Alto dujininku kvalifikacija arba istojau i vaziuok pigiau kluba NAUJOS BEDOS 7 ZINUTE

Del gesimo ant laisvu :ant geresniu reduktoriu buna 2varztai ir ant slangos dar trecias.1reguliuoja misinio riebuma o2 laisva eiga.Tai va ta 2reik atsukt jei gesta ant laisvu,o ypac kai vaziuojant ir imetus laisva gesta.O netraukt gali todel kad neuztenka misinio(netinkamas maisituvas) arba jis per liesas misinys

Blem,jum taj gerai,kad daugumai traukia.O mano laikas dujas idejus iki 100km/h pablogejo wos ne dwigubai…Reduktorius didelis vialle,bet uzkaltas,taj nesireguliuoja,o ant slangos irgi nieko nereaguoja…

kokia auto, kokios dujos? man tai trauka beveik nesiskiria nuo benzo Nekaltas

Visa bėda yra su maišytuvais, kadangi juos pradėjo masiškai chaltūrinti ant Lietuvos ir užsienyje. Pradžioje galvojau, kad per maža maišytuvo skylė, todėl visaip beeksperimentuodamas ant lentynos “padėjau” patobulintą mixeerį Ten dažnam maišytuvui jo viduje išlieta per maža anga dujoms tekėti link to įsiurbimo “žiedo”. Esant tokiai situacijai dujos prie didesnių apsisukimų neprateka kiek reikia ir nespėja pilnai aptekėti žiedo, kad susidarytų geras mišynys visu perimetru ir gaunasi Š… Aš susiradau BRC maišytuvą su kulka, kuris buvo statytas prieš pora metų, kuriame ši problema reiškėsi ypač akivaizdžiai: užpjovus antra ir kt. šaiba 2.3 variklis nesisuko virš 5000 Nuvarius į servisą jie man viską parodė ir truputį pabrūžino vieną angos šoną ir rezultatas iš karto pasijautė (paklojau 35), bet aš žinodamas bėdą taip nepalikau Vėl nuėmiau mixerį ir dar frezavau gilų griovelį apie gerą trečdalį apskritimo, kad jis pilnai leistų dujoms apeiti žiedą.(Čia sunku žodžiais nupasakoti, bet kas ten landžiojo, supras) Po to stačiau trišakį ant dujų padavimo šlangos ir ten kai buvo padavimas tik iš apačios, tai aš prisukęs tokį patį štučerį prie viršaus pajungiau dujų padavimą ir čia (paprastai ta viršutinė skylė yra uždengta tokiu metaliniu dangtelių ant dviejų varžtelių) Na ir ką, 2 šaibą buvau įsukęs iki 8000. Traukimas išvis kaip kitos mašinos skirtumo netgi nejaučiu ar su dujom ar su benzu ir variklis gyvas pasidarė ypač 3000-4000 diapozone, kaip su gamyklinėmis charakteristikomis…tik va, virš 5000 sukasi tačiau kažkaip didelis sukimo momento sumažėjimas, todėl dabar įtariu, kad per silpną reduktorių garažiniai pastatė Pas tave ryškiai trūksta dujų Taip dėl mixerio arba silpno reduktoriaus. Gali būti viskas ir gerai, todėl pradžiai pabandyk atsukt varžtą ant šlangos

benzo purkstukai uzsikise rekia su benzu prapust gerai koki 100km

O koks ten datcikas greiciu dezej?

remontavo Gedas Ugriminoj, o datčikas kiek supratau teikia kompui info apie įjungtą pavarą ir kažkiek įtakoja kuro padavimą. Iš viso greičių dėžėj trys datčikai - palėtintojo, atbulinio ir priekinių pavarų. Gedas minėjo, kad jiems neveikiant neužsidega chek engine…

