antra kart mage nukniso..

antra kart mage nukniso…

niu tai kai jau taip lemta nieko nepadarysi pirma kart tai greit atsirado nes zinojau kas pavioge o dabar viskas jau amen nerasiu niekaip…
o buvo taip sekmadieni t.y. siandien senamiesti prie dauksos gatves paliktas buvo magis kuri tik vakar idejau bet grizus magio neber…niu gal toks ten ir magas clarion kainuoja apie 350lt bet dar stiklo ner …joptrarai narkomanu darbas…ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

Uzuojauta
Seip gal cia pazystamu darbas?

Tai kam ta maga masinoj palikineji?

zinoma uzjauciu, bet pats kaltas Mirkt

Uzjauciu.Pagausi-UZMUSK

tokius sunsnukius tik saudyt narkomanai suknisti bledes …kazin taip patykojus toj vietoj gal pastebeciau kas tokie lankosi…

Seip geriause pasidariti stalciu ir nebus jokiu problem isimsi kaip iseini ir fsio.O seip uzjauciu.Bandik vo kaip sake toj vietoj pabuti pamatisi tai nx privaziok *****ui su bita per kupra nx ir i bagazine tokius

Uzuojauta
Bet kita karta nepalikinek

uzjauciu, ir man taip nesenai buvo. o kokiu paros metu palikes buvai?

Kanda Kanda Kanda Sumauti pacukai!!! Rankas kapot tokiems!!! Baisu Kanda

Jop pirma karta nupiso prie sulios o antra larta mieste nu taip turbut lemta tai mageiPiktasPiktas

prie sules? kokios?

Saudyt tokius pacukus Liūdnas
Niekad nepalikinek mago mano broliui jau 2 nufyrino 1 langa ishmuse dar gaidosas salona prikruvino antra karta spynele islauze kciortavaj babuski

pasizi8rek is ko perki dar,gal tie patys ir pasizymi tavo maske ir kita diena vel tavo maga parduoda jau kam nors kitam…****int tokiusKanda

pasidariau savo magei stalciu, uzsidejau rankena ant mages ir dar priedo pazistami pasiuvo odini dekla magei nesiotis…
tad dabar nereikia pergyvent… patarciau visiems!!!
anksciau del to pergyvenau, nes jau spyneles kazkas ciupinejo, tik laimingo atsitiktinumo deka nieko neisplese…

Geras dalykas tas stalcius, man padeda…

As ir pasimokiau,kai prie Aleksoto turgaus per 5 min.nukniso mage be galvos.
Nereikia jokiu stalciu,geriausiai pasislept bardacioke,po mago skyle apacioj ir pan.Nuemus galva uzdet koki samadielna dangteli,pvz imituojanti kokius nors prietaisus (termometra,ar siaip kokiu knopkiu pridet).Kitas variantas, kai galima valdyt ir su distansiniu.
Isbandytas variantas,ner problemu ir balasto nereik neshiotis.Gerai

man idomu kaip tu tu knopkiu pridejes ir vakdydamas su distanciniu pasikeisi kasete cd ar md?

uzuojauta, bet kaip taip nepasimokyt?