ar bandete slidineti su snieglente?

nu zinok normaliai kai nukrenti tai aisku slapia biski bet kai uzlipi i kalna tai sukaisti normaliai dar rankoje laikai snieglente
Cha cha

[/quote]

nu aisku tada taip susalti galima bet as sneku apie lietuva kur vilniuje nera padjomniku jokiu ir lipi kojomis i kalna

Taip sukaisti kai nukrenti, bet kai reikia liftu kilti i virsu apie 10 min, tai patikek ne kaifasŠypsena O snieglente tai nelaikai rankoj, o laikai ant kojuŠypsena

[/quote]

Cha cha

ne noreciau bet jei ant slidziu vos vos pastoviu kaip bus su ta lenta!?

normaliai atsistosi pora karu batona pagausi ir po biski atsistosi ir jau ciuosi normaliaiCha cha

Tikrai saunus sportas, as irgi, pirma karta isbandes snieglente, labai susizavejau siuo sportu, beja gal kas norit pirkti puikia snieglente, 1.65m "burton cruis" sneieglente.Naudota viena ziema.Atsiusta is amerikos. Kaina 270Lt (dabar labai reikia pinigu del o taip pigiai parduodu)

nebandziau ir kazin ar pabandysiu man ir su rogem nuo kalnu zjbsŠypsena Liežuvis Liežuvis

noreciau buriuot, bet lietuva ne veju krashtas
noreciau buriuot, bet pas mus vasara trunka tik 2 menesius
noreciau serfinguot, bet musu juroj bangos netinkamos
noreciau …

viskas tik nusistatymo reikalas. pramokt snieglenciaut lietuvoje tikrai imanoma, o nuvaziuot i kalnus tikrai nesunku, svarbu noret!

Jei ka domina snieglentes tai galiu pasiulyt kur gana pigiai imanoma ju nusipirkt, su apkaustai su viskuo aleksotos turgui maciau kai ieshkojau sliddziu tai kainavo 150 lt ir atrode labai naujai. Taip

gggrr…taip norejau ishmokt su snowbodu pavarinet bet paskaites atsiliepimus vapshe susirgau…eisiu sakiau griebsiu obliu gera y rankas ir in rusi lysiu patc darysius lentaJuokiasivietoj apkaustu tevo batus pricvekinciu ir bus snowbodas…Girtas

ne,nu jei rimtai tai neaturiu tiek litu ant normalios lentos…o leva lenta kokia pirkt ir tolko jokioNustebęs

[quote]Nebandzhiau, kazhkodel ir netraukia… Nekaltas

/me pirma mergina atsakiusi y shia tema… Juokiasi

Tikriausiai todel ir neturejau ka parashyt… Nekaltas
[/quote]

jo meginau, labai sunku buvo, nes visa laika su slidem varydavau;/

man ne bet mano buves klasiokas tesiog isprotejes dle sneglientes,net i Tatrus buvo nusigrudes Juokiasi

ash badziau!!! Po to kelias dienas visi shonai skaudejo, bet jei dar kas paziulytu, vel varychiau! Cha cha

Nebandziau, bet noreciau pabandyti.Taip

mano jaunesnysis britas bizni daro, draugams is fanieros[~8-13mm] pjauna ir lenkia lentas ir pardavienja Cha cha
bet ten ir lentos - nepalyginsi su plastikinem. faniera sudreksta ir luzta.

anyway, sako labai fainai slidinet nors ir su tokia, aisku apie siegodinamika ten ir kalbet ner ko, uztat nusileist, pasokt ir nudribt labai faina Cha cha

vis per tuos egzus laiko nesurandu, labai noreciau griebt jo snieglente ir isbandyt… kai sesija pasibaigs, tada ir papasakosiu ispudzius Šypsena gal net suprojektuosiu jam normalia lenta ir padesiu suklijuot…

Ne