Apie tiesos sakyma

Nemegstu meluoti, bet jei tokia situacija tai pasistengsiu pasakyti graziai, kuo svelniau, kad neizeisciau zmogucio.

siaip nemegeja meluoti, bet pletkus megstu Šypsena nors nezinau, ar jie tiesa, ar melas… o jei jau samoningai meluoju… tai po kiek laiko vis tiek prisipazistu. ir dar. nutylejimas nelygu melui ar ne ? Flirtas

siaip ziauriai nemegstu melo…visada sakau tiesa,kad ir kokia ji butu.kad ir siame atvejyje su dzinsais…jei man atrodytu kad tie dzinsai netinka,taip ir pasakyciau.juk galu gale tai tik mano nuomone ir jei man atrodo negrazu,kitam galbut rodysis kitaip Nekaltas kiekvienas turi savo skoni.jei sakau zmogui kazka tokio nemalonaus,pasistengiu jo neizeisti ir pabreziu kad TAI TIK MANO NUOMONE Drovus

as uz tiesa!
kad ir koki ji butu ,ji geriausia!..
o kas liecia tuos dzinsus gi galima geriau tiesa pasakyt ir padet sirinkti kitus ar pataisyti! Cha cha

As tai ir darau…beveik visadaCha cha Bet kartais reikia pameluoti del to pacio zmogaus gerovesŠypsena O siaip yra posakis: “nekaltas melas” Šypsena Todel jei meluoti tai “nekaltai”Mirkt

kaip kuriam zmogui, vieniem sakau tiesa is kart, kitiems nutyliu, nuo situacijos priklauso Šypsena jai tylejimas nieko nereiskia nutyliu, jai kenkia pasakau tiesa Cha cha

Tiesa - nera blogai. Bet kartais reikia jausti saika, buti tolerantiskai. Jeigu drauge kuri sveria 120, verkia kad ji stora ir negrazi (kas yra galbut tiesa), tai man atrodo netinkamas metas jai pritarti Laimingas

Labai dziaugiuosi, kad tarp musu labai daug tolerantisku sielu AngelasGeraiBučkis

As meluot nemegstu vietoi to patyliu arba stengiuos nukreipti tema.O jei gu situacija vercia ka nors sakyt tai teisybe stengiuos sakyt kuo svelniau.Zinoma visada yra isimciu ir kartasi mela galima pateisint.Cia kalbu apie ne juoda mela.Kaip kazkas sake merginai sverianciai 120kg ir verkianciai del to juk nesakysi jo jo tu labai stora.

Del tiesos. O is kur tu isitikinus kad tiesa tavo. Manau jai nusipirko vadinas patiko. Tokiu atveju reik sakyt kad tokiu pati nepirktum, ir jie jam netinka tavo asmenine nuomone.

Ash tai visalaik sakau tiesa ir tiktais tiesa, nieko daugiau isskyrus tiesa Cha cha. Aisku daug kas nepatikes bet mano pagrindine taisykle sakyt tiesa nors koki ir skaudi ji bebutu Mirkt

as tai taip ir pasakyciau,jei kas zmogui netiktu.Drauges mane uz tai ir geria,ir jei nori isgirsti tiesa,lekia pas maneTaip

Pasakau tai, ką galvoju TaipGerai Tik skaudi tiesa, apie netektį, praradimus, gal turi būti šiek tiek nuslėpta, jei, tarkim žmogus serga sunkia liga ir dėl to jam gali tik pablogėti Šypsena O šiaip esu už bet kokios tiesos sakymą Gerai

Siaip del drabuziu, tai isreiskiu savo nuomone pasakau kas man nepatinka ir kodel, bet juk zmones skirtingi ir ju skoniai skiriasi, taip pat ir su draugiu vaikinais buna, juk jei man nepatinka drauges vaikino isvaizda, nesakysiu "koki cia uroda issirinkai",as tiesiog jai pasakau, kad jis ne mano skonio, o tada ir ji patenkinta, nes tuo paciu uzsitikrina, kad nepretenduoju numusineti jos vaikino ir as rami ir musu draugyste toliau klesti Taip, o siaip gyvenime stengiuosi su visais buti atvira ir man manymu teisinga, ir nekenciu, kai zmones meluoja Piktas, nera blogesnio dalyko nei melas Piktas
Aciu uz demesi Cha cha

o as visada sakau ka blogo apie tai galvoju. jei ji stora kaip karve tai taip ir pasakau. tegu nemano, kad gali kam tokia patikti, ar yra grazesne nei is tikro. kai taip galvos gal ims daugiau savo isvaizda rupintis

[quote]
zuikispuikis* rašė:
Tiesa - nera blogai. Bet kartais reikia jausti saika, buti tolerantiskai. Jeigu drauge kuri sveria 120, verkia kad ji stora ir negrazi (kas yra galbut tiesa), tai man atrodo netinkamas metas jai pritarti Laimingas

priklauso nuo situacijos, nuo mano santykiu su tuo zmogum…tokiem artimiem zmonem kaip mama tetis ar sesuo visada sakau tiesa, nes jie supranta,…kitiem katrais pagrazinu tiesa, bet stengiuosi ka suprastu mano nuomone…

tiesos sakymas yra saunus dalykas, tik tai kainuoja. As pavyzdziui mamai pries kelis metus pasakiau, kad ta suknele kuria ji nusipirko jai natinka, tai baigesi tuo, kad naujas daiktas kaip koks priekaistas kiurkso spintoje net nepaliestas nuo tos dienos. Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
Kai pazistamai grizusiai is kirpyklos pasakiau, kad jos plauku spalva tarsi kas i juos miltu butu pripyles, ji man padekojo, ta pacia diena persidazi ir vaiksciojo patenkintai…AngelasAngelasAngelasAngelas
Taigi tiesos sakymas gerai??????????????????

Visuomet buvau tiesmugiskas, todel visuomet kam nors kazkuo neitinku. Bet pats visuomet vertinu tiesa, nes pats esu smarkiai nukentejes nuo bjauraus melo! Niekada neisizeisiu, jei man pasakys tiesa! Gal trumpam, bet tai vertiniu labiau nei veidmainius, perdetai lendancius i sikna zmones! Taip

Tai tu saunuolis LaimingasŽvaigždė

As ten tik pavyzdi daviau Šypsena
O kalbu aplamai apie tiesios sakyma del visko aplamai Liežuvis