Apziurejau CBR600

Apziurejau CBR600

Sveiki. Kaip ir zadejau, buvau penktadieni nulekes apziureti vino CBR600. Dar telefonu issiaiskinau, kad jis su defektais, t.y. guldytas. Visgi nuvaziavau pasiziureti. Nuotraukas patalpinau dienorastyje, galit pasiziuret. Teko pasitenkint tik greitu apziurejimu, nes garazelyj ir lauke buvo gan tamsu, motas kazkodel (ar del akumuliatoriaus, ar del dar ko nors) nenorejo vestis. Isvaizda, kaip jau minejau, galit ivertint nuotraukose. Kiek kainuotu spoileriu tvarkymas ir dazymas? Ok, spoilerius gal pats per ziema sutvarkysiu, bet dazymas?
Turiu dar toki viena lameriska klausima: i ka atkreipti demesi apziurint perkama versta mota? Kur gali slypet defektai?
Beje, duslintuvas nuo suzukio, gan palamdytas. Spoileriai kazkokie aftermarketiniai, todel turiu itarimu, kad jis jau ne viena kart yra gulejes ant sono.
Tai tiek, laukiu pasiulymu ir komentaru. Beje, kiek jus ivertintumet toki mota litais? Jis 88 metu.

… galbut taip bus greiciau : http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary_other/46438.30508-=(1008924 023 - nuoroda i dienorasti.

nzn ka ir patart…senokas jis…jei cbr600…reikia nuo 91m imtAš nekaltas

Kaip sake Simas, nesirinksi gi Lietuvelej is 20 CBR ir 15 GSXR. Alio tebuvo 2 CBR - Vienas 2300 zaliu 93 metu, o kitas 88 metu, prieinamos kainos. Tai dabar kaip ir toliau nezinau ka daryt.

nu vat ji nusipirkes…pats dar nzn kiek ikisi…o siaip neseniai buvo alioskoi 1995m cbr 2000usd…ir siaip…isvaizda ne kokia to 88m…cia tik mano nuomone!
neskubek ir busi pirmas!!!
as biski paskubejau…ir nukentejau…Aš nekaltas

kiek uz ji praso ?

del dazymo kainos tai kaip kur rasi…
moco plastmases galima nuvest kur ir i rajonus.
ten tikrai pygiau nei vilniuj.
del pacio cbr senokas/guldytas/etc…
skubet ir permoket tikrai neverta.
gal susirask tokiu kur pagal uzsakyma atvestu,
nes man alio skelbimu mocai tai kokie tai Baisu
siulau dar paieskot Šypsena Taip

Nepirk sito senuko, palauk bus tu motu juk ziema ateina, bus dar biski pigiau, tikrai galesi ypirkt geresniu metu versta mota, ir tikrai geresni.
Visi skuba ir visi sudega.

Pagal isvaizda ir kaina: praso 3000 lituku. Siaip moto galas gan tvarkingai atrodo, tad fotografavau tik prieki, kuriam ir kliuvo daugiausiai. Siandien buvau nuvaziaves su draugu, siek tiek nusimananciu motuose. Bandem uzvest - musedes akumas. Atsinesiau pakroveja is masinos, bet tai nepadejo, mat starteris kuri laika sukdavo gan padoriai, o motas nerode jokiu uzsivedimo zymiu. Nusprendem uzstumti. Is masino teko nestis pompa, mat galinis ratas kazkur pradurtas. Priputus motas buvo istumtas is garazo ir pora kart inirtingai istumtas. Efekto jokio - nesikuria. Tiesa, buvo pastebeta, kad kazkur nera kontakto, mat indikatoriu apsvietimas kartais uzgesdavo. Taip ir neuzvedem mes jo.
Del viso pikto susitarem, kad galbut paskambinsiu pardavejui savaitgali ir susitarsim ka daryt toliau - ar vesim tikrint i servisa ar as uzmirsiu ta CBR’a.
Draugas, beje, irgi pataria neskubeti renkantis, mat pats prasove [pirkdamas pirma pasitaikiusi mota. Ka cia slept - labiausiai vilioja kaina. Kosmetiniai pataisymai nekainuos labai daug, bet neuzvedus notociklo jokie pirkimai aisku neivyks. Liūdna

pala pala, tai jis prasisove pirkdamas ta xbr’a Šypsena ? siknius biski esi kad manes nepakvietei Ignore Ignore

o ten sake nenusukta?