Visa bėda yra su maišytuvais, kadangi juos pradėjo masiškai chaltūrinti ant Lietuvos ir užsienyje. Pradžioje galvojau, kad per maža maišytuvo skylė, todėl visaip beeksperimentuodamas ant lentynos “padėjau” patobulintą mixeerį Ten dažnam maišytuvui jo viduje išlieta per maža anga dujoms tekėti link to įsiurbimo “žiedo”. Esant tokiai situacijai dujos prie didesnių apsisukimų neprateka kiek reikia ir nespėja pilnai aptekėti žiedo, kad susidarytų geras mišynys visu perimetru ir gaunasi Š… Aš susiradau BRC maišytuvą su kulka, kuris buvo statytas prieš pora metų, kuriame ši problema reiškėsi ypač akivaizdžiai: užpjovus antra ir kt. šaiba 2.3 variklis nesisuko virš 5000 Nuvarius į servisą jie man viską parodė ir truputį pabrūžino vieną angos šoną ir rezultatas iš karto pasijautė (paklojau 35), bet aš žinodamas bėdą taip nepalikau Vėl nuėmiau mixerį ir dar frezavau gilų griovelį apie gerą trečdalį apskritimo, kad jis pilnai leistų dujoms apeiti žiedą.(Čia sunku žodžiais nupasakoti, bet kas ten landžiojo, supras) Po to stačiau trišakį ant dujų padavimo šlangos ir ten kai buvo padavimas tik iš apačios, tai aš prisukęs tokį patį štučerį prie viršaus pajungiau dujų padavimą ir čia (paprastai ta viršutinė skylė yra uždengta tokiu metaliniu dangtelių ant dviejų varžtelių) Na ir ką, 2 šaibą buvau įsukęs iki 8000. Traukimas išvis kaip kitos mašinos skirtumo netgi nejaučiu ar su dujom ar su benzu ir variklis gyvas pasidarė ypač 3000-4000 diapozone, kaip su gamyklinėmis charakteristikomis…tik va, virš 5000 sukasi tačiau kažkaip didelis sukimo momento sumažėjimas, todėl dabar įtariu, kad per silpną reduktorių garažiniai pastatė Pas tave ryškiai trūksta dujų Taip dėl mixerio arba silpno reduktoriaus. Gali būti viskas ir gerai, todėl pradžiai pabandyk atsukt varžtą ant šlangos 100% kad truksta duju. Pas man kazkas panasaus buvo, problema: uzsilenkus duju padavimo i mixeri slanga, istate spyruokle ir viskas ciki. Greiciau vaziuok pas dujininkus nes su tokiu liesiu misiniu stumoklius ir voztuvus susvilinsi viens du ir nepajausi. Seip jau kai stato dujas turi pasakyti kad duju sunaudojimas isauga kazkur 10-20% negu benzas, o kad tavo V6 2.8 benzo ryja 8l (nes duju rasai 9.2l) tikrai netikiu. Kazkas turetu but ~15l duju, jei normalus misinys. Seip da ‘Eko’ sistema turi 3 vaziavimo nustatymus: Ekonomy, Normal, Sport. Pas man B4 2L mono.ip. ‘Eko’ mieste ~11l trasoje spaudziant 140-160 km/h 10l. P.S. Cia tiem kurie nezino kad ‘Eko’ sistemoje ant slangos nera mechaninio varzto, ten viska reguliuoja mikroprocesorius.

Vat su maisytuvais tai cia sventa teisybe, kad chalturu chaltura ten. Dar daug reikia nagu prie jo prikist, kad jis normaliai savo funkcijas atliktu… Taip

neturėjei vargo,istatei dujas turi uzsiėmima Baisu

Jei normali firma, tai ji padaro taip kaip turi but, aisku paima pinigu daugiau negu ‘garaziukuose’ ir tu problemu beveik nebuna, aisku pasitaiko visur ‘broko’, bet ka jau padarysi. Pats pries 5 men. isidejau dujas, ir pravaziavau 8k km, siokiu tokiu problemu buvo, viska sutvarke ir priekaistu niekam neturiu.

auto lygtais crysler concord, (nu vos ne lektuvas Cha cha) po kapotu dujininkai nerado vietos, kur reduktoriu imontuot, tai sumaste: meta akuma i bagazine ir vietoj jo deda reduktoriu duju, taip ir padare, tik klausimas: kam reikejo nuo akumo atvesti “-” ??? juk jis vis tiek i korpusa jungiasi Nekaltas ir gaejo bent jau pliusui pravesti ne garso kabeli , o jegos Nekaltassudziai jie visi , ziuri kaip pinigus paimt, o paskui kiti meistrai turi ju suda srebt Piktas

man irgi siule isidet akuma i bagazine tipo vietos nera, o kiti ikiso reduktoriu kazkur gale kad net nesimato todel to varzto kaip neapardes nepasukinesiu o eko sistema reikes ant sport perjunt nes dabar kaip koks ribotuvas iki 3000 uzkeli o paskui jau spausk nespaudes… be to dujininkai alte atostogauja dar…