Anomalūs reiškiniai su garsu

Anomalūs reiškiniai su garsu

Turiu integruota garso plokste motininej plokstej P5B Deluxe. Instaliuoju driverius su SoundMax reguliavimo programa. Beda ta kad nustatau quatro garsiakalbius, juos pratestuoju, viskas veikia, bet ziurint filmus ir klausant muzikos groja tik du priekiniai. Kodel?

P.S Win XP. Garso schema per Windows nustatyta irgi quatrine.

na nzn kaip kompuose, bet pvz namu kino sistemoje pas mane jei filmas irasytas stereo garsu, ar klausant mp3 tai veikia tik 2 koloneles, na jei orginalus dvd, su surround garsu, tai veikia visos Šypsena

labai teisingai pasakyta - veikia keturios kolonėlės tik tada, kai grojama adaptuota informacija. negali gi kelnių užsimauti ant keturių kojų.

manau taip buna kai bandai leist 5.1, o pas mane paprastos 4 koloneles. ant seno kompo su creativu grodavo keturios visada

Senas ir naujas PC skiriasi ;D

gal kompas verčia mąstyt kad reiktų įsigyti muzikinį centrą? Cha cha

Na PC bent man asmeniskai daug geriau nei centras nes yra daugiau muzikos lengviau ja surasti ir panasiai.O siaip temos autoriui patarciau winamp ar wmp nustatymus paziureti ir tenais eina padaryti kad grotu visos koloneles.Man ir anksciau buvo kad grodavo nevisos koloneles ir pakeitus nustatymus viskas susitvarkydavo.

ps. dabar tik pastebejau kad pas tave ne 5.1 tad tikriausiai netiks tau

kam man centras kai pries menesi kompa pirkau ir noriu normaliai filmus ir mp3 klausyt per 4 o ne 2 kaloneles. Ta SoundMax program nesveika, jauciu nustatymuose bedaPavargęs nors rodos viska normaliai pajungesUfff Creativo AudioHQ pajungi ir viskas, sicia visokie DTS neaisku jungt ar nejungt ar yra jie integruotoj ar ne…

Nesveikas noras išgirsti to ko nėra. Suprasčiau, jei DVD su 5.1.garsu leistum ir negirdėtum, o dabar kai tik 2 kanalai toje MP3 išvis tėra, tai ko dar norėt? …

O kodel tada pas mane per 5.1 groja visos koloneles, net je bet koki mp3 paemu ir perdarau i mono ?

groja tą patį garsą jos tokiu atveju…
reikia visų pirma skirti 5.1 garsą nuo garso per 5.1 kolonkes…

Tai tu bl rašyk, kad klausai per winampą su pluginu…

tai ka negalima tu dvieju kanalu per 4 kaloneles vienodai iskirstyt?? Kazka nustatymuose su DTS padariau , groja siek tiek ir galines… Tik va idomiai su filmais, BS plejeris filma ziurint fono garsus groja o snekos neCha cha

Cha cha