apgavikai

jau geriau sumokesiu po 100lt uz devetas dar su nesuakmenejusia mesa, nei po 85lt uz navarkes naujas.

toli eisi, mrc, vizualiai is fotkes nustato, dirba protektorius ar nedirba Cha cha o tu lameliu yra/nera, nes sipa tai reik i standzia vieta smeigt, kad laikytusi. po 12k km sitos padangos, kas buvo priekyje, dabar gale, su 7-8mm likuciu, kas buvo gale, dabar priekyje, su 9-10mm likuciu. Tureti falkenai kietesnes gumos su mazesne rida didesniu tempu devejosi, del devejimoso priekaistu neturiu. Sita ziema atvaziuoju ir daugiau su jom nebevaziuosiu. Dar kazkam ir parduosiu uz 200 litu kai nieko Cha chao tos lameles labiau ledui skirtos, o ledui yra sipai. o tokia tvirtesne maziau lameliu turinti konstrukcija asfaltui gerai. perejimas nuo vasariniu padangu nebuvo labai zymus.

as pirma ziema kai gavau masina su pusplikem demisezonkem atvazinejau ir px Cha cha

man tai mrc logika patinka, praeita ziema atzulino su vasariniais barumais ir nesiskunde. siemet gi barumai zieminiai su sudais maisomi, o kadangi pats nusipirko devetas yokohama ziemines, tai yokohama automatiskai patenka i zieminiu padangu top5 Cha cha

Kosmoz>analogiskai ir tu nustatei mano stabdziu disku zarubkes is foto Juokiasiteko susidurti su Arktik navarkem?

chebra, gal jum uzvezt navarkiu i pnvz, manau pakeistumet nuomone Mirkt subaru klubas karts nuo karto uzsiperka Šypsena

baur>kokios kainos? ai bet mano ismieru nebus Cha cha

Kosmoz > as atvazinejau su naujom M+S padangom… pravaziuot rpavaziavau nes 4wd… su sutojimu budavo biski liudniau… ant siknos jau nesedi… ir jos isvis ne prie ko… as sakau, kad geriau uz tuos pinigus nusiprikti naudota padanga su 2mm maziau mesos, nei navarke. Kurios guma bus minksta ir tarnaus tuos pacius kelis sezonus. Ir nereik burti kad naudotas bus sieketejus… jei pas pirkejus smegeneles sukietejusios, kad pirkti visiska kieta ****a… tai niekas nekaltas… Cia kaias ieskojau sau… nuvaziavau i viena kontora 550 komplektas be jokios fakturos su kietu kaip kaulas protektorium… pasiunciau nx ir isvaziavau… kitoj vietoj radau tai ko mano nuomone yra verta tu pinigu. Gerai Priedo kaip jau rodziau brolio mazdos navarkes… jos guma kieteja daug greiciau… rezultatai buna skaudus. Kitos navarkiu prastumo priezasys yra isvardintos auksciau.

Uz tuos pinigus naudota bus is bedos vienai ziemai tetinkama.

Kosmoz > nu bet tai kai tu genijus… viska zinai… Cha chaas tau foto padarysiu ir imesiu rytoj draugelis kokias ant afdzi a4 uzsidejo… po 75 lt pirko… 2009 metu… mesos 7-8mm guma minkstut minkstutele Geraiir bbd ant navarkiu Cha chaP.S. idomu kodel nemaciau navarkiu ant mano ismatavimo? Cha cha

aklas kai kurmis, tai ir nematei ratoasis.lt/kokio gamintojo draugelio padangos? nexen? wanli?

Protektorius keistas, panašiau į sportbačio padą ,o ne į padangą.

kas tos navarkes? Užsispyręs

reustauracijie

Dalyvaudamas kada i zieda ant 80, tada is tikro galesi pastradalint.Draugelis kazkada Rimi pirko, tai kita diena nesinas atsilupusia guma atejo i informacija.Nereikejo nieko pildyt, pinigus grazino Cha cha

sezonas atvaziuotas, 12k km, vazineju agresyviai. butu prastai pagamintos - buciau tikrai pajautes.

Visi jau seniai zino, kad agresyviai vaziuoji

kiekvienam savo, ir nereikia maikiu draskyt Mirkt as asmeniskai jamciau navarkes… taip ir darysiu, kai suvazinesiu komplekta, kuri pirkau uz 1600 lt. pirmus metus vazinejau rura suraukes, kad neisdraskyt gumos, bu nx, daug mokejau… o su navarkem nebutu tokiu parkiu, drozi belekaip Cha cha rodyt avarija ir kaltint padangas nereiketu Šypsena yra daug faktoriu, kurie turi itakos, ir kurie is ju lemtingi buvo bbzno Cha cha galim prikelt kruva foto su naujom/devetom pridauzytu masinu Mirktzodziu, vazinekit su tuo kas patina Mirkt nesigincyju, kad jei butu litu negalvodamas pirkciau naujas, geras padangas Mirkt va dar viena problema - nedaugelis nauju padangu turi astrius kampus, o man butent tokiu reikia Šypsena

Kosmoz > Juokiasi Juokiasi gera linka numetiai… placiausios kurios ten yra 225 kai pas mane vasarines buvo 265 dabar ziemai 245… Cha cha bet cia px… esme ta kad protektorius tu zieminiu tai kaip rusisku padangu… jau mano “vasarines” ant pajero tikrai geriau ant sniego vaziuotu nei tos kur matosi tavo nuorodoje Juokiasi GeraiP.S. astriu protektorium labai gerai kabina per pusnis… cia kosmoz ispeiktos Yokohamos… biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.816469.1…-=% 28121 0797469lips per bet koki sniega 10k geriau nei tos navarkes kur nurodiai… Cha cha

buk ramus, tos jokohamos gautu ant sniego i vienus vartus nuo “rusisko” rasto navarkiu Šypsena