Ar biovela pigus maistas?

Ar biovela pigus maistas?

Tai va. Buvau sveciuose pas draugus,kaip visada mes su zmona atvykome ne tusciomis,alkoholio 0,7l alitos ir tt,zakuskes siek tiek,juk i sostine atlekem:-o na pradejo seiminke pjaustyti musu gerybes ir tuo metu iejo jos vyras i virtuve sako koki cia kakala pjaustai:-o juk biovelos gaminiai ubagu maistas,ta desra ubagiska 22lt kg buvo ivertinta. Ar cia mes kaimieciai atsilike,ar vilnieciai gurmanai? Tiesa buvome vaisinami kepta prabangia vistyte:-o ir muskatiniu po 3.29lt

Tiesa ar nieko pries neturiu pries muskata ir vista:-okita syki vaziuosime tusciomis

he, visu rukytu mesos gaminiu (tos pacios rushies) kainos apytikslai vienodos. nera nei brangesniu nei pigesniu.

Na, kadangi mes su draugu paragavom Biovelos dešrelių ir po to visą naktį buvo bloga, tai nuo to laiko nebeperkam Biovelos produktų… Nežinau

As neziuriu nei i pavadinima nei i kaina ,ziuriu i vaizda

O tu nepagalvojai kad tai galejo buti ne nuo desreliu,kuk jas neryjai vienas kaip mulai

Dovanotam arkliu i dantis neziuri… tai tavo tas draugas labai netaktiskai pasielge. O jei tau tos desros skanu ir skrandzio skausmu neatsiranda, tai koks skirtumas kiek ji kainuoja. Vienam kruopos karaliskas patiekalas, o kitas i ikrus neziuri… tad skonio reikalas ir maziau imk i galva. Tegu tik neuzmirsta pats i svecius su lauktuvemis atvaziuoti.

Nekreipk demesio i snobus

Kaip gali nuo maisto pilvas skaudeti? Nera buve tokiu pokstu. Jau geriau metus kitus be naujo baldo nei su tusciu skrandziu pusdieni:-o tiesa ten ne mano draugas,mano zm. Drauges vyras,beto pas juos finansai pakrike,bet isdidumas likes

kai kurie ispuikeje… nors va pvz biovelos frankfurto desreles man beskones, o skanios buwo extra ir euro (dabar ko tais nematau niekur Nekaltas)

Na kaip ir visi gamintojai turi +ir- man patikdavo padebesiu desra o dabar visai suprastejo

Šiaip tai su makaronais. Bet nemanau, kad nuo makaronų galėjo kas nors atsitikti…
Beje, aš manau, kad geriau jau gaminti tik gerus produktus. Kažkuris čia rašė, kad ragavo ir skanių, ir neskanių dešrelių. Tai visgi manau yra nemažai tokių, kaip aš, kurie paragauja vieną produktą ir nusprendžia, kad visi kiti yra kažkas panašaus Girtas

gal tas vyras tiesiog pajuokavo??? o gal tiesiog kompleksai savo padare - neturejo kuo pasididziuoti, tai bent tuo pasididziavo,kad jusu vaises ispeike. tiek vienu, tiek kitu atveju pykti nereiketu. siulyciau tiesiog pasidziaugti,kad patys graziai pasirodet.

Na tas vyriokas galvojo kad cia jo zmona nupirko ta desra? O didziuotis kas ka valgo nera prasmes,mes pvz apie 700-800 prarynam 3 asm. Ir be jokiu marcipanu na iskaitant aluti su vobla kuri kojinem smirda

Na biski drisciau papriestaraut,kaip tik Biovelos produktuose mazai konservanta,buvo atlikti tyrimaiNekaltas

Nu, kad tikrai nepigus. Ir, beje, pakankamai gerasGerai

Man px, kas gamintojas, svarbu, kad būtų skanu…

dabar valgau krekenavos gaminiusJuokiasiypac extra desrelias