISKUS!JUOS GAUNU,VOS NE KAIS SAVAITE.III

smagu tada,kai jis buna parasytas samoningai,o ne siaip sauŠypsena

Ash laishkus gaunu kas antra diena, bet vis ish to pachio zhmogus nafik…

Dziaukis, kad isvis gauni Šypsena

Šypsenaaisq kad esu gavus ir gaunuŠypsena

Jo… visus, visus meiles laiskus saugau, kad nieks nesurastu. Bus ka vaikams parodyti ir prisiminti kaip gyvenau tada… Sudužusi širdis
Labai faina, kai laiskas parasytas is Širdis Gal tai ir senamadiska, bet romantiska… As labiau vertinu laiska rasyta ranka, nei elektronine zinute… Aš nekaltas

taip. nieko nera graziau ir maloniau kaip gauti meiles laiska. tai parodo, kad kazkas tu labai rupi Šypsena

Pasauliui Tu esi kazkas,bet kazkam Tu esi visas pasaulis…Šypsena

Tai jau isivaizduoju kiek tu ju turi!
Apakęs

negavau ir man jo nereikiaŠypsena

Ai nzn ka reiskia meiles laiskai - ar ten kur pa prikolu tau kazkas atsiuncia Vasario 14, ar ten kur yra uzrasau as tave myliu, nors siaip tai ir tu ir tu esu gaves

ir is ko gi cia?
man atrodo kad p*** prota

Turboot jis tiesiog ziauriai neturi ka veikt?! Baisu