Apie Priešą, kuris tapo Draugu

Apie Priešą, kuris tapo Draugu

Vienąkartą neseniai aš buvau chate ir kalbejausi su visais labai draugiškai, ir ten buvo labai daug žmonių. Ir buvo toks vaikinas, kuris ant manęs ėmė keiktis ir žadėjo mane sudaužyti negyvai, o aš jam specialiai nieko blogo nesakiau. O jam tik nepatiko, kaip aš kalbėjau ir kad rašiau lietuviškas raides. paskui aš irgi pradėjau ant jo varyti irgi su keiksmažodžiais, nes jis man atsibodo. Tada jis išvadino mane visokiais žodžiais ir grasino nuimti man galvą. O aš jam pasiūliau, kad susitinkam ir tada man į akis galėsi visa tai pasakyti ir duoti man į snukį. Jisai iš pat pradžių nesutiko, o aš tada jį pavadinau bailiu ir visas chatas iš jo pradėjo juoktis kad jis manęs bijo. Nu bet jisai žinojo koks aš esu bet vistiek pabijojo su manim susitikti ir visi iš jo pasijuokė, kad jis tokio mažiuko išsigando. Tai tada jis sutiko. ir mes apsikeitėm numeriais, susirašėm ir tą pačią dieną` susitikom nes aš blogai jaučiausi dvasine prasme ir man buvo tas pats, ar aš gausiu į snukį ir net norėjau gaut. Tai mes susitikom, jisai priėjo ir pasakė “nu tai ką, norėjai kad aš tau kažką pasakyčiau?” aš pasakiau “Sakei, kad nori man duoti į snukį ir nuimti man galvą, tai ko lauki”. Jis pasakė keiksmažodžių, bet neatrodė drąsus, atrodė susiparinęs (čia toks žodis geriausiai tinka). Ir aš jam pasakiau “geriau nesimušam, nueinam į kavinę, pasėdėsim”. O mes nuėjom į kavinę ir ten labai ilgai sėdėjom ir kalbėjomės ir kuo toliau tuo labiau sutarėm ir patikom vienas kitam ir jau nebenorėjom muštis. Paskui pasijuokėm vienas iš kito, nes jis mano numerį mobiliam buvo įsivedęs kaip “■■■■■■”, o aš jo kaip “Piktas forsas”. Šypsena Dabar mes draugai geri ir susitinkam kai nebūna kas veikti. O jums ar buvo tokių atvejų, kaip iš priešo pasidarė draugas? Papasakokit.

graži pasaka

O blemba… pasaka su gražia pabaiga blyn. Į dairy galėjai pezėti

Buvo. Nepasakosiu. Žvaigždė~

nu ir prirasei, nebuwo man taip

visko gyvenime buna,nors man taip ne karto nebuvo Laimingas

nebuvo

tai gerai, kad tas priesas/draugas atejo vienas, o ne su dar desim draugu… Cha cha

O gal, kai jis pamatė kaip tu atrodai, praėjo noras ir daužyt? Cha chaAš tai tokiu buvusiu priešu mažai pasitikėčiau, nes ką gali žinot, žmonės juk apsimetėliai…

na nera taip buve Ne

“Piktas forsas” Cha cha Buvo man… Galiu papasakot Cha cha Yra Bangoj tokia pana. Aš jos nepažinojau, bet pažinojo mano draugė, su kuria buvau susipykus, ir ta draugė apvarė mane tai panai Cha cha Tada ta pana pakabino mane ant gėdos stulpo (;DDDDDDDD), tada aš ją pakabinau… Po kažkiek laiko ėjom su ta drauge (jau buvau susitaikius) ir dar keliais žmonėm į koncertą, ir draugė pasakė, kad su mumis eis ir ta, kuri mane apvarė ;DDD Ji atėjo, mes pasisveikinom, iš pradžių aš į ją žiūrėjau nedraugiškai, bet po to pradėjom bendraut, pamačiau, kad su ja labai faina ir abi skaniai pasijuokėm iš to nesusipratimo su gėdos stulpu Cha cha Taip tapom draugėm Cha cha

Nebuvo. Žvaigždė

cia jau per daug fantastikos Mirkt

as tai vietoj taves buciau supises jam galva.Nebachuras Blogai

fainai…

Justas_kitoks >>visdeltuo kudie tu kituoks?

heh… ql

Nebuvo

kas zinuot kudie ansa kituoks?