Ar butina gerti, kad galetum linksmintis?

Ar butina gerti, kad galetum linksmintis?

Kaip manote ar imanoma gerai leisti laika su draugais, negeriant ne trupucio arba minimaliai alkoholio. Ash save dristu vadinti abstinentu (na, minimaliai alkoholio), bet toleruoju ir vertinu ir kitokias nuomones, tai kaip?

tikrai galima , as labai retai geriu , ir linxminuos…juo labiau kai uzrukai zoles tikrai buna linxmiau nei prisigerus Cha cha

p.s. cia mano 500ji zinute… Mirkt

Nu nebutina bet, jei gersi biski linxmiau bus Mirkt Cha cha

Su zole, ir draugu nebereikia.
O ir be jos? Visishkai blaiviai? Kaip Valancius…
Ash tai sugebu :p, o jus?

Reikia atsipusti(cia ne apsipusti zoles o aTsipusti) taip kad atrodytum lyg girtas tik blaiviai mastantis uztai neprisnekesi visokiu dalyku del kuriu poto reikes gailetis

ash irgi Taip shiaip viskas nuo nuotaikos priklauso. jei nuotaika bloga, net ir prisigerus ji nepageres, tik galiu pradeti nezhinia nuo ko kikenti. Cha cha

P.S. ash bishki nuo AndriuX acilieku. ce mano 400toji zhinute Cha cha Cha cha Cha cha

jei einu i tuuusa,tai reiskiaq kad einu tuusintis…ir alkoholi taip pat vartoju…Šypsenao siaip jei i koki bara tai tik minimuma isgeriu o galiu ir visai negertŠypsena

Na o toks laiko leidimo budas, kai susedi su draugais, tarkim pasikepi kokia pica ar ka, ir paziurai koki filma, tipo ne fun? Ir dar pakalbi, shita, apie buties trapuma, gyvenimo beprasmybe, greit beganti laika.Šypsena Ir dar pabrazdini gitara…
Ar isivaizduojate “pachoda” be alkoholio?
O rukymas, jau butinybe? Ir del ko? Prestizas?

turiu keletta draugu, siaip fainu zmoniu pazistu, su kurejs galima atsisest ir 5 valandas kalbet su pora litru alaus, kad burna neisdziutu Cha cha

Aisku galima Taip Vat as labai retai geriu.
Gerk linksminada ir viskas bus Gerai!

Negeriu pati siaip niekada Ne
Ir Jums nepatarciau Kietas
Bet i girtus zmones paziuret man patynka Cha cha Taip
Nu prikolu buna kartais…Cha cha

pasikepi pica, ziuri filma, geri alu tada daug linxmiau, o alu geriant tai man rukymas yra no. 1, o siaip tai kai varai i kokia ekskursija, tai kad butu nuotykiu tai reikia gert nes geriant visada linxmu dalyku nutinka ir istorijos gaunas kurias vaikams pasakosi ir shilti prisiminai is ekskursijos, vat dabar kai prisimenam su klasiokais keliones tai tikrai labai faina ir visose buvo daug daug alkoholio, bet tame nematau nieko blogo

Na, aš neteigiu, kad tame yra kas blogo (aš ne iš sveikatos apsaugos ar švietimo ministerijos or somethin’). Kaip ir sakiau toleruoju tokią nuomonę, nors esu šalininkas toosų, kai prisimeni žmonių vardus ir bent tai, kaip tave parvežė namo… Cha cha

Nemanau kad ymanoma taip normaliai linksmintis, kaj vienas esi negirtas o kiti girti, taj tada isvis kaj loshokas sedi. O kaj girtas taj 2x linksmiau ir viskas naturaliai Šypsena

Jei visi geria, o vienas tu ne, tada pasilinksmint sunkiai isheina… Jei balius be alkoholio ir neivienas negeria, tai pasilinksmint zhinoma imanoma… Bet as esu uzh tai jog su alkoholiu linxmiau… Aishku nedaeikim iki to kad ant ryto prisimint nieko neisheitu Mirkt

© Enjoy The Moment

Nu jo, tas tai tiesa. Bet ka aš noriu pasakyt, tai kad kai susirandi tokia company, kurioj visiem nereikia, arba iš tikrųjų reikia nedaug. Aš kalbu ne apie visus toosus, o tik apie keleta, kai rimtai gali tiesiog boot blaivus.

Niu man atrodo, jog laisvai galima linksmintis ir be gerimo!!! Mirkt

Nu nelabaj ysivaizduoju kaip jus ce linksminates be alkoholio…

Galima apsieit Šypsena bet sunkiai sunkiai… Aš nekaltasCha cha