Ar bandete medituoti ?

Ar bandete medituoti ?

esu buvusi pas bioenergetika. Dariausi auros nuotrauka ir siaip kalbejome “pro gyvenima”Šypsena Jo patarimas buvo- medituokite. Kiek kartu esu bandziusi atsipalaiduoti- neiseina Liūdna. Girdziu shunu viauksejima, kaimyniu kulneliu kauksejima, kamuolio bumpsejima Liūdna. Gal kas is banginuku este bande medituoti? Ar pavyko? Ir kaip jus ziurite i meditacijas bendrai?

Turiu pazystama bioenergetika (extrasensa) daug patarimu man dave,
Jie tikrai kazka daugiau mato.
O medituoti miske galiu,t.y negalvot apie nieka,bet po keliu minuciu vel ivairios mintys apninka,bute blogiau,kaipverute rase
XEBRA VAZIUOJAM I INDIJA MEDITUOSIM

na, su tavim, Valkata, to tikrai pamedituot i Indija nulekciauCha cha
siaip tais man irgi neiseina, dazniausiai…pamedituoti, kaip Valkata kad rase galiu ir namie, kai atsijungi, apie nieka negalvoji…daznai taip darau…nusipirkus esu jegini CD su meditacine muzika, t.y. juros garsais, uzsileidi, atsijungi, ziuri i viena taska ir lapata, nieko nemastai…tai, jei tai meditacija, o taip, tada medituoja ir daznokaiCha chaMirkt

vaziojam Šypsena o as lankiau joga (labai patiko) ir budavo minuciu kai reikedavo atsijungti nuo visko, bet tai padaryt budavo labai sunku ir man. jei kokiai minutei atsiriboji nuo visko, tai labai gerai. po to kaip ir jum abiem visokios mintys, problemos ir t.t.
turbut tikrai reikia atsiribot nuo gatviu, namu, problemu ir tik tada galesi daugiau pabut su savimiŠypsena

Naudingas dalykas ,visi ekstrasensai -bionergetikai pataria tuo uzsimti ,tik nera laiko .

Nieko keisto, jeigu pirmuosius kartus neiseina susikaupti meditacijai. Tai nera toks jau paprastas dalykas, cia irgi reikia "treniruociu". Cirko artistai irgi ne per viena diena ismoksta lynu vaikscioti…

Alyvele o kur tu pirkai ta “mandra muzika” Šypsena? Ir kiek kainavo?
Badai na jei nesigauna tai ir noras prapuola jautiesi nevykele ir tiek… O vakare atsigulus visos problemos isliauzia ir tada sudei miegeli brangiausias Liūdna taip ir pranarplioji jas iki pirmu gaidziu Liūdna

bangos valkata (nu sorry, ablomas kazhkoks i zhmonu valkata kreiptis Šypsena ) ar tas tavo extrasensas su meditacijomis indijoje ne algirdas vardu?

Yra toks dalykas kaip meditacine muzika. Uzsidedi ausines ir negirdi pasaliniu garsu…
Ar tau tai netiktu?

geru meditaciniu muzikeliu disku buna skonio ir kvapo aromaterapijos parduotuvese (atrodo PRAXIS jos vadinasi)

Oi, kaip Tave suprantu…As tai jei ir uzhmiegu, tai tas ptoblemas ir sapnuose sprendzhiu, pabundu dar labiau pavargusi…

Kazin ar Memelyj yra tokiu kvapu ir aromatu krautuve?Šypsena
tai va Gluosne vaistas nuo visu baubu ir yra meditacija kuri man kaip lapei surisŠypsena seiles tysta o pasiekt neina Šypsena

Jezau, žmonės, kalbat apie meditaciją, kaip apie vanilinius ledus… O dar tie extrasensai… Meditacijos praktikų yra įvairių ir visos jos yra susikaupimo, sąmonės sutelkimo technikos. Malda, pvz., taip pat yra meditacija. Galima būtų ilgai apie tai pasakot, bet man, šiuo atveju, įdomiausias ne pats kalbėjimas apie meditaciją, bet tai, kaip apie ją svarstoma. Meditacijos tikslas nėra nei atsipalaidavimas, nei "pailsėjimas", nei "blogų minčių" nuvijimas. Meditacija - kaip ir kiekvienas rimtesnis dalykas - yra susijusi su gyvenimo būdu. Neįmanoma nubėgt pas meilužę, po to sutvarkyt, tarkim, finansinius reikalus, po to pamedituot, o vakare nuvaryt su chebra į kabaką. Sutelkti visokių technikų pagalba į manoma tik tokią sąmonę, kuri pati savaime nėra fragmentiška, šiuolaikiška. Kita vertus, meditacija gali būt bet kas, bet kokia veikla, gali medituot darydamas bet ką, net ir žinutes į Bangą rašydamas. Dabar jau žaviuosi ne tik kove, kuria susižavėjimą išreiškiau temoje vyrams…, bet ne mažiau ir alyva - taip, meditacijai svarbiausia nusipirkt teisingą kompaktą…

