Apir darbo keitimo galimybes, kai yra 30+ (prašau išsakyti nuomones)

Apir darbo keitimo galimybes, kai yra 30+ (prašau išsakyti nuomones)

Tai va.
Paskutiniu metu įkyriai pradėjo į galvą lįsti mintys, kad užsisėdėjau viename darbe jau beveik 9 metai, karjeros galimybių jokių, atlyginimas kažkaip žiūriu paskutiniu metu pradėjo mažėt (biudžetas trumpas). Permetu dažnai visokius skelbimus, internetinius puslapius, bet šiaip darbo rinkoje esu visai žalia.

Gal kas nors keitėt, ieškojot, radot darbą? Ar iš tikrųjų taip visur reikia, pvz.: anglų kalbos? Ar čia tik darbdaviai nori apsiginti nuo "nemokšų" darbuotojų?
Ar iš tiesų "valstybininkų" kratosi "privatininkai"?
Amžiaus cenzas - iki 30?
Nuo ko reiktų pradėt?

Pasidalinkit patirtim

geriausia keisti profesija Taip
as irgi pries metus pakeiciau tai pasijutau Geraines mane buvo uz.***es darbas ,o dabar tikrai Geraitiesiog emiau ir pakeiciau profesijaLaimingasNiam niam
pvz jei esi pardaveja-kasininke ,dabar tapk vireja arba barmene Mirktir visai ph karjera ,nes svarbiausia gerai jaustis darbe ir ,kad tie kapitalistiniai isnaudotojai daugiau pinigu moketu ir neuz.***istu Kietas
galimybiu dhj ir dar truputi ,kadangi placiai atsivers sisivysciusiu kapitalistiniu valstybiu darbo rinka visiems protingiems lietuviams ,kurie turi noro prisideti prie civilizuotu valstybiu klestejimo Laimingas

…zhinoma kad anglu kalba ir mokejimas dirbti kompu yra privalumas darbinantis…bet nej vienoj darbovietej (ju pakejtes esu laaabaj daug) nors buvo rejkalavimas anglu kalba - dirbant nerejkejo…chia darbdavej apsidraudzhia kad nerashytu CiViku visokie lopaj…o shejp kas trukdo parashyti kad moki???..jei rejks darbuj - pasakys per pirma interviu…viens mano draugelis CiVike parashes kad bajge aukshtajy…jau trechia darboviete pakejte…ir nej vienas darbdavys diplomo kopijos neprashe…o jokio aukshtojo jis nebajges…ir aplamaj…darba susirasti gera - menas…rejk ne aukshtuosius bajgti…ne anglu idealiaj zhinoti o buti neblogu psixologu ir moketi grazhiaj protingaj pashneketi…net labaj protingu nerejk but…o valdishka darba dirbanchiu privatininkaj tikraj kratosi - pas juos pozhiuris y darba kitox nej pas tuos kurie nuo pat Gorbachiovo lajku kooperatyvuose dirba…nesakaui kad visi tokie…bet…nuomone jau sudaryta…

…patarimas tox - geraj ishstudijuoti inete kajp rashyti CiVika ir motyvaciny lajshka: http://www.cvonline.lt ir panashiuose psl yra europinio lygio pavyzdzhiu…geraj save parodyti per pirmajy interviu…ir niekada nesitiketi kad ish pirmo kart pasisex…rejk rashyti lajshkus visur kur tik ymanoma…netingeti su motyvaciniajs lajshkajs…kiekvienaj kontoraj pagal ju profily…ishsiajshkinti nuodugniaj priesh interviu viska ka ymanoma apie kontora y kuria ejni…pasiruoshti klausimus kuriuos uzhduosi alebusimam darbdaviuj…ir t.t.

ai, as po 30 kokius 3 ar 4 pakeiciau

tientiGėlė Apkabinimas galetum steigti kursus apmokymo tiems kurie nori pradeti ieshkoti darboDrovusMirkt

tienti protingai sneka Taip teis visumoje ir yra… vienur nepriims kitur priims…

Sunku pasakyti, nesusiduriau su tokia pasetimi, bet man rodos, kad jau nueina siek tiek i antra plana tas reikalavimas, kad butum iki 35 metu.Nekaltas

…butent…kajp tik dabar turi verte zhmones su patirtim…nu pavyzdzhiuj zhmogenas katik bajge su pagyrimu TVM…ka jis gali???..nieko…budamas be jokio ishsilavinimo apvyniojau aplink pirshta kajp vajkely…arba tarkim kox juristas katik bajges…be patirties jis - nulis…

Sunku pasakyti-pirma reik tureti ka keisti!!!

beje, geriausia darba gaut isvis tegali 45 metu sulaukes

tientiApkabinimas, paguodei, ash tai irgi kazkodel taip pamaniau, kad tokie reikalavimai, visur anglų kalba, (ką man daryt, jeigu ash vokieciu kertu), ne visada visiems reikalinga, bet reikalauja ir vsio Nustebęs

vat ash ir keiciu ta profesija , po metu tureciau patapti diplomuota valdinyke-vadybininke, o gal vadybininke-valdinyje, nznNekaltas,
o kad kapitalistiniu valstybiu darbo rinka atsivers “visiems protingiems lietuviams ,kurie turi noro prisideti prie civilizuotu valstybiu klestejimo” - labai abejojuNe