Ar dar miegate su zaislais?

Ar dar miegate su zaislais?

Ar dar miegate su zaislais? Negi neatsiras ne vieno? Tik neseniai pamiegojusi supratau,ka jaucia vaikai,miegodami su zaislais.Tai SAUGUMO jausmas.O ir silta.

Keista,bet as miegu su zaisliuku…tokiu mielu mielu…Vienai labai negeraNustebęs

su zaisliukais paprastai nemiegu,nebent kartais viena toki zasineli pasiimu i lovaŠypsena

viltute, o kas cia keisto? Manau,kad tai normalu ir visai negeda,tik ne visi supranta.

as tai su moterimis miegu Mirkt Gerai zaisliukai Laimingas

liudna,kai zmogus tampa zaisliuku…Nustebęs

zinot ka geriau kaip as ateina ir sobakinas ir kasaras kai uzspaudzia tai ir krustelti negaliNeNe, silumos iki ausi galiuki LaimingasLaimingas

As miegu su meskiukuApkabinimas
Jau taip ipratau kad kitaip ir negaliu uzmigtiŠypsena
Man labai mielas nes nuo Myliu zmogucio…

O ka be zaislu imanoma uzmigti?

o ar pasikalbat su tais zaislais,su kuriais miegate?

kadangi gimiau berniukas, vaikystėje turėjau su kuo žaisti…Cha chaCha chaCha cha
su tuo žaisliuku miegu iki šiol…KietasCha cha

imanoma, bet su juo mieliau,silciau ir nesijauti vienisas…

Ne

Jis man tik kaip naktinis palydovas…kad tureciau ka apkabinti ir nebutu liudna vienai vartytis lovytej…o pakalbeti turiu su kuo ir gyvuCha cha

Miegu su meskiuku, kuri man vienas pzistamas lauktuviu atveze:0

daznai vaikai atnesa meskina Laplanduka ir pakloje patalus ikisa ji po uzklotu,tik galva kyso,tai as ji radus sakau "sveikas".O jau siltuolis jis,kad ziemos metu tekdavo,net po kaldra imtis.Tada apsikabini ir susilus uzmiegi.Vaikystej turejau labai mazai zaislu,matyt todel ir dabar dar seile varvinu.

negi jau nera daugiau su kuom miegoti? Siaip cia 30 plius, su zaisliukais, suprasciau jei butu 90 plius- tada gal jau reikėtuCha chaCha chaCha cha

ApakęsApakęs,

as miagu su zaisliukais 3 mazais mielaisŠypsena

Nu žinai

JuokiasiJuokiasiJuokiasiGirtas