Ar buna Siais laikais nekaltu merginu ?

Ar buna Siais laikais nekaltu merginu ?

Ne. Visos gimsta jau kaltos Cha cha Cha cha Cha cha

Kvailas tau klausimas kilo… Būna. Nustebsi bet būna.

Gal you’ll get lucky, ir sutiksi tokią Mirkt

Zinoma buna! net nebutina i "Tikejimo zodi" eiti.
Tai priklauso nuo merginos morales ir prioritetu gyvenime

Studentka Gerai pritariu tau. Kazkodel visuomeneje formuojama tokia nuostata, kad nekaltybe yra kazkas tokio, ko reikia kuo greiciau atsikratyti. Paskui del to kyla visokios psichologines ir pan. problemos. Tiesa sakant, man gaila tu 12-14 meciu, kurios jau tapo "kaltos".

Visos nekaltos mergaites ismire kartu su dinozaurais Cha chaCha chaCha cha

siaip jau tai, apie ka kalba Smila, nebuvo tikra apklausa, tiesiog tokia kalba isejo su mano kursiokem. paaiskejo, kad APIE 50 procentu BUVO "nekaltos". tai buvo pernai, taigi jos buvo 19metes. dabar situacija turejo pasikeisti… Mirkt bet as nemanau, kad "kaltos" ar "nekaltos" kazkuo skiriasi. gal Anrius2 paaiskins, kuo vienos ar kitos pranasesnes, jeigu jau tokia tema uzvede?

GiNce` rašė:

Nu bet pas tave ir klausimas, ar buna nekaltu merginu, aisq kad ne tik buna,bet ir yra Cha cha Tik paieskok Cha cha

Nu ir kam ju ieskoti? Kad uzsidet kryziuka uzrasu knygelej "va, dar viena nekalta padariau"?

Nu ir kas is to? krutesni pries chebra atrodysit? Galesit pustis, kokie jus ereliai, kad mergina pirmuoju pasirinko jus?

Jei jau reikes - mergina pati jus susiras. ir tai bus tik dvieju zmoniu reikalas - kalta ji ar ne!!!

Na ziani kad buna tai tikrai buna!Vienas is pavyzdiu esu as,nors tikrai nepriklausau jokiam ,Tikejimo zodzui,!Gal krtais ir reta nekaltu,taciau atidziau paziurejas ju tikrai atrasi!