ant dantu..

ant dantu…

nesioti ploksteles, breketus ar kabes…ar tai blogai? ka manot apie zmones kurie nesioja tokiu dalykus? ar tai pakeistu jusu su mergina ar vaikinu santykius?

Jeigu žmogui reikia - puiku kad jis rūpinasi savo išvaizda ir bando taisyti padėtį (šiuo atveju kreivus dantis). Juk tai neamžina, plokšteles ir breketus, situacijai pagėrėjus nuima. Toks dalykas mano požiūrio į vaikiną ar merginą nekeičia.

geriau ish vis be dantu vaikscioti … kokio bb jie reikalingi alui gerti ?

uztat kai visa tai nusiimsi bus nuostabus dantys !!!

o tu kada bandeii toki buciuot? manau, kad ne Šypsenao tu primesk, jei abu tokie butumete, ir jusu kabes susikabintu Cha cha Cha cha Cha cha mazai juoko butu Juokiasijei nesi bandzius, tai nesakyk Juokiasias nebandziau, tai tyliu, taciau neiskenciau tau "neikandes " Cha cha Gėlė

kandžiok tu kiek nori, bet jei Vyras reikėtų dabar nešioti tokius dalykus tai ką? Skirtis iškart? Ar tipo jei tik paprastas pažįstamas, bet tikrai labai mielas ir protingas tai nebebendraut? Reikėtų - priprasčiau bučiuoti ir tokį. Suprantau tavo nuomonę ir ją gerbiu, tikiu kad dėl breketų nebendrautum su mergina, bet mano požiūris šiek tiek kitoks. Ir nors esu nebandžius, galiu drąsiai sakyti, kad dėl šių dalykų niekada neatisakysiu bendravimo su Vyras

reto apsurdiskumo tema. dantis reik tvarkytis, jei galimybe yra Piktas. ir siaip jau zmogus su breketais sukelia kurkas didesne pagarba, nei zmogus kreivais nepriziuretais dantim . dar diskusiju kyla? Apakęs nesuprantu, kaip galima del to i zmogu kazkaip kitaip ziuret ar kalbet apie del “pasikeitusius santykius”. nu tikrai, juoka kelia…

agha…o kaip reikia buciuotis su zmogum jeigu jis nesioja plokstele? Nekaltas Baisu Cha cha

ar bandei? gal tik idomiau Cha cha Mirkt

nu nebandziau… Cha cha bet jauciu ivyktu liezuviu susipjaustymas… Juokiasi Juokiasi ar ne? gal yra bandziusiu?

kazkada viena drauge sake, kad netrukdo Nekaltas bet tai gal dar cia nuo daug ko priklauso… ne ant liezuviu siaip ploksteles Juokiasi dabar taip pagalvojau, kad lygtai dantys per daug Bučkis veiksme ir nedalyvauja Cha chagal is tikro yra labiau pasikausciusiu sioje srityje? Mirkt

Jei zmogui reikia - tegu ir nesioja. Prie ko cia santykiai Nekaltas Tokiu kompleksu prisigalvoja nebent paaugliai Liežuvis

ir ash noriu tokio papuoshalo Cha cha

O kodel gi ne Cha cha

Santykiu tikrai nepakeistu,o jei tai butina tai ir reikia,juk tai daroma del graziu dantuku Drovus

cia visai ne papuosalas Liežuvis

man atrodo geriau suitvarkyt laiku ir su briketais, nei vaikščiot atsikišusiais Taip

nieko blogo pagalvok kai nuima tai buna kokie grazus dantys

agha