Apie jausmus be atsako?

Apie jausmus be atsako?

Ka manot apie tai,kai vienas iš tikruju yra isim-jęs iki ausų,o kitas būna kartu tik del to, kad nebūt vienam,arba dėl prisirišimo.Ar turi perspektyvos tokie santykiai?Kas labiau tikėtina,ar kad pirmasis atšals,ar antrasis sušils ?

Yra galimybe, kad tas, kuris nemyli kazhkada pamils… Bet taip pat tiketina, kad tas, kuris myli atshals Sudužusi širdis, nesulaukes meiles ish sawo meiles objekto…Aš nekaltas Aishku, kad geriausia, kai abu wienas kita myli ŠirdisGerai Tachiau taip buna ne taip ir dazhnai…Nustebęs
Tachiau, tas, kuris buna kartu wien del to, kad nera to, kuri ish tiesu myli… manau, kad nesijauchia laimingu… Juk ne taip ir malonu buti su nemylimu zhmogumi…Aš nekaltas Man geriau buti wienai, nei su nemylimu… Nes papraschiausiai nemoku apsimetineti… Manau, kad meluoti tokiu atweju wisishkai nedera…Blogai tachiau, jei jauti,kad kazhkokie shilti jausmai kyla… werta pabandyti ir zhiureti kas bus toliauMirkt
delmanas rašė:

Ka manot apie tai,kai vienas iš tikruju yra isim-jęs iki ausų,o kitas būna kartu tik del to, kad nebūt vienam,arba dėl prisirišimo.Ar turi perspektyvos tokie santykiai?Kas labiau tikėtina,ar kad pirmasis atšals,ar antrasis sušils ?