Ar daznai istariate zodi: myliu ?

Ar daznai istariate zodi: myliu ?

Ar piknaudziaujat situo zodziu arba atvirksciai - tariat ji tik tuo atveju,jei jau tikrai esat isimyleje? O galbut niekada jo nesakot? Mano manymu,siais laikais zmones labai retai istaria si zodiLiūdnas ir nesuprantu kodel.Kodel bijo prisipazint,jei tikrai tai jaucia?Kodel slepia savo jausmus?Nekaltas

nu shet… prasides dabar…

jei sakau tai nemeluoju taip kaip yra: daznai

garsiai nesakau… nebent parashau… ir tai tik man patinkancioms…

Ištariu ištariu … Šypsena Bet natūra mano, šiuo klausimu, yra ganėtinai "žemaitiška" … Šypsena

varau po 10 kartu per diena myliu myliu … Cha cha Cha cha Cha cha kiba gaila ??? Cha cha Cha cha Cha cha

anksciau kai turejau kam ir kai mylejau l.daznai, o dabar nematau prasmes, bet siaip sakau tik tada kai bunu 100% tikras tuo ka jauciuTaipCha chaŠirdisGėlė

zemaitis jomajo Cha cha

po velniu gal eikit jus i http://www.rotten.com su tais savo skrupulais Mirkt

O sita , ana gi, ka tas zodis reiskia?????? Apakęs Nesakau as jo Nekaltas

Dzūkas aš… bet tuo klausimu tai pas mane "žemaitiškai" Cha cha

Neturiu kam sakyti Nustebęs

pastoviai kartoju… lyg kokia mantra… o ka galiu padaryti jei sis zodis tiesiog skamba mano galvoje…Girtas

as sakiau tik viena karta si zodeli, bet … jis nejaute to paties… Nustebęs

Nenoreciau girdeti n kartu sio zodzio (is mylimo zmogaus jei jis siuo metu butu)… nes paprasciausiai netikeciau… znm priklauso kas ji istartu ir kaip tai istartu…

Niekam nesakiau, o siaip girdziu tai daznokai… Dar pati nezinau, ka tas zodis reiskia, tai vat lyg ir neteisinga kam nors pasakoti apie tai, apie ka nenusimanai, geriau jau aukstoji matematika, viskas suprantama ir diskretizuota Mirkt

nesakau myliu sakau tu man patinkiTaipMirkt

Aha, dazniausiai kai dainuoju Mikutaviciaus dainaCha cha

azuolas
as tai manau, kad blogai zmones daro, apie meile reik kalbeti, bent jau tam zmogui, kuri myli reik butinai prisipazinti
Azuolas