Apie radiatorius...

Apie radiatorius…

katilo temperatura turetu buti nuo 60 iki 85.tiesiog katilui taip sveikiau.geras daiktciuks yra automatiskai-t.y.priklausomai nuo katilo temperaturos-besijunginejantis cirkuliacinis siurbliukas

kad ir sena tema visvien.Dabar madingi plieniniai radijatoriai.Daug pardaveju juos tiesiog bruka.Atseit reikia mazai vandens greit apsyla.Sudejau sau spizinius.Viso sildymo sistemoj,radijatoriai ne taip ir svarbu,kad tik uztektu galingumo.Spiziui reikia 8 i 10m2.svarbiausia katilas.kiek jis pagamina silumos tiek radijatoriai atiduoda.Turejau namuka 120m2 ,pastaciau ATRAMOS 7M katila.JIs ko ne tris kartus galingesnis negu reikia.Ikrova 150l Bet uztat dega ilgai.Per para pakraudavau 2kartus.DAbar sildau 260m2 ,katilo ikrova 260l.Jeigu katilo negesini visa para ,kas keisciausia ,kuro sunaudoji maziau.

O kaip del radijatoriu bute? Deciau spyzinius. Ir pinigu negaila, susideciau daug, bet turbut yra kazkokie reikalavimai. Taigi gal kas turite minciu kaip elgtis kad uz sumoketus pinigus gauti maksimaliai silumos?

Nukabines tau shiluminininkai tuos "papildomus"…

TAI KOKIUS PASIRINKTI, PLIENINIUS AR ALIUMINIUS? Ar tikrai tie aliuminiai daug geresni, ar tiktai čia reklaminiai triukai.

Pigesnius!Taip

mano nuomone aliumininiai ilgiau tarnaus, jei perki pigius plieninius radiatorius, jie greiciau rydyja ish vidaus ir po keletos sezonu reikia plauti visa sistema nes cirkuliacija ir skleidziamos silumos savybes zymiai sumazeja.

Tai as ir klausiu ka pasirinkti, kad gauti max legalios silumos Šypsena
Ta prasme man rodos yra plotas arba sekciju skaicius reglamentuotas. Tai sakykim ir spiziniu sekcijos gal nevisiskai vienodos (rusisku ir cekisku berods skiriasi)
o gal imti ne ketaus, o tas blekas, bet vel klausimas ka pasirinkti

Aliuminis - minkštas metalas, todėl po kažkurio laiko, o ypač po didelių temperatūros pasvyravimų pradės leisti per sujungimus. Bijo kontakto su variu, elektrocheminė reakcija, todėl netinka su katilais turinčiais varinę armatūrą.

Nueini i shiluminius ir berods uz 20lt tau jie paskaiciuos kie kokiam kambaryje kilovatu gali statyt. Draugas teiravosi, tai paskiau paliko viska po senove…

tai kaip suprantu visi radiatoriai turi kazkokius silumos isskyrimo koeficientus ir pagal tai paskaiciuojamas leidziamas kiekis ar plotas?

Kaip mane įtikino ne vienas pardavėjas ir meistras - rinktis tik aliuminius radiatorius. Labiausiai patiko bedrauti su UAB "VALSVA" (Klaipėdos padalinio) atstovu. Ir kultūra, ir patarimais, ir nuolaidos…Gerai. Tad ir aliuminių rad. "Mectherm" kainos ir kokybės santykis OK! Tad pasižiūrėkite: http://www.valsva.lt/ gal ir Jums patiks Mirkt

norint pasikeisti daugiabucio namo buto radiatorius reiktu rinktis tokius pacius ,kaip buvo suprojektuota, tik naujus. kadangi priklausomai ar tai skardiniai ar spiziniai radiatoriai stovi jusu name, skiriasi atmosferu galingumas, kuriuo paleidziamas termofikacinis vanduo.na tipo, pas jus buvo seni skardiniai, tai naujiems PURMO skardiniams truks atmosferu, ir silta bus tik 1/2,ar 1/3 radiatorio.man paciai taip nutiko–ismeciau daug pinigu i bala, ir kas galejo zinoti, kad nevisi radiatoriai tinka i daugiaauksti.senas skardinis virtuvej visas siltas, o kambariuose 1/3 radiatorio.

nenusimanau apie tai Cha chaNekaltas

[quote]remiga rašė:
Problema pas mane yra tokia - yra sudeti rusiski spyziniai radiatoriai, vidutiniskai i 10kv.m. 7-8 sekcijos. Buvo salta. Apsiltinau perdengima 15cm. isover vata - silciau bet vistiek salta. Namas murinis. Siladau vakare (grizes is darbo) per visa nakti (iki ryto), sistemoje laikau 60-70 laipsniu. Silumos truksta. Net ir labai uzkaitinus sistema iki 20 laipsniu kazin ar isildytum. Gal reikia sildyti pastoviai, kad muras neatsaltu? Per sienas siluma iseiti lyg ir neturetu - siena su 2 oro tarpais is kuriu vidinis gerai prigrustas spaliu. Langai taip pat sandarus nors ir ne stiklo paketas. Gal kas nors buvo susidures su panasia problema?
[/quote]

turiu ir aš tokią problemą, kankinomės visaip, priėjau išvados, kad kaip bešildintum namą, kūrenti reikia vistiekŠypsena
yra toks aparačiuks, kuris matuoja paviršių temperatūrą - pasimatuok ir galėsi išvadas daryt, kur dedas ta šiluma ir kt