Ar esat tipishki savo astrologinio zhenklo atstovai?

o kur rast tą charakteristiką?

kiek turiu pazistamu, tai puse ju tipiski savo zenklo bruozu zmones, o kita puse - priesingai…
As beveik tipiska svarstykliuke ŠypsenaNekaltas

Taip, tikrai esu.Vieno ar kito zenklo atstovai turi sau budingas bendras savybes.Tuom ash jau isitikinau.

kaip cia rase, svarbi tavo atejimo i si pasasauli diena, laikas, metai, menuo…
netgi minutes yra svarbios.
vat cia ir atsiranda skirtumai, reikia ziuret kaip zvaigzdes buvo tuomet issidesciusios, nubraizomas grafikas ir tada klojama visa tiesa apie tave…

Jiuo…as tei tipishkas dveenees…kartais su savim nesusikalboo…o ka jau kalbet apie kitoosCha cha

TaipTaipTaipTaipTaipTaip

Aisku kad skiriasi. Kai skaiciau knygele apie Saulius (cia toks horoskopo zenklas, o ne vardasŠypsena) maniau, kad ji parasyta butent apie mane. Kaip tiksliai atspeta tiek charakterio bruozai ir pan.Esu tipiska zenklo atstove

taip taip taip taip…as esu tipiska mergele! Šypsena ir del to labai dziaugiuosi Šypsena

nesamoonee, tai kas sutampa atsimename, o kiek daug yra nesutapimu-pamirsome.

tikrai taip Taip
daugeliu atveju as tipiska veziuke… net keista kaip tokioj nesamonej galima rasti dalele tiesos Nekaltas

Dariau neseniai cia toki testuka ir rezultatai buvo tokie,kad esu panashi labiau i dvyni, nei i jauti Šypsena Nors su jauciais labai gerai sutariu GeraiBučkisBučkisBučkis Nors turiu ir jaucio charakteristikos panashumu labai daugŠypsena

Nu as tai tipiska veziu atstove Juokiasi bent jau kas rasoma apie vezius tai beveik idealiai atitinka man Taip bet tai nereiskia kad visi veziai atitinka toki aprasyma Šypsena

As tai tipiska jaucio atstove siaip, tik protas avies Nustebęs

Idomus derinukasŠypsena

Nezinau, is dalies - taip, is dalies - ne,nesutampa. Pvz, dvyniu zenklas -komunikabilumas. As juo kazkaip nepasizymiu Cha cha Savoj kompanijoj galiu plepet kaip uzsukta, o svetimoj - ne visada. Nors kiti bruozai - lengvabudiskumas, nuotaiku kaita kas 5 sekundes - atrodo, kaip tik man pritaikyta TaipCha cha

as net kartais stebiuosi, nes buna, kad labai jau tiksliai paraso apie mano charakterio ypatumus… p.s. - esu irgi veziuke Liežuvis

TaipNežinauTaip

esu dvivys…ir tai labai gerai jauciu visur…va…Žliumbia

tikrai yra panasumu, ir pakankamai daug Taip

as - tipiskas dvinays ir viskas tuo pasakyta [;
net ir pagal profesijas ir t.t viskas atitinka 100% mano pasirinkima ir gyvenimo kredo [;