antros vestuvės

antros vestuvės

Labai prašau, patarkit, ruošiamės kurt šeimą.Mums abiems tai jau antra santuoka. Ką kviest? Kaip rengtis ir pan? Mes abu vadovai…

Mano galva tai turetu buti nedideles,ramios, jei su tevais gerai sutariate tai tevai, brolis, sesuo ir geriausi draugai, zodziu mazame ratelyje, nebent triuksmo norisiAš nekaltas. Vieta…, gal kokia pirtele, vila uzmiestyje

O kodel jei antros tai tylesnes ar blankesnes? Cia jau jusu pasirinkimo ir finansu klausimas.

Jeigu tuokiates is meiles, manau, kad didelio triuksmo nereikia.O jeigu, kad irodyti savo buvusiajam(-jai), kad jus galite ir antra karta, tai…prasau…Linkiu ,kad treciu nereiktu !!! Taurė Labas

Nu aš kažko nesuprantu…2-rą kartą, o tokius vaikiškus klausimus uždavinėja…Aš nekaltas

Man atrodo, kad nėra taisyklių kokios turi būti pirmos, antros ar n-tosios vestuvės. Aš irgi klausinėjau, domėjausi, skaitčiau kokios gi turi būti tos vestuvės ir suprtatau, ogi tokios - kokių norisi kad abu būtumėt patenkinti. Taigi susėskit ir pagalvokit, pasitrkit ir tokias darykit. Darykit taip, kad būtų ką prisiminti, kad prisiminimai širdį užlietų šiluma ir, kad būtų ką vaikam papasakoti.
Čia mano nuomonė Labas

man idelios vestuves - trilitriakas sulciu ir du liudininkai is gatvesCha cha
O jei rimtai ieskoti kompromiso tarp to ko norisi ir ka gali bei be reikalo nesipykti su gimine. Taurė

Bendrai paemus jums jau antros, bet tai buvo senai ir su kitais zmonem. O dabar jus esat atskiras pasaulis ir galit kelt kaip norit. Primeskit kiek pinigu turit. Jusu atveju kelciau tykias vestuves ir mauciau kur toliau i povestuvine kelione Cha cha

as tai 2 karta jau niekad nesizenyciau Šypsena arba zenyciaus tik uz dabartines savo meiles Šypsena

Išgirdau gerų minčių- nesipykt su gimine, taip kaip norisi. ačiū jums. Man tik norisi išgirst nuomonę- aš esu įmonės vadovė, ir neapsisprendžiu - sakyt kolektyvui ar ne, nes sutuoktinis taip pat susijęs su darbu, vienas iš akcininkų…Kai kam tos vedybos pasirodys iš išskaičiavimo, nors taip tikrai nėra. Gal kas iš patirties galit ką patart?

Never say never.

Net jei ir nesakysi - patys suzinos. Vyras ne adata, sieno vezime nepaslepsi Šypsena

[quote]Tu kaip visada- tiesi ir teisi.
ievalota rašė:

Net jei ir nesakysi - patys suzinos. Vyras ne adata, sieno vezime nepaslepsi Šypsena

[/quote]

Nesu vadove ir nepretenduoju (cia is serijos nesakyk niekada), bet manau, kad reikia net is anksto kolektyvui pasakyti. Jei nebus slepiama, bus maziau sneku apie isskaiciavimus, reikalus ir t.t

oj tratata, napadaryk klaidos su slepimu tu savo vestuviu nuo kompanijos darbuotoju. Jie tikrai suzhinos, ir tada tai jau kvailai jausites kad kaip vaikai slepete. Manau kad visai normalu savaite ar dvi priesh vestuves pasakyti sekretoriate kad tai ir taip - jus tuokiates ten ir ten, tada ir tada…
O kokios tos vestuves turetu buti - tai chia kaip jums shirdele liepia. Ash tai lygiai taip pat kaip neodime manau - nedidele ceremonija, vakare oficiali vakariene grazhioj vietoj su tevais, broliaias, seserim, o kita diena - i superine medaus kopinejimo kelione Šypsena

kažkaip lengviau darosi… Seniai išaugau iš paauglės amžiaus, bet jaudulys yra. Faktas- pasakyt reikės. O kaip elgtis, lai patys sprendžia.
MirktMirktMirkt

visu pirma sveikinu apsisprendus, manau tai buna sunkiausias zingsnisLabas
na o svesti reikia taip kaip isivaizduojat savo idealias vestuves, manau finansai leidzia igyvendinti savo svajones.

Antros vestuves gali ir turi buti 100 kartu linksmesnes nei pirmos - kaip mano antrosios. Gerai Cha cha

Ru, o kaip tu jas linksmai pašventei- muzikantai, graži suknelė, gera chebra, nejau ir pišliai Buvo?Šypsena
Šypsena