Ar buvot kam nors paskoline nemaza suma pinigu, kuriu..

Nemegstu nei skolintis nei skolinti… Nekaltas ypac nepatikimiem NeUz tai ner tokiu bedu Drovus

1Euras1 , manau kad 1000 euru tikrai nera mazi pinigai…

niekam neskolinu dideliu sumu Liežuvis

na kolkas visos skolos man grazinamos, ko pati nepasakyciau apie save, kartais Cha cha

neskolinau ir neskolinsiu (na isskyrus pacius artimiausius zmones) Ne

gal galetum paskolint 9lt?? Drovus pazadu tikrai tikrai atiduosiu Taip Taip Ne Taip Nekaltas

nebuvo Liežuvis~

20lt metus drauge turtuole manekene negrazina…aisku suma juokinga bet wis tiek…jei grazintu tai nepakenktu

…nenorėčiau minėti velionių… Laimingas

Esu vienam tokiam zasinui {s} padejas versle, man tas padejimas kainavo 60 000 talonu, po siai dienai grazina. Piktas

paskolinau vienam tokia mpuse savo pirmo atlyginimo,cia buvo pirmas ir paskutinis kartas kada ash skolinau pinigelius…tai yra daugiau negu 5 lt…

kaip sakoma nori prarast drauga paskolink jam pinigu Žliumbia

Kam paskolindavau didesnes pinigų sumas, tai visada grąžindavo, bet va kur skolini po litą, du, tai niekada neatgaudavau Cha cha na bet tokių skolų ir neišmušinėdavau, nes pati ne kartą tokias sumas pasiskolini iš draugų, tai taip ir užsimiršta, tai reiškias mes atsiskaitę Juokiasi

ash tai net ir pora litu stengiuos neskolint nes zinau kad galiu pamirsht grazint , o jei primins tai labai geda bus man Nežinau

taip, gal ir gėda būtų jei tai koks nelabai geras draugas, bet kai mes vieni iš kitų geri draugai skolindavomės, tai net vieni už kitus skolas atidavinėdavom, nes ten vienas kitam būdavom skolingi, na ne po daug, bet vistiek… Cha cha o kartais tiesiog vietoj susikaupusios skolos paprašydavo alaus bokaliuką pastatyt ir viskas Laimingas juk kai skolini centus ar ten porą litų tiesiog neskaičiuoji ir pamiršti, tai taip ir gaudavos, kad su alum išsisukdavai Girtas

nu tai taip apie artimus draugus ner ka shneket , jei ish savo Vyras skolinu tai daznai pamirshtu atiduot Juokiasi

o aš saviškiui stengiuosi atiduot Taip pvz, jis man kažkada paskolino pinigų teisėm, tai daba po biškį atidavinėju Cha cha Nors iš jo gaunu keturgubai daugiau, nors ir pati dar dirbu Drovus

mes tai uzdirbam panashiai bet pas ji pinigeliu kazkaip daugiau lieka Juokiasi o atrodo ash tokia taupi Juokiasi

visos mes taupios Girtas

bet va gaunu nauja kataloga ish Avon ir lygtais man nieko nereikia bet vistiek apie 30 lt kiekviena uzsakyma sau paimu gerai nors nuolaida yra tai nieko moket nereikia dazniausiai Cha cha