Apie...

Apie…

Logiska isvada. Reiskia, medikai-nepasitikintys savimi zmones?

Uz patarimus aciu. Jauciuosi intelektualiai praturtejusi. Sekmes ir jums!

ShowDown rašė:

Puikiai zhinau, kad neverta tiketis , jog kazhkas atlygins tavo skriaudejui- tikintieji tokiais atvejais sako "nenusimink, Dievas jam atlygins uzh visus blogus darbus". Nesamone. Niekas neatlygins, jei pats nieko nedarysi.

O is kur tu zinai? Dar jauna esi.
Nezinau, kaip ten su tais atlyginimais, zinau tai, kad tikriausiai kiekvienam zmogui gyvenime tenka kenteti, isgyventi daugiau ar maziau sunkiu dalyku.

Fuscus rašė:

O va neapykanta, man, ish dalies net principo reikalas. Nes galechiau viska uzmirshti ir tiek, bet kodel turechiau?

Medicina sako, kad uzsleptos neigiamos emocijos kaip neapykanta, pavydas, neatleidimas griauna sveikata. Teko skaityt istoriju, kai zmones pasveiko nuo vezio, sirdies ligu po to, kai atleido del senu istoriju, del kuriu jie ilgai gyveno neapykantoj. Gal imanoma rast kita buda principui isreiksti? Cia, aisku, tavo reikalas.
Del veidmainystes. Kai mandagiai kalbi su zmogum, kuris nelabai patinka, bendrom temom ir sakai, ka galvoji ta tema, tai nera veidmainyste. Jei kalbi su juo apie ji pati (kas nutinka daug reciau) ir vietoj to, kad isklotum, kas konkreciai jo elgesy tau nepatinka, pradedi sakyti pagyrimus bei komplimentus, tada veidmainyste.

ShowDown rašė:

Fuscus rašė:

Noriu pasidalinti kai kuriomis mintimis. Ash nuoshirdziai myliu savo draugus. Prieshu nekenchiu. Esu labai grieztai atskyres shiuos du pojuchius. Del savo neapykantos ligonis nesu, tai nera tas atvejis kai zmogus nekesdamas negali miegoti, pastoviai apie tai galvoja ar pan. Yra daug zmoniu, kuriems del skirtingu priezaschiu jauchiu antipatija.

Tai kas ten visgi, antipatija, ar neapykanta? Tai nera tas pats.

Mieloji ShowDown, pabandyk idemiau perskaityt texta, nes klysti ir pati, ir kitus klaidini. Ash rshiau "Prieshu nekenchiu", o "prieshai" tai yra labai konkrechiai apibrezta savoka, toliau rashiau "Yra daug zmoniu, kuriems del skirtingu priezaschiu jauchiu antipatija.", fraze daug zmoniu (kuriems jauciu antipatija) yra labai neapibrezta. Tikiuosi jauti skirtuma? Tai reiskia, kad yra keli zmones kuriems jauchiu neapykanta, daug tokiu kuriu nemegstu, o jei einant toliau, daugiausia tokiu kuriems esu abejingas, daug tokiu kuriuos megstu ir velgi keletas draugu, kuriuos myliu. Na jei dar kas nors bus neaishku, tai kreipkis, paaishkinsiu, nors priesh tai pabandyk idemiau paskaitytMirkt
Su pagarba***šnosparnis
2badas. Noriu dar syki pabrezti, kershto troshkimas yra liga. Tai tik saves pachio kankinimas. Man prieshas yra tas, kuriam jokiu atveju neishtieschiau pagalbos rankos, na gal susikloschius patogioms aplinkybems itakochiau kokius nemalonius jam ivykius, bet tik tai, kas neprieshtarautu mano pachio principams nes kovos be taisykliu nepripazystu. O tarkim zmogui kurio shiaip nemegstu galiu padeti sunkioje minuteje, tai va toks va skirtumas.
Su pagarba***šnosparnis

2 Fuscus. Nesutinku. Man atrodo kad pagal tavo apibrezima "atstumas" tarp neapykantos ir antipatijos yra pernelyg mazas. Ar as istiesiu pagalbai ranka zmogui, kuriam jauciu antipatija, priklauso nuo antipatijos stiprumo.
Mano supratimu, neapykantos atveju kersto troskimas gali buti isisamonintas arba neisisamonintas. Galeciau sutikti kad isisamonintas kersto troskimas yra liga, kaip tai tvirtina Fuscus. Bet patikslinsiu: tai diagnozuota liga. Neisisamonintas kersto troskimas yra pasislepusi liga. Ir vien del to kad ligonis nesijaucia sergantis, tai dar nereiskia kad jis teisus neapykantą vadindamas antipatija.

