Apie low level format

Apie low level format

Noreciau suzinoti daugiau apie ta formatavima, ar galima ji atlikti paciai namu salygomis. Kaip pavyzdziui butu galima savo hdd diska suformatuoti low level format, ka reikia daryti, kaip pradeti?

Atliekant zemo lygio formatavima permagnetinamas disko darbinis pavirsius. Ta atlieka specialios HDD gamintoju sukurtos programos. Jas patarta naudoti 4 advanced users. Buna kad po tokiu formatavimu daznas hdd nebepakyla naujam gyvenimui… buna, nesakau kad taip atsitinka visada. As drisciau suabejot ar daug juzeriu siame forume yra dare tai.

Namų sąlygomis tikrai galima padaryti. Nors nesu vienas iš Valiaus minėtų Advanced users, low level formatą dariau. Atsisiunti iš HDD gamintojo svetainės utilit’ą ir pirmyn !!!P.S. jei HDD didelės talpos, tai gali užtrukti. P.P.S nors tikėjausi panaikinti bad sectors, bet nepavyko.

  1. o kam reikia? tai rizikingas veiksmas … pvz.: pamėgink paleisti pilną disketės formatavimą ir nepabaigus ištraukti disketę arba atjungti kompui maitinimą … 2. reikia įsivaizduoti, kiek laiko tai truks - 2GB hardas formatuojamas kelias valandas, nuo kompo greičio ne kažkiek priklauso. 3. Ar tikrai griežtai būtina, nes rizikuoji užmušti hardą negrįžtamai. 4. Parsivarai gamintojo rekomenduojamas programulkas tarkim, Ontrack’o ( <- tokia firma ) DiskGo! ir pasileidi. Turi tiksliai žinoti savo hardo modelį. 5. Prieš formatuojant pasirūpink: * kokybišku hardo įtvirtinimu, kad nevibruotų, nesiūbuotų, nedrebėtų. Tam tinka masyvūs korpusai arba speciali įranga. Tai svarbu, nes mechaninė galvučių pozicija apspręs takelio tikslumą (nesąmonė. bet panašu į tiesą). * nepertraukiamu elektros energijos tiekimu visam formatavimo laikui.

Kai kurie BIOS’ai gali tai atlikti savarankiškai LaimingasBet geriau namų sąlygomis šito nedaryti Taip

o kam tau to reikia?