apie mielių žalą

apie mielių žalą

Girdėjau, labai smegenims kenkia mielės - spuogai, tiesa, nyksta, bet stuburo smegenys nepataisomai kenčia. Įrodė Mančesterio univerkės daktarai. Taip kad atsargai su tom mielėm.

dieve, ką aš atsimenu, nevalgau mielių, tai ir neįsigilinau į straipsnį (alus, beje, visai kas kita - perdibta jau).

girdėjau, kad ir žarnyno mikroflorai nelabai jau padeda Aš nekaltas

Vajė-vajė,tai ką daba daryt?..Apakęs Gal i blynų mielinių nebvartot?
O aš iš vienos daktarėlės girdėjau,kad mielės skrandžiui nebloga yr…

Kas jau ten blogo? Gal kiek vidurius pučia, o prie ko jau čia gali būti smegenys, tegu ir nugaros?

Gyventi isvis yra nesveika, nuo gyvenimo zmones mirsta…

Pritariu. Mieles savo naturaliame pavidale yra zymiai sveikiau, nei uzdarytos ta****ese. Vartokime alu, zalia vyna, ivairius mielinius patiekalus ir t.t.

o tai kaip su mieliu tab.l.etemis? kodel jas gamina kaip maisto papilda ir B grupes vitaminu saltini??? Aš nekaltas kazkas cia neaisku… Aš nekaltas

[quote]
mergelka raše:
o tai kaip su mieliu tab.l.etemis? kodel jas gamina kaip maisto papilda ir B grupes vitaminu saltini??? Aš nekaltas kazkas cia neaisku… Aš nekaltas

Skirta tiems, kam gyvenimas pasidarė pernelyg nuobodus.

dede, nzn. kaip Jums, alia man tie Mancesterio prapiesoriai ne motais…kas jiems nesveika, mums net labai i naudaCha cha papasakosiu pvz. bet ne apie alaus mielesCha cha pas fricus nutiko man nelaime ir eme kankinti prakaito liauku uzdegimas, apejau puslemis, rankos, pedos, kaip sifilitike vaiksciojau, kol negalejau kesti ir nuejau pas vietinius daktarus…man vokietka doktarka prirase voneliu, tepaliuku, as mirkiau, tepiausi ir nieko…grizau namo, o mamyte pasake, kad tegul vokieciai vokiecius ir gydo…nukulniavau as i tuometini dispanceri Boksto g. o geda, aplink visokie tripachni zmogenaiCha cha nueinu pas musu daktare, ji mane apziuri, israso elementariausia pigu tepala vietines gamybos ir as vel visiems rankas tiesiu nepraejus ne savaitei…ko taip visi ziuri ir ima i galva, ka koks amerikonas ar…pasakeAš nekaltas

Apie mielių žalą žmogui girdėti neteko.

Kaip reiktų vertinti šio veikėjo bajerį a la Šeima stiliuje?
Jei kilo diskusija, reiškia pavykęs?

kertukas - tamstai priklausytu Alus
na pagaliau atsirado dar vienas zmogus, kuriam itarima kelia itartino veikejo veiksmai.

LIUX CALIBRA Niam niamMAN PATINKA Flirtas

bl…sita taij nerealiai atrodo…gaila kad tik. .tik atrodo…jei ir + butu geros masinos…bet opelis yraopelis Liūdnas …nu nx puna jos zymiai zymiai greiciau uz kitas masinas… Mirkt visi tai zino…sparci o jei tavo tewas perka…ta calibra gi mes nieko pries bet tik nevaryk kad jau ahujienai liux ta masina… Šypsena

Na man Calibros nepatinka, bet shitai respect !!! Mano kaimynas su tokiai lietnykais ant audzilkos universalo, tai ziauriai gerai ziurysi …

tarkim as dar neturiu masinos, bet esu nusiziurejes kelias tarp ju ir calibra ir masat ar apsimoka ja pirkti ar ne Patarkit Cha cha

Sparcis— turbut todel kad pirmoji supuvo ir daugybe daliu yra Cha cha. Juokauju, zinoma, Calibra tikrai zbs masina, juolab uz tokia kaina…

tai kokie pagrindiniai trukumai yra neskaitant rudziu, juk dauguma masinu rudija:?

kvailei ir afrikoi kvailej… jei priziuri masina tai viskas normalej kodel tada mano tevas jau antra calibra turi ??? jei butu ***** tai gal nepirktu ??