Badas rašė:

2 Fuscus. Nesutinku. Man atrodo kad pagal tavo apibrezima "atstumas" tarp neapykantos ir antipatijos yra pernelyg mazas. Ar as istiesiu pagalbai ranka zmogui, kuriam jauciu antipatija, priklauso nuo antipatijos stiprumo.
Mano supratimu, neapykantos atveju kersto troskimas gali buti isisamonintas arba neisisamonintas. Galeciau sutikti kad isisamonintas kersto troskimas yra liga, kaip tai tvirtina Fuscus. Bet patikslinsiu: tai diagnozuota liga. Neisisamonintas kersto troskimas yra pasislepusi liga. Ir vien del to kad ligonis nesijaucia sergantis, tai dar nereiskia kad jis teisus neapykantą vadindamas antipatija.

Badai, dar syki apie neigiamus jausmus, kaip juos suprantu. Neapykanta jauchiu trims zmonems. Su jais nesusitinku, nebendrauju ir apie juos negalvoju (tik dabar juos traukiau ish atminties, tam, kad pasakyt kiek ju yra). Antipatija, galiu pajaust praeiviui, bet tai nera neapykanta. tai papraschiausia neigiama emocija ir tiek. Tai yra ishanksinis prieshishkumas. Taip pat ja galiu jausti zmogui kuri pazystu ir del kai kuriu savo savybiu jis man nepatinka. Galiu su juo turet dalykinius santykius, tai velgi nera neapykanta. O va neapykanta, man, ishdalies net principo reikalas. Nes, galechiau viska uzmirshti ir tiek, bet kodel turechiau? Atstumas tarp shiu jausmu manau labai didelis, bent jau tam, kad neapkeschiau reikia labai daug. O tai reishkia, kad kai toks egzempliorius atsiranda, isidemiu ji ir daugiau nebebendrauju.Bet chia nera svarbu. ash ishkeliau toki klausima, ne ieshkodamas patarimo, o tam, kad ishgirschiau ivauriu nuomoniu.
Su pagarba***šnosparnis

Fuscus rase:
Jeigu kalba apie priesha, tai kodel turechiau ji toleruoti? Juk toleruodamas priesha ash pripazystu jo pranashuma ir tai, kad esu neteisus.

Labai keista mintis. Is kur ja istraukei?
Siaip jau priesu neturiu, gal todel, kad man nepatinka neapkesti zmoniu. Pasitaiko pavydet arba neapkest kazkuriuo momentu, bet iki momento, kol viska gerai apgalvoju ir susidoroju su neigiamom emocijom. Apskritai gyvenime nepatinka pikti, neapkenciantys zmones, vengiu tokiu.
Yra zmoniu, kuriuos matydama neklykiu is susizavejimo ir visai nesiekiu, kad jie taptu mano draugais, bet tai netrukdo kolegiskai bendraut (darbe). Ar tai veidmainyste? Kyla klausimas: kas svarbiau -nuosirdumas ar zmoniu jausmu nepaisymas, ju nevarzomas skaudinimas ir nervinimas? Pgaliau tai, kad jie man nepatinka, nereiskia, kad as teisi. Kitiems juk jie patinka.
Tolerancija suprantu kaip pripazinima fakto, jog zmones yra skirtingi ir as negaliu pretenduot i vienintele visiems privaloma tiesa. Nesistengiu kam nors irodyt savo pranasuma, nes manau, kad tai nereikalinga, nebent paglostyti nuosava savimeile.

fuscus: jei apvertus aukstyn kojom…tai…zinai man nesvarbu is kuriu sumetimu zmogus elgiasi normaliai su manim, svarbu kad elgtusi normaliai. Tuo labiau jei yra dalykiniai santykiai - tai giliai nesvarbu kas ko neapkencia, jei yra nauda abiems Šypsena

nezinau, galbut dabar dauguma mane pasmerks, bet as gyvenime labiausiai nemegstu veidmainiskumo, ir jeigu koks zmogus man nepatinka as jam taip ir pasakau tiesiai sviesiai

pajūrio banginis rašė:

nezinau, galbut dabar dauguma mane pasmerks, bet as gyvenime labiausiai nemegstu veidmainiskumo, ir jeigu koks zmogus man nepatinka as jam taip ir pasakau tiesiai sviesiai

Shis tavo pasisakymas neturetu tau kelti nuogastavimu. Juk tai reishkia, kad esi vienas retesniu, garbingesniu ir teisingesniu.
Su pagarba***šnosparnis

Fuscus rašė:

Noriu pasidalinti kai kuriomis mintimis. Ash nuoshirdziai myliu savo draugus. Prieshu nekenchiu. Esu labai grieztai atskyres shiuos du pojuchius. Del savo neapykantos ligonis nesu, tai nera tas atvejis kai zmogus nekesdamas negali miegoti, pastoviai apie tai galvoja ar pan. Yra daug zmoniu, kuriems del skirtingu priezaschiu jauchiu antipatija.

