Apie patiklumą

Apie patiklumą

Ir kada aš pasimokysiu… NekaltasO buvo taip. Mūsų laiptinėj yra išėjimas ant stogo, jis rakinamas. Ir štai vieną dieną atėjo pas mane jaunuolis ir paprašė raktų. Na, jis man pasirodė pažįstamas - dažnai ateinantis pas vieną iš kaimynų ir beje jau ne kartą ėmęs tuos raktus. Padaviau nedvejodama ir net nepaklausiau kada gražins… Nustebęs Tai va, iki šiol jų nesulaukiu. Panašu, kad teks keisti spyną. Net nebežinau, patiklumas tai ar žioplumas… Ar esate patiklūs? Ir ar teko nuo to nukentėti?..

visada Taip…sako reikia pasitiketi LaimingasP.S.: idomu ka ten tas berniukas daro ant stogo Nekaltasturbut tik GERUS darbus Juokiasi

…nesiseka tau,tai magnetola nugvelbia, dabar visas antenas nuo stogo pavogs jei dar blogiau nebus… Žliumbia

Gal tai tik išsiblaškymas MirktTikrai idomu, ka tas jaunuolis ant stogo veike… Buvo vienas? Cha cha

as gal ne tiek patikli kiek ziopla. Ir pas mane kiek kita situacija. Zinojau, kad nereikia su ta kolege prasidet, kad nieko gero is to nebus, bet priemiau jos pasiulyma lisnu kapeiku uzsidirbt. Ir jau kaip iklimpau… Sugaisau savo laika, prisinervinau, o naudos is to 0. Ji mane pavede ir dar nesijaucia kalta. Tiesa, kita zmogu dar smarkiau pavede. Atsizegnojau, kad daugiau su ja nebeprasidesiu, bet kartu dirbam, tai nezinau kas bus… Cia tik zioplumas ir godumas… mano situacijoj…

Prašyčiau negąsdinti, nes ir taip baisu Žliumbia Sakau gi - dar yra vilties, kad raktą atiduos. O dėl antenų… Na nė vienas kaimynas dar neatėjo su pretenzijom, tikiuosi jos vietoj Nekaltas Blogiausia, kad negaliu patikrinti, ten viskas tvarkingai užrakinta, o atsarginių raktų neturiu…

morge ieskojai? esu nukentejus ir ash ,ir vis per ta savo patikluma Taip,susipazinau as su vienu lepsiu Myliu,tas man zadejo :as giliai nekisiu Ne,tai va nuo to karto as nebemergaite Liežuvis

kokios dar antenos…su mergaite jis ten ant stogo zvaigzdes kas vakara skaiciuoja…kitaip raktus atiduotu …

Egluze2 Šypsena Jei tai pirmas kartas ir labai baisiai nenukentėjai, tai manau bus ir antras… Cha cha Nes jei esi tikrai patikli, su laiku užsimirš viskas ir galvosi, kad šį kartą tai tikrai bus kitaip… GirtasPiano Mirkt Vienas buvo tas jaunuolis Taip sakė inetas nebeveikia, reikia patikrint ar nenutrūko kur laidai… Nekaltas

aš visad patikli esu…o poto tenka nusivilti dėl to Žliumbianiekaip nepasimokau iš savo poelgių… Nežinau

Juokiasi

ZalsvojiMusmire Šypsena smilexx Šypsena kokios pas jus mintys pavasariškos Myliu Liežuvis

Nuo zioplumo vaistu nera-kazin ar cia patiklumas…

Ledi …bet juk ruduo taip pat l.grazus …ir kvepia rudeni irgi Myliu ir meiles norisi … Juokiasi

SVOLAČIAU, nesiginčyju, gali būti… Taip vat aš ir noriu suprasti - kur baigiasi patiklumas ir prasideda žioplumas… Kaip tu manai? Nekaltas

per daug patikli… Pavargęsvisame kame…

Ledi Šypsena, na bes jis tau labai jau argumenta svarbu Gerai pasake - kažkas blogai su inetu… Baisu Gal del to tu taip geranoriškai Cha cha Liežuvisp.s.tokiu atveju ir aš būčiau davusi raktus, nors nesu patikli Ne Girtas

Gelbekit vaiki… Duris uzsitrenke, raktus pamete, rasit ant stogo sudziuvusi… Juokiasi

Piano Mirkt vat vat, kaip gi neužjausi kolegos Cha cha dabar ir galvoju… Nekaltas Gal jis Bitėj naršo?.. Gal atsilieps… ir atneš pagaliau tuos raktus… Sauluzhe Šypsena malonu sutikti daugiau savo kolegių Cha cha O ar teko tau dėl to patiklumo nukentėti? Papasakok, jei tai ne labai asmeniška Mirkt