Paziurek i priekiniu stabdziu diskus ir viskas bus aisku del pravaziavimo, atkreip demesi i grandine, zvaigdutes, spoileriai tai ne rodiklis, galima vaziuoti be ju.gerai apziurek sakes, rema palei tilteli ar nera lenktas.Jei ilgai stovejo gali ir nesivesti, pasitikrinkit kibirksti nuemus viena laida ir istacius bet kokia zvake, nepamirsti jos prideti prie korpuso, jei kibirkstis yra yra toks stebuklingas purskiklis kuri papurskus i karbus turi vestis, naudojamas dizeliu uzvedimui. O bendrai ta sena kledara nusipirkes nepamirsk nudazyti zaliai ir i krumus, kad niekas nerastu, geriau dadek pinigus skirtus remontui ir nusipirk naujesni.Aš nekaltas

Del pinigu atidejimo naujesniam tu teisus, bet… Skelbimuose nera l. didelio pasirinkimo. Naujesnis reiskia mazdaug dvigubai brangesnis. Nereikia pamirsti, kad tai bus mano pirmas japonas, tad bus griuvinejimu ir panasiu moto lauzymu. Toki senuka nusipirkus bent negaila butu. Jeigu savaitgali turesiu laiko, pavaziuosim i servisa, ten uz kokia simtine viska turetu patikrinti ir paaiskes ar verta ji pirkt ar visgi teks griuvinet su apynauju motu.
Del spalvos: pasiulymas, aisku, vertas demesio, bet manau, kad palikciau esama geltona/melyna spalvaŠypsena.

Matau nakti jis tau sapnuojasi, tai jau gerai.TaipTaipTaip

Na stai, mano manymu atsirado tam '88 CBR600 stiprus konkurentas - GSXR750 '93 (zr tema GSXR750!!!). Daugiau kaip dvidubai brangesnis, irgi guldytas, BET GSXR!!! Seniai tokio norejau, tik rasti nesiseke. Turiu jo nuotraukas iki paguldymo (kaip dabar atrodo neisivaizduoju, bet sake spoileriai nestipriai nubraukti). Dar toks keistas sutapimas, is nuotrauku speju, jog tai bus tas pats GSXR, ant kurio per extryme pasirodyma rudeniop prie hyper rimi teko garbe pasedet ir atseleratoriu pasukinet (neuzvesto, aiskuŠypsena ). Tada draugei pasakiau, kad po metu turesiu panasu mota Šypsena. Tai gal ims ir issipildys tie mano zodziai.

Cia jau rimtesnis aparatas, jei reikes variklio detaliu- turiu visa varikli ir remaTaipTaip

viskas yra labai paprasta tavo atveju - kaina. pagal tai kiek gali isleist renkiesi ir mota. taciau nepamirsk, jog kaina turi atitikti preke. nezinau kaip ten kas yra su tuo cbr, taciau manau, jog geriau metelius pataupyk ir tikrai nusipirxi ka nors geresnio, vietoj to, jog nusipirktum koki nors triperi ir visalaik kishtum pinigus i ji. kam to reikia…

nepatiks jam tas triperis numes, o jei nusipirks rimta parata ir paguldys tai bus Liūdna ir dar daugiau per kisene $$$ duos.

Visgi dabar vistiek ziema,ir kam tau to grabo prireike?
siaip geriau pataupyk iki ziemos pabaigos ir nusipirk ka nors geresnio!
o kosmetinius taisymus galima atlikti ir vasara!
Geriau neskutbeti Nustebęs nors taip rodos to moto ir noris,panoresi ir praeis tas noras,o jei pats pardavejas nesuinteresuotas parduoti tai kam del jo stengtis!
Sekmes!
Paspishish liudej nasmishis!(RUSU KALBA)
Kas iesko tas randa!o pirma pasitaikiusi patikusi daikta neverta iskarto pirkti