Tai kas ten visgi, antipatija, ar neapykanta? Tai nera tas pats. Neveidmainiaujant, neapykantos nejauchiu niekam. Kartais buna tokiu situaciju, kad pamanai sau : "nekenchiu shito zhmogaus, kaip gerai butu, kad…" Toliau eina visokie nerealus kershto planai, tachiau po kiek laiko neigiamos emocijos uzhleidzhia vieta abejingumui. Puikiai zhinau, kad neverta tiketis , jog kazhkas atlygins tavo skriaudejui- tikintieji tokiais atvejais sako "nenusimink, Dievas jam atlygins uzh visus blogus darbus". Nesamone. Niekas neatlygins, jei pats nieko nedarysi. Bet kiek yra tas "atlyginti"? Imkim paprasta pavyzdy-kazhkas, siekdamas sau naudos, apkalba tave darbe. Ka su tokiu daryti? Palaukus uzh kampo aishkintis santykius ar pasinaudoti jo strategija ir papilstyti ka nors apie ji pati? Tokiu atveju, jei plepalai niekuo nepakenke, tai papraschiausiai nieko ir nedarau. Jauschiausi bjauriai ir tiek, nusileidusi iki jo lygio.Ir nera chia jokios tolerancijos visaj zhmonijai, tik kiekvieno vidine nuostata.

fuscus: kitu kaltinimai - ju asmenines problemos. Niekas ir neprasho su visais labai maloniai elgtis. Galima elgtis neutraliai, su minimaliu kontaktavimu - jei jau taip nepriimtinas normalus bendravimas su konkreciu subjektu.

o kas del priesho - tai konkretink situacija…

o as maniau, kad tarp neapykantos ir meiles tik vienas kartas… Šypsena

have fun Šypsena

OXIO rašė:

viskas priklauso nuo situacijos ir nuo tavo tikslu toj situacijoje… Lanxtumas visada laimi…

Reishkia fraze "tixlas pateisina priemones" ne tik teisinga ir priimtina, bet ir sveikintina. Shiuo atveju tixlui pasiekti panaudojam veidmainyste.
Su pagarba***šnosparnis

Tarp meiles ir neapykantos - vienas zhingsnis. Atrodo, tai galima pritaikyti ir draugui - prieshui. Kartais pradedi "nevirshkinti" zhmogaus gerai jo ir nepazhindamas, uzh ishsireishkima, poelgi. Nuo zhmogaus charakterio priklauso, kaups pykti ar nekreips demesio. Tolerancija , manau, nera neigiamu jausmu prieshui uzhslopinimas. Tai suvokimas, jog kitokiu jo ir nepadarysi. Juk tie "blogiechiai" irgi turi savo geru draugu.
Jei man nepatinka bendrauti su kokiu tai zhmogumi, stengiuosi kalbeti su juo mandagiai, trumpai ir tik tiek kiek reikia. Na taip, galechiau ishrekti viska, ka apie ji galvoju, betgi anas, ko gero, uzhskaitytu tai sau uzh pergale. Na neeeeeeeeeeeeee! Geriau apsisuksiu ir nueisiu.

JOO rašė:

Tarp meiles ir neapykantos - vienas zhingsnis. Atrodo, tai galima pritaikyti ir draugui - prieshui. Kartais pradedi "nevirshkinti" zhmogaus gerai jo ir nepazhindamas, uzh ishsireishkima, poelgi. Nuo zhmogaus charakterio priklauso, kaups pykti ar nekreips demesio.

Na, kad vienas zingsnis, grieztai nesutinku! Jeigu artimas zmogus tapo prieshu, reishkia jis nebuvo artimas. Yra tokia galimybe, bet tokiu atveju ar nebusi per anksti padares ishvadu, bet tokiu atveju pats kaltas ir kaltint reiktu tik save. Tai taikytina ir draugams ir mylimiesiems. Draugais netampama per viena diena. Kad zmogus taptu draugu turi ji pazint. Be jokios abejones tai gali buti zmogus kurio ishkart "nevirshkinai", bet ypach del to, ta zmogu stebi, ishsiaishkini kodel susidarei butent toki pirma ispudi, o po kurio laiko jis gali tapti ir draugu. Suprantama, kad jauciant zmogui prieshishkus jausmus nepuoli su juo mushtis ar pan. Bet ir nerodai, kad tau patinka su juo bendrauti, del ko gali but apkaltintas nepagarbiu elgesiu. Kita vertus jei elgsiuos su juo maloniai, tai galima vertint kaip veidmainyste.

Tolerancija , manau, nera neigiamu jausmu prieshui uzhslopinimas. Tai suvokimas, jog kitokiu jo ir nepadarysi. Juk tie "blogiechiai" irgi turi savo geru draugu.

Jeigu kalba apie priesha, tai kodel turechiau ji toleruoti? Juk toleruodamas priesha ash pripazystu jo pranashuma ir tai, kad esu neteisus.
Su pagarba***šnosparnis

Ar girdejai kada toki posaki, gyvenimas yra didelis teatras…?
Visiems gal teoriskai ir imanoma patikti, bet ar tai gyvenimo tikslas?
Zinai faina butu, kad salia taves visada butu tik tau patinkantys zmones, ar ne? Šypsena Bet bijau kad tai sudetingai igyvendinama…
O priesai yra gerai, geriau uz ne nuosirdzius draugus. Jie neleidzia tau uzsimirsti, pajusti eiforija…

kodel rotorinis variklis vis dar kelia klausimu? Nekaltasatsiprašau už retorinį klausimą…