ar buvo jums nors kart, kad ka bedarytumet viskas zlunga?jei taip tai pasidalinkyt ir su manim...

ar buvo jums nors kart, kad ka bedarytumet viskas zlunga?jei taip tai pasidalinkyt ir su manim…

man sis savaitgalis toks pasitaike, kad ka beplanuoju viskas neivyksta zlunga, atrodo visas pasaulis nusistates pries mane…planavau viena zlugo planavau kita zlugo ir t.t. toks parinimasis uzejo kad nezinau kur detis…o jums ar buvo jums kas nors panasaus???

atsisesk, uzsirokyk ir viskas bus chikiKietas kam parontis del kvailu dalykuKietasAlus

Neretai taip atsitinka. Siaubas, kokia tai nesamone… Tik nervus gadina, nors zinau, kad nieko nepakeisiu. Planuoji, planuoji, o butinai ima, ir buna atvirksciai…

atrodytu kad taip lengvai viskas,uzsirukymas nebededa istirta senai…ir tie dalykai tikrai nekvaili…kai atrodo viskas orej taip bus ir sast to neber viskas zlugsta,kur teisybe velnes zino,bet dar dzin kai koki viena kart bet kaip iseiles zlugsta 7 planai tai jau ir nervuotis pradeda,pradeda list minciu kruvas galvon ir tadu jau buna ne kas…

yra geras posakis:

Norejau kaip geriau, o isejo kaip visad…

reiks uzsirasyt matomai…nes tiesos tikrai yr ir gana daug

kartais reikia prisiminti Tevo zodzius… pasirodo ir kitiems dar jie gali praversti…

Buna, ir dar kaip… Geriausia tada sedet namie ir stengtis nieko nieko nedaryt. Visiskai nieko. Kitu variantu nera.

Ko tik nebūna. Čia tik savaitgalis. O man vieną mėnesį ištisą nesisekė.

nepalyginsi menesio su 5 metais… =\

blogai… geriausia tokiu atveju imtis darbu, kuriu nebijai sugadinti… kurie nera labai svarbus… dar svarbu nesigrauzhti, ir labai daug apie tai negalvoti… man buvo… ne tik nesiseke, bet ir atrode kad visas pasaulis ish manes tyciojasi, ir niekina… ar ishbridau nezhinau… bet niekam nepatariu i tai iklimpti…
atsargiai!

nesinervink daznai tokios dienos buna! nereikia imti tokiu dalyku i glva…
gal kita diena bus geresne LabasAlusTaip

idomu butu suzinot kaip isbridai is to kosmaro kokiu priemoniu imeisi???ar paprasciausiai laukej laukej kol atejo ir tavo kiema laime?

wo bleen tai kaip tu cia ir istverej taip 5 metus? nesiemei jokiu priemoniu?kas per nesekmes tave 5 metus lydejo?

gal kaip pasakoj sudauze veidrodi ir uzsikeike save 5 metamsJuokiasi

Nieko neplanuokit, tai niekas ir nežlugs.prisiplanuojat, o čia beeinantį varna apšiko, Mersas pralėkdamas aptaškė, klynas atsisegė, o tu pastebėjai tik po gero pusdienio… Cha cha

na, kaip… ish esmes ishbristi neymanoma… tiesiog rachiau su tuo susiduri ir viskas… o galbut dalinai pagyjau, atradus zmogu, kuris vertina tave su visom tavo nesekmem… arba tiesiog shiaip, reikia susirasti gyvenimo dziaugsma… aishku, narkotikai i shia sriti neieina…

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/154609.223-=(108990872
5