Apie patį svarbiausią - tušą !

Apie patį svarbiausią - tušą ! Šypsena

beigesi mano tushas. reik nauja pirkt, o koki - nezinau, nes viskas, ka turejau nusibodo. gal galit patarti? ka jus naudojat? gal kas bandet ta nauja(atrodo, maxfactor), kur dvigubas - vienoj pusej baltas, kitoj juodas? aciu!

tas dvigubas tai l’oreal. nebanziau, bet turetu buti geras Taip

man tai jis nelabai.patariu Loreal- Intensifique Gerai

pirk tusa ‘cernyj zhemcug’ jei pinigu uzteks

tu ji naudoji? Cha cha

ir dar klausimelis: kokios spalvos tusa labiausiai megstat? as pvz. dievinu tamsiai melyna

vat vat … man irgi reikia naujo tuso ir kadangi ziema tai noriu vandeniui atsparaus. dar nzn koki pirksiu … o tas l`oreal, dvieju spalvu tai man nepatiko. dabar turiu 2 maybeline tusus. visai geri tik, kad neatsparus vandeniui.

fu tusas yra kaka… koks jis bebutu…Veee

nieko gero. man bent nepatikoNe labai sulipina blakstienas, ir tas tusas kazkaip nelygiai pasidengia Nekaltas perbrauki tik pora kartu, o vaizdas toks, kaip kad visa valanda butum daziusi ta pacia aki

geri yra rimmel tusaiŠypsena pabandyk, gal ir tau patiks

Teko bandyti ta L’oreal tusa, bet man jis netiko ir nepatiko.
tarkim mano akytes mielai prisileidzia Lumene ir Nivea. Man nuo ju nebuna jokios alergines reakcijos.
O naudoju tamsiai melynos spalvos Šypsena

Na jis l’oreal… Tikrai neblogas,pati vakar nusipirkau Mirkt
Gerai

na rinkis toki kuris tau tinka…Šypsena na o as naudoju melyna ir juoda…sakiau reiks nusipirkt auksines spalvos…turetu graziai atrodyti Šypsena

as naudoju visada juoda tusa, tas loreal man visai patinka, dazniausiai perku loreal arba bourjois tusus labai geriGerai turiu ir auksini kaip cia kazkas rase kad nori isigyt, bet tai tikra nesamone nieko gero ir tikrai negraziai atrodoNeBlogai

as tai lereal turiu (kazkoks pilkoj bonkutiei) ilginantis, uzrieciantis ir storinantis, man jis labai patiko, o va dabar mama toki pati tik nestorinanti nusipirko, tai irgi visai nieko

Man tai tas naujas L’oreal tai visai niekoGerai Vienas trukumas, nereikia leist nudziut baltam tusui nes poto labai sunku lygiai juoda uzteptTaip

nueik i KristiAna akropolyje, pasakyk, kad reikia antro pagal branguma tuso… jis pac gerewsias…

o jei ne akropoly, tai blogesni pasiulys?Nekaltas

o kaip tu dristi ne i akropoli eiti? gedos turetum… ten visi eina…