Angelina Jolie Voight kaip jums shi aktore?

Angelina Jolie Voight kaip jums shi aktore?

tai ka jum Angelian Jolie nesexova gal jus kokiai mazumaij priklausot???

Taigi, per laiką, praėjusį nuo čia parašytų minčių, geriausiu JAV kino aktoriumi 2001mkritikų paskelbtą ANGELINOS JOLIE vyrą BILLY BOB THORNTON matėme dar dviejuose puikiuose filmuose - Žmogus, kurio nebuvo ir Monstrų balius . Taigi su abiem gerai susipažinome, ir labai gerai pamename, kada per Larą Kroft "epopėją" A.J. vertino vyrą vos ne kaip dievą. Ir kas šiandien? Ogi:

"Ryški Holivudo žvaigždė Angelina Jolie, nusivylusi santuoka, po dvejų vedybinio gyvenimo metų nusprendė išsiskirti su Billy Bobu Thorntonu. Gražuolė aktorė trečiadienį Los Andželo teismui įteikė skyrybų prašymą.

Jame 27 metų aktorė nurodė norinti išsituokti dėl "neįveikiamų skirtumų".

Tuo pat metu ji siekia prisiteisti teisę vienai rūpintis 11 mėnesių įsūniu Maddox. A.Jolie pretenduoja ir į "įvairius papuošalus bei kitą asmeninį turtą".

Jau prieš tai Jungtinių Valstijų žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad sensacijų vis pateikianti Holivudo pora keturis mėnesius gyvena atskirai ir nesimatė nuo birželio pradžios.

Interviu "US Weekly" A.Jolie prisipažino esanti "nuliūdusi ir pikta" dėl tokio susvetimėjimo vos po dvejų bendro gyvenimo metų.

46 metų B.B.Thorntono atstovas spaudai pasakė, kad aktorius, rašytojas ir muzikantas šias naujienas pakomentavo trumpai: "Liūdna". "

Eros Ramazzoti iš Vilniaus žmonai skambindavo kas keliolika minučių. Šiandien jie jau išsiskyrę.

Žodžiu, tas nuolatinis spaudos rašinėjimas apie žvaigždžių gyvenimus, meiles ir pan., nei surudijusio skatiko nevertas. Ir turėtų niekas nesidomėti tokiais niekais…

Ko jus mergina keikiat. Visai grazi, o kaip del slykstoku pomegiu, tokiu kiap laidotuves, piesiniai krauju ir t.t., tai cia jos reikalas, svarbu, kad vaidint moka ir filmo nepagadina. Beja ji su savo vyreliu skiriasi Cha cha

Toliau dar grąžiau:

Aktorė nori iš vyro susigrąžinti savo kraują

"Oskaro" laureatė Angelina Jolie reikalauja, kad jos vyras Billy Bobas Thorntonas, su kuriuo ji ketina skirtis, grąžintų flakonėlius su jos krauju.

2000 metų gegužės mėnesį susituokusi pora, prisipažinusi, jog ant kaklo nešioja pakabukus su vienas kito krauju, sukėlė tikrą bulvarinės žiniasklaidos audrą.

Bet dabar 27 metų A.Jolie, liepos 18-ąją padavusį pareiškimą skirtis, baiminasi, jog "Monstrų baliaus" žvaigždė gali pasinaudoti jos krauju ir ją užkeikti.

Billy savo žmonai pareiškė, kad tol, kol jis turįs jos kraują, tol galįs ją kontroliuoti.

B.B.Thorntonas užšaldė flakonėlius su žmonos krauju ir laiko juos paslėpęs.

Tuo tarpu A.Jolie draugas pripažino: "Angelina desperatiškai nori susigrąžinti flakonėlius su krauju, nes baiminasi, kad Billy, iš kurio nežinia ko gali laukti, gali juos užkeikti".

Lietuvos rytas, 2002-07-31

graziMoterys,grazi (Y)

Pamenu pries gerus 3-4 metus buvo pasirodes filmas su Angelina Jolie "Mergina su trukumais". Gal kas pasufleruotu, kaip tas filmas vadinasi originalo kalba, nes visai uzkrito, o dar karteli pasiziuret noretusi?

thanks

Yeap. Angelė Jolytė yra, mano nuomone, viena vulgariausių žvaigždučių Holiduve. Labai nenuoširdi ir nesimpatiška išvaizda. Atsiprašau panelių, bet toks įspūdis, kad ji iš visų ima į burną ir visiems duoda. Aš nekaltas Tpfu … Šikšnosparnis

Nu nu nu… Del skonio nesigincijama, aisku, bet - kaip sakoma, ivaizdis dar ne viskas. Jei jos tokie vaidmenys, tai dar nereiskia, kad “…ji iš visų ima į burną ir visiems duoda <…>” Cha cha

O del istorijos su vyru, tai cia yo - nuo begalines meiles iki neapykantos…

tikrai grazi paneleGerai tik labai jau taituiruota Cha cha

Tavo informacijai - filme Lara Kroft mūsų minima aktorė Angelė Jolytė dėvėjo krūtis padidinantį liemenuką, kad atitiktų komiksų herojės išmatavimus Cha cha.

gera figuraGeraiGeraiGeraigrazi darCha chaCha cha

nieko

Kažkada buvo mano mėgstamiausia aktorė Taip Cha cha Dabar nebe Ne Nors nieko prieš neturiu Ne Visai nieko ji Taip

Gera gera Šypsena

nepatinka nei kaip aktore, nei kaip moteris Ne labai jau vulgari Ignoruoju

man ji nereali aktore Gerai

Grazi Taip

gero

Isiziurek geriau, jos figura siaubinga, siknos nera, o apie kojas verta patyleti Pavargęs