Apie tele2 go live bairius

Apie tele2 go live bairius

ZInot ka man katik atejo sms ten parsyta: Kompensacija uz naudojimasi TELE2 go live paslaugomis s.m. 08 men. bus itraukta i saskaita uz 09 men. paslaugas. Atsiprasomedel galimu nepatogumu. taj va bet tukie bairiai taj ■■■■■■

Taip Taip Taip

Tik neuzsipisk! Juokiasi Juokiasi Juokiasi

dziaukis kad is vis kompensuoja

Dziaukis kad tau atsiunte sms,man tai paciam reikejo jiems rasyt,aiskint del to gprso.

ka reiskia tas zodis- bairiai ?

Cia ne bajariai,cia tele2 tox biznis. Nekaltas

a man atejo sask.uz 08men-85Lt!!! tipo neisminusavo kompensuojamu 30Lt! kai nuejau aiskintis,tai sumazejo kazkaip saskaitele iki 40Lt. pravalas kazkoks!

beje tokia sms as ir gavau

Tai as nesupratau, uz ka ta kompensacija? Man irgi tokia SMS atejo. Cia ka, ana menesi visiems uz GPRS i saskaita ivare? Mat as irgi naudojaus GPRS’u. Tik va daug skambinau ana menesi, tai saskaita ~120lt gavau. Nors tikejaus maziau… Tai gal ir man uz GPRS’a priskaiciavo. O kazi, kiek kompensuos? Pavaro tie TELE2… Šypsena

Esme yra tame, kad tele-2 is to gyvena… Negi niekam nera buve taip, kad siunti SMS, o draugui ateina tarkim 5 vienodos tavo issiustos SMS… Ir spekit kas uz jas moka=)

Nebuwo taip Ne Šypsena bet kad t2 sukciai tai sutinku Taip

Man tai norma uz 08 men.Paziuresim kaip bus uz rugseji tie du nemokami megai.

Tai turbut daug kas gawo tokius sms nes ir as toki gawau.

Ir aš gavau, ir ko čia nesuprasti? Rugpjūčio sąskaitoje nėra kompensacijos už naudotą GPRS (iki 09.01 buvo nemokama, t.y. 100 proc. kompensuojama), todėl prašo dabar sumokėti viską, tipo, suteikti jiems paskolą Cha cha, kurią jie kitą mėnesį grąžins. Aišku, kad tokios klaidos Tele2 nepuošia Veee

As tai normalia saskaita gavau lygtai, tiesa GPRSu neperdaugiausiai naudojaus…