apie m-kla

apie m-kla Kietas

rasau kursini apie mokiniu vertinima, pazymius, mokytojus ir pan., ka galit pasakyt sia tema?
ar jums deste mokytojai visad vertindavo uz jusu zinias, ar buvo tokiu, kurie turejo isankstine nuomone apie jus, jusu draugus del jusu elgesio, isvaizdos ir pan.,

Jie vertina pagal tawo balsa…, ar jis malonus? ziuri i tawo batus , jei kerzai, ar kitaip atrodantys - pazimys krenta… jei nesi su pliusuotu sijoneliu, ir grandiniu net ant rankos pamato - blogai…vienu zodziu , jie jauciamalonuma zlugdydami asmenybes… ( cia tikrai ne apie visus, yra ir sauniu mokytoju… Šypsena )

kazkaip daugelis pagal pirmaji ispudi vertina… kai jau susidaro apie tawe nuomone - sunkiai pakeisi… Tarkim parashei labaj gera rashini, tachiau kadangi seniau rashiniai buwo prastesni, tai 10 tikraj nesitikek gauti…Taip ziuri ir pagal apranga, ar esi pagarsejes chuliganas, ar geruolis… niu ir panashiai… ir taip ish tikro daro beveik visi mokytojai… O jau kaip mokytojai zhemina ryshkiau pasidaziusias mergas…Apakęs Buwo atejusios naujokes ir kai mokytoja paklause kodel perejo, tai jos pasake, kad chia turi pazhistamu, tai tipo mokytoja ish kart sako : tai turbut pazistat ****** (tipo didzhiausias mokyklos keksheles)… ir zhinoma jau ishkart, vien del makiazho apie jas susidare nuomone…Laimingas tokie jau tie mokytojai (nors ir ne wisi, pasitaiko kartajs ishimchiu, bet gan retai…)

Oj pamenu anksciau turejau lietuviu mokytoja tokia.oj kaip as jos nekenciau! Baisu Ji turejo savo numyletine moksliuk, kuri visada maldavosi aplink, nors jai tada buvo jau 15 metu, bet ji netgi vaiksciodavo su ta mokytoja i valgykla rankutem susikibus Pavargęs Taigi mokytoja visa laika pati su trinikliu istaisydavo jos klaidas diktante ir ta padla visa laika gaudavo desimtukus…nu naglumas tu mokytoju… Ignoruoju

Manes tai fizinio mokytoja labai nemegsta,o man patinka ja erzintiLaimingasJi ant manes saukia o as juokiuosiLaimingasO siaip ji nemegsta todel kad as daznai sergu visokiais sinusitais ir pan…

mda… vat biologijos mokytoja mato kad nedirbu per pamokas taj pastovej rasho 4tus, nors ash tema bunu puikiausiai ishmokus namuose.
Vokieciu mokytoja visada pora balu pazymi nuleidzia uz taj kad lakuojuosi nagus juodai. tipo negali but kad tu speji ir namu darbus paruosht ir nagus nusilakuot PavargęsVeeePiktas
Su kuno kulturos mokytoja sutariu gerai, taip kad kartais kai ketvirtadieni nusimuilinu ish paskutines pamokos jinaj man nerasho n Laimingas
O va istorikas ishvis saldainiukas Cha cha Gauni per pusmeti viena pazhymi, sakykim 5. pas ji daugiau gaut imanoma tik atejus i pamoka su miniaku Juokiasi. Taj va. po menesio ziuri kad pas tave jau du 5aj ir vienas 4. Pusmecio pabaigoj kazkaip stebuklingaj zurnale tupi jau kokie 8 - 7 pazhymiai Cha cha
Taj va. ir taip visiems.

Apie kitus mokytojus patylesiu. Šypsena

Ooooo! man patinka shita tema!

tai wa… galiu pasakyt, kad yra labai mazhai (bent jau mano mokykloj) mokytoju kurie vertina zhinias! Nesakau, kad tokiu ner… pvz. mano aukletoja, ja kazhkada ir nx pasiunchiau, bet ji vertina mano zhinias, o ne mane! achiu jai labai uzhtai (nors ir kaip jos nekenchiu) Cha cha
o dabar kiti pavyzdzhiai: lietuviu mokytoja, kuri manes laaabai nekenchia ir kabinasi prie bet kokiu smulkmenu: netaip sedzhiu, netaip shneku, mano sasiuvinio virshelis, kaip penktokes ir t.t.

