ar brangs OMNIO ir BITES tarifai???

ar brangs OMNIO ir BITES tarifai???

vieni sako kad kas turi gera plana tai nebrangs, kiti atvirksciai.

KA JUS GALVOJAT?

nebrangs,o diferencijuosisCha cha

Nustebęs

apie omni tai galiu papasakoti… bet bite - ne mano sritis…

tai va: omni siekia sumazinti aferistiniu firmoms duotu telefonu kieky, todel artimiausiu metu perves senuosius tarifus ant nauju (truputy brangesniu), todel tikimasi didelio anpludzio klientu norinciu persivesti is verslo y privacius planus… beja tai galima ir dabar atlikti… beja dar viena ish omnitel krypciu shiuo metu - leisti patiems klientams valdytis savo norimas paslaugas patiems, kad kuo maziau butu laiko gaishimo omnitel atstovybese…

Nu ir DURAKAI tie OMNITEL, jeigu mano, kad bus norinčių persiregistruoti eilės.Aš va kaip tik toks klientas dirbantis įmonėje ir esu jų paslaugų vartotojas jau apie 5 metus. Tai aš nusipelnau, kad vietoje 25 ct. Omni tinkle mokėti 50 ct? Mano mintys užimtos kada nuo jų paslaugų atsisakyti: iki 03-06-01 ar palaukti mėnėsio sąskaitos iki 03-07-01. Tuo labiau Tele 2 visai gerą produktą siūlo, kur skambučiai į kitus tinklus yra pigesni nei Omni viduje,o per metelius manau su roamingu bus geriau. OMNITEL DARO KLAIDĄ. RIMTOS FIRMOS IMIDŽO GADINIMAS.

PAts turiu Omnio nebloga plana i kitus 45/ 27 o Omni 35/ 17 Bet manau jai Taip ir toliau TELE valdys, tai po 2 m tikrai busiu jos abonentas. Kur matyt kad jau dabar tarp tele2 savaitgaliais ir po 20h i min 15 cnt. Manau tikrai neblogai. O dar tel kokios kainos!

Turejau bite l-a-b-a-s ( pritruko 6 lt o reikejo greitai korteles JuokiasiJuokiasi ) nusipirkau atsimenu bite pries kokius 2 metus gal ***** pokalbiai nerelai brangus buwo ar tik ne po ~1 lt/min diena i kitus buwo po to ismeciau bite nusipirkau tele2 pildyk nu ten jau buvo geriau gan ilgai turejau pildyk ir nesenai pries kelis menesius perejau prie tele2 joker pasiemiau telefona nebrangiai Mirkt ( ne uz lita ) ir galiu pasakyti TELE2 man bent jau yra geriau nei bite ar omnis tik tiek kad tele2 neteikia GPRS ir WAP paslaugu tas yra blogai o siaip viskas OK! GeraiGerai

o man omni liks omni. nes kiek kur reiketu skambint, tai visur omnio telefonai. tai piko metu man tikrai geriau, o ne piko man jau p…
pries tai turejau firmos valdininka, bet dabar savo vardu ir su patenkintas.
Cha cha

Jo, o fiksuotas rysys dar geriau, nors nera wap, gprs ir priristas prie vienos vietos…
Nu jei reikia tik pigiu skambuciu ir pigiu sms. Tai nx aplamai GSm-inis rysys??? Ir G3 tada nereikia…
Ir aplamai, itariu, verkia labiausiai tie, kurie turi per firmas pasieme teliponus…Cha cha

2jurx
Labai teisingai pastebeta apie firmos teleponusGerai

jo del kainu kelimo cia ir bite ir omnis klysta tikrai niekas i privatcius nepersivedines o pereis i tele2 ir tiek o kam firmos apmoka telefo saskaitas tie ir sedes bitej ar omni kaip man Cha cha
ir isviso paziurekit tarifai abonentu bus tokie kaip labas tai kam plana imt jei labas gali pasiimt ir no problem

o del wap tai pries metus ant draugelio jokerio suvedem bites wap nustatymus ir puikaisiai wap’as veike pas mane tada buvo labas

kaip dabar yra nezinau?? nes pas mane kolkas bite ir problemu nera su wap’u

na firmu tarifai tikrai bus mazesni uz privaciu klientu… cia jau faktas kaip blynas… va kad ir dabar omnyje pasiziurekit omni30 ir omni60 planus, bei juos palyginkit su kitais planais… beja omni30 ir omni60 planai ishlix , tiktai bus pervadinti y partneris30 ir partneris60… o tiems kas pasieme TOP planelius - tai laukite dideliu permainu… Cha cha

nu tai naturalu kad lewa2 pigiausius skambucius duoda, nes ten pas juos kokybe uzmiesty tai Blogai nu kad ir mano sode atvaro chebra tai ten max 2 padalos, bet ir tai antram aukste Cha cha o omni ir bite 4, be to neduoda wap ir gprs del to dar gali pigint, be to kox navaras omniui jei jus prakalbet centus o norit geriausiu planu?

jo del kainu kelimo cia ir bite ir omnis klysta tikrai niekas i privatcius nepersivedines o pereis i tele2 ir tiek o kam firmos apmoka telefo saskaitas tie ir sedes bitej ar omni kaip man Cha cha
ir isviso paziurekit tarifai abonentu bus tokie kaip labas tai kam plana imt jei labas gali pasiimt ir no problem

o del wap tai pries metus ant draugelio jokerio suvedem bites wap nustatymus ir puikaisiai wap’as veike pas mane tada buvo labas

kaip dabar yra nezinau?? nes pas mane kolkas bite ir problemu nera su wap’u

Gal jau kas zhinot ar branginant Omnio tarifus planai su A raide (top2A TOP3A Top4) bustraktuojami kaip Top2 Top3 Top4?

T2 ne po 20h o po 22h 15cnt/min,pataisauŠypsena

ka jus cia daugelis svaigstat, nei Omnis nei Bite savo noru nekelia tarifu, isejo konkurencijos istatymas ir jie privalo kelti kainas, nes jos pripazintos dominuojanciomis kompanijomis, kol tele2 nepasieks 25 proc rinkos tai jai nereiks kelt kainu, nors mano manymu ji senai jau turi tuos 25 proc tik nematyt jokios patikimos statistikos is ju puses.


Tai kad tas istatymas neliepe padidinti tarifu, o tik suvienodinti privaciu klientu ir verlo klientu tarifus. Aisku jie ne durni, sulygins su maximaliais o ne su minimaliais tarifais Liūdnas

Brangs 100 % Žliumbia

Labas