Ar domitės lietuvių etnine kultūra?

Ar domitės lietuvių etnine kultūra?

Gal kasnors iš jūsų domisi lietuvių liaudies dainomis,tautosaka,liet. liaudies folkloru ir pan.?
Tiesiog norėčiau pasidomėtiŠypsena

Eric Orange Ltd. 2002

labai. nors ir nelabai seniai pradejau. faina. grazi ir linksma ir daininga ta lietuvele su savo senove.

tai kad ne… specialiai tuom nesidomiu… Ne

As tai truputeli domiuosi…Dzuku etnine kultura ypac…

as domiuosi istorija tai kultura domiuosi tiek kiek liecia istorijaTaip

as labai domiuosi istorija, taigi - ir kultura. anais metais turejau projekteli apie zemaicius. tikiuosi greitai i banga ideti savo tradicinio pasiturincio zemaicio namo (keturslaiciu valminiu stogu) maketeli, nes tik dabar ji trumpam pasiemiau is ekspozicijos. va kaip pasigyriauCha cha

lietuviu liaudis yra gana idomi. man ypac patinka architektura. pazistu moteri, lietuviu tautinio kostiumo profesore, taigi, tuo irgi buvau apdomintaŠypsena butu liudna prarasti sia autentika.

Esu aukstaite, liaudies dainas labai megstu, tai su drauge retsikiais ir renginiuos sudalyvaujam.TaipTaipTaip

Man patinca Lt folkloras, sokiai pokiai, cooltoora yr cooltooryzmas ir siek tiek anonyzmas ar anononizmas nuo zodzio anonymynis. Man Lt cooltoora tokia brangi kaip zmogui einanciam per dykuma reikalinga druska. Ar kazka tai…

veza men tokie pasisakymai. erdve atvirumui. manau, Lt gresia mastymo tendenciju pakitimai, o gal… net revoliucija??

Nekaltas

>>meiling Taip Taip

Tūsas

va zjbz Bučkis

dzinsai visai px