APIE JUVELYRINIUS DIRBINIUS

APIE JUVELYRINIUS DIRBINIUS

Taigi turiu problema. Uz dvieju savaiciu bus musu su vyru 5 metu vedybu jubiliejus Šypsena musu vestuviniai ziedai buvo su smaragdais. kai laukiausi, mano ziedas man pasidare mazas ir nunesiau ji pratempti. kai pratempe, atejau atsiimti ziedo, ziuriu, kad akmuo kliba Apakęs sakau juvelyrei “paziurekit, iskris…” o ji man sako, kad jei tempiant neiskrito, tai ir toliau neiskris. nu ka, po menesio pameciau akute Blogai dabar savo sitam jubiliejui noriu sutvarkyti zieda ir niekur negaunu akmnes Liūdna dejausi pas Kleismanta, dviejuose safyruose. bet siuo metu Kleismantas isvykes ir negali be jo parinkti akmens. jis gris tik rugpjuty. nu bet man reikia po dvieju savaiciu. aisku, pati kalta, reikejo susirupinti anksciau, nu bet vis atideliojau atideliojau Blogai
gal kas zinot, kur dar kaune galetu man ideti tikra smaragda mazdaug 0.2 karato dydzio??? labai labai prasau, padekit.
aciu Gėlės

nzn, kas tas Kleismantas, bet as tai jau palaukciau to, kuris ir rupinosi mano ziedu…tiek islaukei, tai tas rugpjutis juk visai cia patŠypsena

o kurioj vietoj tas auksinis velniukas?

aciu Badai Gėlės Bučkis Šypsena jau begu Šypsena susitiksim irc pokalbiuose Mirkt