apie vaikinus

apie vaikinus

Kaip manote ar reikalingas vaikinui grozis, kad mergina i ji demesi atkreiptu?? O gal svarbiau tureti $$$ kisenej ir visos panos tavo?? Aš nekaltas

Cia reiketu jusu klaust miarginos. Ar jus esat tintai melzejos ar ir ne.

iskart galiu pasakyti, kad as uz lygias teisias, kai kavineje ar kur kitur reikia moketi! Tai nereiskia, kad esu feministe, bet kodel as negaliu susimoketi uz save pati, o kartais ir uz vaikina sumoketi? man tai jokia problema Šypsena
O del vaikino grozio, man jis dideles itakos neturi, tegul tik zmogus geras buna, o tokiu siais laikais labai nedaug islike…

Ne bet grozis turi tureti kazkokia itaka - ir nemaza manw. Juk su pabaisa nesibuciuotum ar pan.
O likusia dali tai harakteris sudaro - zinoma, kas be ko.

Grozis itakos turi, pinigai irgi, bet charakteris pats pats svarbiausias

sako, kad protingos moterys renkasi negrazius vyrus, o graziuoliai kaip nekeista veda paskutiniai Liežuvis

Ar teketumet uz bomzo - kuris baisus, apdriskes, neturi bakiu, bet su nuostabiu charakteriu Šypsena Ot suraiciaw… Bet ir pats zinaw kaip atsakyciw, jei buciaw mergina Šypsena

galima susirasti ir ne bomza su geru charakteriu Liežuvis

Cha cha Visokiu ira visokiu reikia Cha cha skonio reikalas Cha cha paziurekit ir turtingi ir grazus ir neturtingi ir negrazus susiranda antra puse Cha chaCha chaCha cha pas visus ira kazkas tokio ko neturi kitas Cha cha taip kad … its Your choice Cha chaCha chaCha chaKietas

vaikinui grozis visai nesvarbu.

o tai is ko tu sprendi, kad jis kvailelis, jei su suo net nekalbi?Cha chaCha chaCha cha

Tai tu čia apie mane! Cha cha

kad grazus ir kad nusisneki?Cha chaCha chaCha cha

prasom ner uz ka. it was just a joke, nothing personalCha chaCha chaCha cha

Idomu kiek cia pasisakanciu merginu kad vaikinui grozis nesvarbu, atsako i negraziu vaikinu snekinimus gatveje, bare ar dar kur nors Šypsena) tikreusiai VISOS Cha chaCha chaCha cha tikreusiai pas negrazius ant kaktos prasasyta PROTINGAS o pas grazius atvirkscei Šypsena eheheh Kietas

kaip tau atrodo?

[quote]
Paslaptingoji kauke raše:
Kaip manote ar reikalingas vaikinui grozis, kad mergina i ji demesi atkreiptu?? O gal svarbiau tureti $$$ kisenej ir visos panos tavo?? Aš nekaltas

vien babkiu neuzteks kad susirastum gera mergina tai tikrai, o isvaizda tai…aisq yra labai malonu kai tavo vaikinas yra grazus, na bet jeigu jis ir nera visiskas nerealus grazuolis, bet uztai fainas kaip zmogutis tai taip pat ne ka blogiau vatŠypsena

Asmeniskai man reikia kad vaikinas butu grazus. Bet tai ne pats pagrindinis dalykas. ir be grozio vaikine galima rasti daug gero ir nuostabaus.Liežuvis

pvz as draugauju su negraziu vaikinu, pati sakau, kad jis negrazus, bet man labai mielas. kai susipazinom, taip jau gavos, kad as pirmiau su juo bendravau nematydama koks jis, mes kalbedavom per irc, o kai susitikom, man jau nebuvo svarbi jo isvaizda. Man jis patiko kaip zmogus. dabar neiskeisciau jo net i toki grazuoli Brada Pita. Beje, kadangi jis nera grazus, tai panos nekreipia i ji demesio, vat cia tai gerai, nes jis priklauso tik man Šypsena Gerai