Alus nesamone!

Alus nesamone! Šypsena

as teigiu, kad alus yra nesamone! Šypsena jus tik labai ant manes nerekit, bet mano nuomone jis ne koks… tiesiog baisu pagalvojus apie jo skoni… vat… P.S. tik pazadekit nemust uz mano nuomone Drovus

moterys to niekada nesupras…

Niu nereikia jau taip suabsoliutinti… Yra ir tokių Moteris, kurios nepalaiko (nepalaikytų) Zyzlytės nuomonės Nekaltas Aš iš tokių Taip Nesuprantu, kaip galima nemėgti alaus…

niu as labai stengiausi ji pamegti, nes kai megsti alu tai gyvenimas toks paprastas pasidaro…na bet niekaip…man jis fui kaka!

kai busi 21 kitaip kalbesiŠypsena

nesizyzliok, ash irgi pamegau tik nuo kokiu 25 metu aluNekaltas

na man tai alus GeraiTaip

Nu as Vyras bet alaus nemegstu. tiesiog man jo skonis Veee kaip sakoma del skonio nesigincijamaCha cha

Pazystu ir as nemazai Vyras,kurie nemegsta Alus,todel nieko keisto,kad yra ir tokiu Moteris.Man asmeniskai AlusNiam niam.Vieni megsta Alus,kiti Taurė - manau kiekvienas pasirenka gerima pagal savo skoni.

Jei nemegsti tai ir negerk - niekas neverchia. Tik va alaus megejams to gali ir neskelbt, nes … kokios reakcijos tikiesi? Ir ish vis ko tikiesi?
Juokiasi

nuostabu! vadinasi dar yra pasaulyje vaikinu, kurie nemegsta alaus! Šypsena

kodel kitaip?

Alus yra labai skanus gėrimas. Ypač vasarą Taip.

Tavo nuomone yra BlogaiBlogaiBlogai

Jei tau pienas patinka, tai ji ir gerk. O gal tu is tu, kuriems tabletes niam niam? Ir be milteliu nuo slogos prasideda lomkes? O gal bajanas tavo miegstamas zaisliukas? Jei taip, tai tada aisku, kodel tau alus nepatinka…

Nu ka as zinau koki tu ten ta alu gerei…

JO, o kai ant saulutes ji geri tai labai daug nereikia ir Girtas

tik alus isgelbes musCha cha o siaip nesuprantu kaip jo galima
nemegti

GeraiTaipGeraiTaipGeraiTaip