Anekdotai apie mūsų draugus

Anekdotai apie mūsų draugus

Kačių parodoje žmogelis prieina prie vieno kačių mylėtojo, pažiūri į jo kates ir klausia:

• Gražios pas jus katės, sakykit, kokia čia rūšis?
  • Čia Siamo katės…
  • Nu, geras! Net negalvojau, kad galima kates taip gražiai atskirti!

Susitinka du šunys: liesas ir storas. Storasis sako:

• Žinai, žiūriu aš į tave ir man ima atrodyti, kad šalyje badas!
    Kitas šuo atkerta:
  • O kai aš į tave žiūriu, man ima atrodyti, kad tu - to bado priežastis!

Eina žmogelis į svečius kaime. Užeina į kiemą, o ten iš būdos išlenda šuo ir sako jam:

• Sveiks, ar kažko ieškai? Visi išėję!
    Žmogelis, išgirdęs kalbantį šunį praranda samonę. Po kažkiek laiko atsipeikėja ir klausia:
  • Tu ką, loti nemoki?
  • Moku, - atsako šuo, - paprasčiausiai tavęs gąsdinti nenorėjau…

Sėdi devintam aukšte ant palangės taksė - kalytė. Neturi ką veikti. Mato, apačioje jos draugelis taksiukas laksto. Taksė pašaukia:

• Ei, eik pas mane, šeimininkų nėra namie, taigi, pasilinksminsim!
  • Gerai, bėgu - sušunka taksas ir nulekia į laiptinę.
    Praeina valanda, kita, galų gale pasigirsta skambutis į duris. Taksė pikta atidaro ir klausia:
  • Tai kur taip ilgai basteisi?
  • Matai, kai tu mane pasikvietei, aš taip susijaudinau, o liftas nedirbo… ir man teko devynis aukštus lipti laiptais… atbulam…

Kalbasi du šunys:

• Jo, visų panos kaip panos, o mūsiškės - tai tikros kalės…

Į pašto skyrių ateina toks didelis it veršis šuva ir sako:

• Duokit man blanką telegramoms.
  • O… Na, prašau, imkit…
    Šuva paima ir užrašo: "Au…au…au…au…au…au…au… au…au…"
    Atiduoda paštininkei. Ši perskaito ir sako:
  • Gerbiamas šunie, čia yra 9 žodžiai. Už tą pačią kainą jūs galite parašyti 10 žodžių.
    Šuva pasižiūri į ją kaip į paskutinę idiotę ir sako:
  • Na, ne… Tada kažkokia nesąmonė gausis.

Jūs neturite kuo šerti savo katės? Atiduokite ją mums, mes neturime kuo šerti savo šuns!

Katytė su katinu žaidžia slėpynių:

• Rasi mane - būsiu tavo… O jei nerasi - būsiu spintoje…

Kaimas. Kiemsargis šuo kasa lysves darže. Su kastuvu. Kaimynų šuo žiūri į jį pakvaišusiu žvilgsniu. Kiemsargis šunelis nustoja kasti ir sako:

• O žinai, viskas prasidėjo nuo to, kad aš išmokau atnešti šeimininkui šlepetes…

Dianela, man rodos mes abu is ten pat pastinam anekdotus Cha cha

Kai baigsis ten,žinau dar ne vieną www , kur jų begalės Cha cha

-Mane vakar šuo apkandžiojo…
-Gal pasiutes koks?
-Ne,baik tu!Pasiutusio nebučiau už uodegos tampęs!

Žmonės vedžioja savo šunis parke. Staiga atvažiuoja "mafas" ir rėkia neišeidamas iš mašinos:

• Ei, pasiimkit savo šunpalaikius ! Bosą išleidžiu.
    Visi tuoj pat skuba patraukti savo numylėtinius. Jie žino - Bosas - labai piktas šuo. Tačiau takso šeimininkas palieka savo šunį parke… Po dviejų minučių - Bosas negyvas. Mafas prišoka prie takso savininko:
  • Klausyk, parduok man savo taksa. 10 "gabalų" "žaliais" moku.
  • Baik tu, vien už tris kosmetines operacijas mokėjau 30 "gabalų", o dar kiek pats krokodilas kainavo…

Skelbimas: "Dingo veislinis buldogas. Radusiam - amžiną atilsį"

Jūsų kiska mėgsta Whiskey (Viskį)?

Atsargiai, kieme piktas šuo. Prašome nesumindžioti.

Sedi valtyje zmogelis ir suo.Zmogelis zvejoja,taciau nieko nepagaunaLiūdna.Susinervino sedi ruko cigarete po cigaretes ir meto nuorukas i vandeni.Satiga isneria didziulis karpir ir kreipiasi izmogeli:
-e seni duok prisidegti,nu negi gaila?
ir nuneria vel i gelme.Po minutes vel isneria ir praso prisidegti.Zmogus nustebes pasiziuri i suni,o sisi:
-ko ziuri,ko ziuri ir as apakes Cha cha

Tai ne anekdotas.
Tai graudi istorija apie tai, kodėl šunys koją kelia.
Senai, senai vienas šuo šlapindavosi vis ant to pačio tvoros kampo. Tvora papuvo. Kai šuo ankstyvą, saulėtą rytą priėjęs prie tvoros pradėjo šlapintis, ta paėmė ir užgriuvo ant šunelio. Taip jis ir žuvo. Ir nuo tada visi šunys, nenorėdami, kad juos ištiktų toks likimas, šlapindamiesi viena koja prilaiko tai, ant ko šlapinasi Kietas

Dianela su Satisfy My Soul saunuoliauGerai Gerai prisikvatojauCha chaCha cha

Honda klubo Lietuvoje komanda
http://honda.tik.lt