[quote]Verute raše:
Badai na jei nesigauna tai ir noras prapuola jautiesi nevykele ir tiek… O vakare atsigulus visos problemos isliauzia ir tada sudei miegeli brangiausias taip ir pranarplioji jas iki pirmu gaidziu
[/quote]

Prisimenu, kaip pries keliolika metu, tik pradejus plisti personaliniams kompiuteriams, as pamaciau zmogu, kuris dideliu greiciu rinko teksta visiskai neziuredamas i klaviatura. As pamanau: tai kazkokia fantastika, kazin ar kada nors as galesiu nors priarteti prie sito. O dabar man jau nebereikia ziureti i klaviatura renkant teksta. Nors mano spausdinimo greitis gal ir neprilygsta profesionalioms sekretorems, taciau tada matytas vaizdas man jau nebera fantastika. Bet sito as pasiekiau ne per metus, ir ne per penkerius metus.
Taciau jeigu buciau specialiai treniravesis, gal but butu pakake pusmecio. Turbut panasiai ir su meditacija: jeigu nori rezultatu, reikia stengis ir nenuleisti ranku jeigu is pradziu nepasiseka. Butu gerai, jeigu pakonsultuotu ismanantis zmogus: gal but pasirinktas netinkamas laikas meditacijai, gal but butu galima pameginti kitus pratimus ir pan.

Aciu Ačiu Šypsena Tai varom rytoj pries darba. tik muzikikes paimk .as turiu su okeanu ir jura liuks sniokstimas,atpalaiduoja.blogos mintys dingsta.

To Larsern << bangos valkata (nu sorry, ablomas kazhkoks i zhmonu valkata kreiptis ) ar tas tavo extrasensas su meditacijomis indijoje ne algirdas vardu? >>

galiu tikra varda pasakyt jei tik nori Šypsena (o Verute zino) o mano pazystamas kitokiu vardu .,ir kas kesciausia ,kuo tuoliau tuo daugiau juo tikiu.

Kaip sakydavo Kernagis .Benai varom i Nida. perfrazuoju

BANGIECIAI IŠ ŠEIMOS ,ar klube mes ne medituojam?
BANGIECIAI VAROM I INDIJA

alyva raše:
na, su tavim, Valkata, to tikrai pamedituot i Indija nulekciauCha cha
siaip tais man irgi neiseina, dazniausiai…pamedituoti, kaip Valkata kad rase galiu ir namie, kai atsijungi, apie nieka negalvoji…daznai taip darau…nusipirkus esu jegini CD su meditacine muzika, t.y. juros garsais, uzsileidi, atsijungi, ziuri i viena taska ir lapata, nieko nemastai…tai, jei tai meditacija, o taip, tada medituoja ir daznokaiCha chaMirkt

[/quote]

Ei Ei dede Gedai!! na nereikia taip jau mus visus “ant muilo”. Todel as ir paskelbiau tokia tema kad bandau issiaiskinti kas ta medicija su kuo ji valgoma Šypsena

O aš ir parašiau, verute, kad ji nevalgoma.

oi, dede Gedai, taip ir norisi ta savo fraze tai isdeti i akis:‘banalios erudicijos ir filosofines abstrakcijos metu, ne …’Cha cha ar as rasiau, kad meditacijai reikia muzikos? ar as kalbejau apie meditacija, jei as nzn kas tai yra, manes tai rimtai nedomina kol kasAš nekaltas as parasiau savo atsipalaidavimo budusAš nekaltas dede Gedai, dede Gedai…soriukas, noreciau veptelti ka nors grazausCha cha bet…jauciu, kad sunku tau turetu buti gyvent ant sio svietoAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Ir kodel, dede Gedai, nepraleidi progos truputi prizheminti zhmones (sorry, gal Tau taip netychia isheina). Mes chia tam ir esame, kad diskutuotume, daugiau apie viska suzhinotume…