viena kart ji mane per pamoka apstauge, del Apakęs mano zhvigsnio, kaip pradejo staugti nei shio nei ish to, kad mano zhvilgsnis cinishkas, kad ash be galo pasikelus (nesvarbu, kad per jos pamoka sedzhiu kaip pele po shluota) tada zhiauriai pasimechiau, bet mane sueme zhvengas , o atda ji ishvis pasiuto! O kas daresi, kai ji pamate, kad ash pasiemiau A lygi! PavargęsPavargęs padejo aishkinti, kaip ash mokinsiuos A lygiu, jei mes nesutariam ir prizhadejo mane nusodinti… tai ir padare… per shiuos metus dar neparshe didesnio pazhymio, nei 3! labai fainai pasijunti, kaip atiduota diktanta su 7 klaidom ir pazhymiu 3, o pas klasioka su 18 klaidu - 4 Nustebęs tai ir norisi ja nushaut ta pachia minute… Jei galechiau ash ja chia ir dabar nuzhudychiau, be jokiu svarstymu!

[quote]sorry, kad truputy chai ishsiliejau…Drovus ash jos LABAI nuoshirdzhiai NEKENCHIU
[/quote]

wat dar prisiminiau tokai viena mokytoja (matematikos0 shiap ji labai faina, gerai aishkina, bet per daug myli bernus! ir jiems visada rashydavo didesniu pazhymius! Kanda oij irgi nevuodavo (achiu dievui ji nebedesto…) ash sededavau su klasioku, mes abus labai dideli "moxliukai" viska nusirashydamo idealiai, bet ash visada gaudavau dbalu ar dviem mazhesni pazhymi… o kartais taip nervas paimdavo, kaip atiduoda tavo kontrolini beveik be klaisu, o kokiam klasiokuij kur visas lapukas rauduonuoja, jis gaudavo toki pati ar net didesni pazhymi… bet to bernu vadindavo katineliais, zuikuchiai, meiluchiais PavargęsPavargęsPavargęs

niu wat tokios mano istorijos!

p.s. LABAI gerbiu tas mokytojas kurios vertina tavo zhinais, o ne tave pati! shaunuoles jos!

kiek pastebejau taij musu shulioj norm mokytojos bet dazniausiai merginos gauna didesnius pazymiu nes dazniau stengiasi vat pvz yra bernaij kurie seip nesimoko bet uzplaukai ir ismoksta viena tema bet vis vien 10 negaus nes pries taij nesistengdavo bet is esmes viskas norm

visi mokytojai turi isanxtini nusistatyma… Piktas retas kuris yra saziningas Liežuvis

man atrodo tai kad daugelis mokytoju turi isankstini nusistatyma.pvz. mano dailes mokytoj tai is vis. rasem kazkoki testa is dailes teorijos ir su drauge parasem tip top, zodis i zodi vienodai.bet vienai parase 5 kitai 8.Piktas
nors buna ir norm mokytoju bet retai

sakyčiau, kad man pasisekėNekaltas biologijos mokytojas kažkodėl labai įsitikinęs, kad aš gerai išmanau biologiją, nes mano mama vaistininkėApakęs dėl to visada parašo 10 beveik neklausdamas. fizikos mokytoja visad parašydavo geresnį pažymį, jei jis svyruodavo vien dėl to, kad mano mama seniau mokės pas ją ir mokės geriausiai iš klasėsDrovus
šiaip dar turėjom tokią istorijos mokytoją, kuri rašydavo pažymius pagal pavardę. tiems, kurie jai patikdavo net kontrų neteisydavo, iškart 10 parašydavo. o nemėgstamiems net už skyrybos klaidą po balą atimdavo.
dabar tie mokytojai mūsų nebemoku ir dėl to džiaugiuosLaimingas
ai dar vienais metais turėjom tokį informatikos mokytojąKanda nežinau, kodėl bet jis labai nemėgo moteriškos lyties atstovių. grynai visoms Moteris visada mažindavo pažymius, o bernams mažiau 9 niekad nerašydavoPiktas

Visokiu yra mokytoju…Nekaltas mane moko istorijos mokytoja,kuri raso 10 man vien uz tai,kad yra issisamoninus,kad as viska moku,kad mano namu darbu gali netikrint,nes vistiek busiu juos padarius,nors toli grazu taip nebuna Nekaltas is vienos puses gal ir gerai,bet is kitos puses ne velnio as toj istorijoj nesigaudau… Lietuviu mokytoja gan sazininga-na ir kas,kad pries tai visus kartus gerus pazymius gavai,viena neismokta pamoka ir viskas… Nesvarbu jai ar tu Onute ar Petriukas Šypsena Ir siaip pagrinde mokytojai saziningi-nesiskundziu Mirkt