Apklausa tiems kas turi mokyklinio amziaus vaiku.

Apklausa tiems kas turi mokyklinio amziaus vaiku.

Sveiki, Galvoju organizuoti mokyklinio amziaus vaikams dazasvydzio bureli. Dažasvydis tai sportinis-karinis žaidimas. Jame 2 komandos apsiginklavusios markeriais(dažasvydžio šautuvais) pradeda veiksmą iš skirtingų pusių ir šaudo iš želatininių kamuoliukų, kurie yra užpildyti vandeniniais dažais. Po pataikymo kamuoliukas lengvai skyla ir palieka ant drabužio ar kaukės dažų dėmę. Laimi ta komanda, kuri pirma “pažymi” visus priešininkus. Tada skelbiamas sekantis žaidimas ir t.t. Ar galetumete atsakyti i trumpa anketa? 1.Ar dazasvydis tiktu Jusu vaikui? a) NE, sis sportas per daug agresyvus b) reiktu paklausti savo vaiko c) TAIP 2.Kokia butu didziausia kaina kuria moketumete uz menesi laiko? a)100 Lt. b)80 Lt. c)60 Lt. d)40 Lt. 3.Ar Jusu vaikas lanko kitus burelius? a) TAIP vienas burelis b) TAIP keli bureliai c) NELANKO 5. Irasykite savo varda ir elektronini pasta jei noretumete gauti daugiau informacijos Labai prasau atsakyti i klausimus, ir pasiusti anketa man privaciai!

manau, kad jiems patiktu, tik reiketu garantuoti “kariu” sauguma Mirkt

viskas puikiai skamba, bet ko gero burelis Vilniuj ar ne? Nekaltas

maniškė galėtų prižiūrėti juos, nes jai jau 17. Taip

dazasvydis Myliuna, siaip jis mano akim labai tinka jau ir nemokyklinio amziaus “vaikams”. ir tiesa, visai nepigus malonumas gaunasi Mirktvaikams irgi turetu patikti, bet saugumo sumetimais visgi jie turetu buti vyresni nei 10-12 metu Nekaltasbent jau po musu musio visi grizom su mazesnem ar didesnem melynem Cha cha

Vaikysteje visi berniukai zaide “kara” (mano kartos),jei technologijos leidzia zaisti ginklais ,kurie imituoja krauja ,nemanau ,kad tai turetu itakos vaiku agresijai .Net vazinejima zaislinemis masinelemis galime paversti agresyviu zaidimu ,jei ziuresime giliau: jug autoavarijose zusta daugiau zmoniu ,nei zusta gatves mustynese .

o 4 punktas Hide Mirkt Mano poziuriu ne jaunesniems negu 12 metu Šypsena

Neturiu tokiu vaiku. Gerai

nemanau, kad tai gera ideja. analogiskai galima butu organizuoti vaikams eziuku medziokle… yra amziaus riba nuo kurios vaikai jau gali rinktis, o iki to neverta papildomai siulyti zudyniu…

na pusdieniui gal palikciau bet pirmenybe teikiu lavinantiems bureliams

nevadinciau nei sportu nei bureliu o tik pramoga laisvalaikiui paivairint

Dazasvydis nuo 16 ir ne anksciau.