Antikinė duona


Antikinė duona

Seniausias žinomas duonos kepimo receptas, aprašytas biblijoje. Tokią duoną kepdavo gyvenę žmonės prieš 2000 metų dabartinių Artimųjų Rytų teritorijose, tikėtina kad ir kitose teritorijose palei Viduržemio jūros pakrantes, priklaususiose Romos imperijai. Duonos sudėtis – laukinių kviečių miltai, miežių miltai, pupų miltai, sorų miltai, ruginiai miltai, lešiai, druska, medus, alyvuogių aliejus, vanduo, laukinių kviečių miltų raugas.

Xyune ta biblija, kiek tas ju bizniukas tik biski daugiau 2000 metu tesiasi, apie seniausia duonos kepima kokiam Korane verciau pasiskaityti.

Būtų kur kitur kitaip aprašyta - keptume Taip Deja kitų duonos kepimo aprašymų žmonija neišsaugojo, sekančios žinios apie tai mus pasiekia tik iš XIII-XIV a. O islamas labai jauna religija, jei Korane ir yra kas aprašyta apie maistą, tai iš žymiai vėlesnių laikų. O ir duona arabiška visai kitokia. Žadu artimiausiu metu pakept ir tų lepioškių Taip

Man uzbekai buvo atveze pora kartu savo tu lepiosku. Greit turetu vel pasirodyt, tai galesiu ir detales issiklausinet, kiek minejo, ten viskas isvis primityviai daroma. Šypsena

Blogai

Kas nepatiko, Soulmeitai ??? Nekaltas

Kiek esu ragaves lepiošku - turkiškų, libanietiškų, indiškų, turkmėniškų - visos turi bjaurų trūkumą - skanios kol šiltos, atšala ir jau nieko gero Ne

Bet tu lepiosku skonis irgi primityvus. ten miltai ir vanduo.

koks tikslas siais laikais valgyti primityvu maista?? Nekaltas jie anksciau taip kepe nes neturejo si ko ir pan. dbr kai yra galimybes varijuoti su sudedamosiomis dalimis, kam esti preska duona ir miltu ir vandenio Nekaltasas ne siai konkreciai duonai taikau, bet aplamai kad ir apie tas pacias lepioskas jusu…

duonos jau yra- beliko suorganicuot pasqtine vakariene

Ragana, as duonos beveik nevalgau, bet irgi pripazistu primityvia, juoda, rupiai sumalta. Cha cha Ot man seniau tikdavo ta ‘Rugelis’. GirtasO dabar, ka stumdo, tai jau neprimityvi? Viskas ble ant cukraus, ciuju ir kepimo milteliu dar.

Duonos ir batonu nebevalgau Špyga Cha cha

Krautuvinės duonos aš irgi nebevalgau. O jei nevalgai ir normalios nesijotų grūdų bemielės duonos - reiškias turi nebevalgyti ir jokių kruopų, makaronų, nes kitaip visiškai nelogiškai atrodo tokie apsisprendimai.

Makaronu nevalgau, bet gerkulesa tai verdu kartais. Apkabinimas

ARS’ai, Tu pasakyk kas toki kieki duonos pas Tave suvalgo?Kaip ne savaite,taip naujas kepinys ir visai nemazas! P.S.Ir is kur gi Tamsta parovei pvz.laukiniu kvieciu miltu?

NB - o kuo herkulesas skiriasi nuo pilno grūdo avižinių miltų jei iš esmės ??? Atsimenu skaičiau tokios Majos Gogulian, kuri yra arši Kacudzo Nishi sveikatingumo sistemos propaguotoja, knygą apie mitybą, ir ten užkliuvo tas pat nelogiškumas - vienam skyriuj keikia duoną, kitam žiūrėk giria visokių kruopų naudą. Parašiau jai e-mailu laišką ir paprašiau paaiškint koks esminis skirtumas ??? Gavau atsakymą, jog duoną kepama iš rafinuotų miltų, todėl nuodinga organizmui, o kruopose yra like beveik viskas kas ir grūde - todėl labai sveika !!! Vėl parašiau laišką, surašiau mano kepamaos duonos receptūrą, aprašiau kaip atrodo mano naudojami pilno grūdo miltai, įdėjau duonos nuotraukas… Gavau atsakymą - puiki ta mano duona, bet juk pasaulyj tokios nebūna, visi kepa tik iš rafinuotų miltu… Juokiasi

Trečdalį kepaliuko jau suvalgiau, iki piet, be nieko, bo labai gardi - valgai ir dar nori Niam niamLaukinių kviečių miltu yra pirkt - spelta vadinas, tik PC būna rafinuoti miltai, o aš perku iš vieno tokio nedidelio malūno, ten tie miltai nepilnai išsijoti. Vargas buvo su sorų miltais - teko pačiam gamintis, gerai kad nedaug dedasi tai per 20 min susitryniau. Taip pat pupų miltų negavau niekur, tai pakeičiau žirnių miltais - nes pastudijavau biški istoriją ir radau, kad tais laikais žirnių miltai buvo taip pat plačiai naudojami kaip ir pupų, tad manau kad nesuchaltūrinau Šypsena

Manyciau,kad anais laikais,buvo naudojami avinzirniai,o ne musiski zirniai.Skirtumo didelio gal ir nera,bet kas ten zino kas gali buti kitaip.panaudojus juos.

ARSai, duona nepatiko.