Anekdotai apie Petriuka

-Petriuk,kodel taves vakar nebuvo mokykloje?
-Mes su teciu vedem karve pas buliu.
-O ka tevelis negalejo?
-Galejo,bet buliui tai geriau gaunasi…


Mama:
-Na,Petriuk,kaip tu su teveliu praleidai laika kol manes nebuvo?
Petriukas:
-Labai gerai,mama!Kiekviena ryta mes su teveliu vaziuodavome prie ezero,su valtim nuplaukdavome iki ezero vidurio,o po to as plaukte parplaukdavau iki kranto.
Mama:
-Siaubas!Ezeras juk labai didelis!
Petriukas:
-Mama,nepergyvenk,as lengvai parplaukdavau,sunku budavo tik kiekviena karta is maiso islysti…


Kai tetis gryzta is darbo,Petriukas jam sako:
-Buvau uzbeges i tavo kabineta.Taves nebuvo,tai is svarko kisenes pasiemiau 100 litu.
-Tai gerai,nes as jau pries menesi persikrausciau i kita kabineta,-sako patenkintas tetusis.


Kai Petriukas islaike teises,isvaziavo su teciu pirma karta pasivazineti.Tetis patenkintas isoko ant galines sedynes.
-Kodel nesedi priekyje?-klausia Petriukas.
-Kiek metu as laukiau,kada galesiu atsilyginti tau uz viska,ka esi man iskretes budamas mazytis-pikdziugiskai tare tetis.-Dabar kai tu vairuosi,as pesiosiu tave uz plauku,spardysiu sedyne ir uzdenginesiu delnais akis…


Pabego Petriuko suo.Jis parase toki skelbima:"Dingo suo.Veisle-pitbulis.Kailis-pilkas,dantys-astrus,budas-arsus.Radusiam-

dangaus karalyste!"


Plaukia Petriukas su Jonuku valtimi.Jonukas irkluoja susiles,net prakaitas zliaugia.Pagaliau visai nusikales sako Petriukui:
-Na imk dabar tu pairkluok,o as pamiegosiu.
Apsikeicia jie vietomis,bet vos Jonukas uzmiega,Petriukas jam is visos sveikatos pliekia irklu.Jonukas,nieko nesuprates,pasoka is vietos,o Petriukas ir sako:
-Ka,nesimiega?Tai tada irkluok toliau…


Karta Petriukas pagavo auksine zuvele.Zuvele ir prabilo zmogaus balsu:
-Paleisk mane,saunusis jaunikaiti,ispildysiu bet koki tavo nora.
Petriukas galvojo,galvojo ko cia paprasius…ir sugalvojo:
-Zinai,visi is manes juokiasi,kvaileliu vadina.Padaryk,kad as buciau tikras didvyris.
-Nieko nera lengviau,-pasake auksine zuvele ir tik uodega nunerdama supliauskejo…O Petriukas staiga pajuto,kad stovi jis musio lauke,laiko rankose paskutine granata,o prie jo gresmingai arteja didziulis priesu tankas…


Eina Petriukas su meskere pakrante,ogi ziuri ant kranto spurda auksine zuvele.Jis greitai imeta ja i vandeni ir laukia.Zuvele isneria ir sako:
-Tai lauki,kol galesi pasakyti savo tris norus?
-Aha!-patenkintas linkcioja galva Petriukas.
-Nieko nebus!As visai ne auksine zuvele,o tik gelta sergantis paprasciausias karosas!


Mokykloje per pamoka mokytoja klausia vaiku:
-Vaikai,ar jus zinote,kad duoti visada mieliau nei gauti?
Atsiliepia Petriukas:
-Mano tetis visada taip daro.
-Turbut tavo tetis labai geras zmogus?
-Ne,jis boksininkas!


-Tu ka,vagi mano ridikelius?!!-saukia ant Petriuko kaimynas,nutveres ji savo darze.
-Ka jus!Kaip as galeciau?-ginasi Petriukas.-As tik patempiu juos,kad greiciau augtu.