aplaistyta


aplaistyta

anglas

metai/motoras/pinigai?

inbliauta, gaidis 2003m 2.2dti GTS koza(ventiliuojama ir sildoma), navigacija, autopilotas ir visi kiti bajeriai Cha cha

GD, grynas fokietis Špygaquattre, 4500e

Niekad nesedejau ant ventiliuojamos kozos. A gerai ten ji ventilioja ?

sakem sito neimt, tai ne… vistiek Apsvaigęs

Špyga Gera masina, noreciau ir as tokia ikast

inproof, ka as zinau ar gerai, ne as vazinesiu Cha cha

siaip grazus jie…geriau,blogiau uz aubo?

Tai pirkot ir nepabandei ? dr. Kaip mano meistras sako. Ner ka ziuret i aubi… Vazineja su lygiai tokia pat tik balta.

vin, buvo sioki toki kosmetiniai minusai, bet konplektacija viska konpensavo Girtas

auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/opel-vectra/id-1 924855

inproof, nupirkta, bet ne man Cha chadr, trauka audi geresne, vaziuokle lygu, garsas audi su zieminem, opelis su vasarinem vienodai, vnz audi belenkaip geriau, tik kad mano plika ziauriai Žliumbia

Reiks pasidomet ka tokios fokieciuose kainuoja Skaitau Uz sita perekupas tikrai uzvirino tuos 500E

173kkm Gerai

siaip tai nelabai smagiai tie gts vaziuoja, as su anglu tokiu vazinejau, kieta ta masina, salonas sutarska per blogesni kelia… aisku gal man papuole pavarges variantas, bet tureta h astra vaziavo mieliau, nors ir zemesnes klases masina…

dr, rida Gerai Juokiasiinproof, gal ir daugiau uzvirino, man negaila, paziurek lt kiek tokios konplektacijos kainuoja, tai yra kiek ju yra.

Raimukas. Sako kad situ vectru salionai prasciau surinkti nei pvz senesniu vectra b, uztat ir barska labiau Mirkt

Gerai