Ar brangios automasinos?


Ar brangios automasinos?

Imtinos kainos tautieciams?

Ziuriu cia uzmetei nevienos automasinos fotke Pavargęs

čia kuriom kronom?

2000metu kainos? Cha cha

kainos suomijoj eurais. kainu dar didesniu gali prisiziureti norvegijoj, kur didesne dali kainos sudaro kazkada sumoketi mokesciai

Jei kainos Litais, tai geros Cha cha

svarbu webasto kad butu arba tehdastakuu Cha cha

aliektra langai Girtasir klyma Girtascia auto industrije galejo savo progresa stabdyt Taip Geraiai dar kruiz kotrol Apakęs

Cia eurais, sios dienos laikrastis MirktTiek soomijoj kainoje masinos

dent,dziugina,kad nemeluoju del ridu Gerai

Atsibodo gert sisala, teko Alko skyriuje pirkti lietuviska uz 3.5 euru Kanda

Įlipa į autobusą hipis. Žiūri sėdi gan simpatiška vienuolė. Hipis prisėdo šalia ir sako: - Ei, Mažule, gal pasimylėkim? Vienuolė pasipiktinusi atsako: - Jūs ką?!Aš Dievo tarnaitė! Ir atsistojusi išbėgo.Viską girdėjo autobuso vairuotojas ir sako hipiui: - Ta vienuolė kiekvieną trečiadienį eina į kapines melstis. Tu nueik į tas kapines, apsimesk Dievu, teisėtu jos vyru, ir paprašyk atlikti žmonos pareigą. Hipis nuėjo trečiadienio naktį į kapines, žiūri - tikrai vienuolė meldžiasi. Jis užsimetė ant savęs antklodę , priėjo arčiau ir sušuko: - Ooo!Aš Dievas, teisėtas tavo vyras!Dabar atlik žmonos pareigą! Vienuolė sutiko, tik paprašė, kad seksas būtų analinis. Kai viskas buvo baigta, hipis nusimetė antklodę ir sako: -Cha Cha! O aš hipis! O vienuolė nusiėmė abitą ir sako: -Cha Cha! O aš autobuso vairuotojas!

youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8FTwfvdwa6k#t =194s Juokiasi

bambalys>>> Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nematau mašinų